Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

udany urlop

Rozpoczęte przez ~Bartman, 29 cze 2016
  • avatar ~Bartman ~Bartman
    ~Bartman
    Napisane 29 czerwca 2016 - 20:54
    Hej :) Chcę zabrać żonę na wakacje niespodziankę i zastanawiam się jakie miejsce by ją ucieszyło i pozwoliło nam fajnie wypocząć, macie jakieś ulubione kierunki ze swoimi kobietami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 30 czerwca 2016 - 21:48
    dosłownie mnie zemdliło..
    pan 1
    jakbyś słuchał co żona mówi, to byś wiedział co lubi i co by ją uszczęśliwiło..
    super niespodzianka od kochającego męża - cudzy pomysł.

    pan 2
    za reklamę trzeba płacić.
    wykup sobie minutę w telewizji kablowej albo ogłoszenie w gazecie.

    faceci...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tonnii8 ~tonnii8
    ~tonnii8
    Napisane 02 sierpnia 2017 - 23:34
    Zabierz żonę na jakiś fajny wyjazd :) Na przykład Novum Travel organizuje ciekawe wycieczki, zobacz sobie :) Jeździliśmy już z nimi kilka razy i zawsze wszystko jest super na tip top zorganizowane :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marc8 ~Marc8
    ~Marc8
    Napisane 17 września 2017 - 23:56
    Zabierz żonę w jakieś fajne miejsce, na przykłąd na Kaszuby :) Jest tam taki fajny ośrodek, Debrzyno My tam zawsze się zatrzymujemy,, bo to już taki nasz pewniaczek :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antena ~Antena
    ~Antena
    Napisane 20 października 2017 - 14:46
    prosze was, jak już chcesz zrobić żonie niespoedzianke to zrób to dobrze :) przygotuj się do tego i pozwól jej się przygotowac - żeby też miała czas zaklepać sobie urlop. teraz są fajne opcje, przeglądałem też i podoba mi się to: https://www.itaka.pl/wczasy/macedonia/hotel-inex-gorica,OHDINEX.html?ofr_id=a5dd8d41d43b4d6da4edcd700cf85c3f02cbb9410809ad300f73476b1ef30b21&adults=2&childs=0&currency=PLN piękne widoku, wyżywienie all inclusive, słońce, jezioro. każda kobieta byłaby szczęśliwa na taki wyjazd :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy