Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

trymer do brody

Rozpoczęte przez ~pawee;, 29 maj 2017
  • avatar ~pawee; ~pawee;
    ~pawee;
    Napisane 29 maja 2017 - 13:41
    Polecacie jakieś? Pierwszy raz zapuściłem dłuższy zarost i noszę już od jakieogoś czasu ale nie powiem żeby łatwo mi się go ogarniało. Czym sobie ułatwić sprawę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~demm ~demm
    ~demm
    Napisane 31 maja 2017 - 07:39
    beard designer to świetny sprzęt do dbania o brodę, robi całą robotę za ciebie, wystarczy że sobie ustawisz długość i przejeżdżasz po zaroscie, nawet przy bardziej problematycznej brodzie sobie radzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Donny ~Donny
    ~Donny
    Napisane 06 czerwca 2017 - 19:08
    Jeśli chodzi o trymer do brody, to u mnie najlepszym pomysłem okazał się Panasonic - strzyże z niesamowitą precyzją, można zaoszczędzić na wizytach u barbera. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawee; ~pawee;
    ~pawee;
    Napisane 11 czerwca 2017 - 22:08
    zdecydowałem się w koncu na beard designer, udało mi się załapać na sporą zniżkę, czekam teraz na zwrot 2 stówek. Fajnie się tego sprzętu używa, prawdę na forach mówili że można bez patrzenia się w lustro ostrzyc zarost. Robiłem takie próby i wyszło bardzo dobrze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maksymilian ~maksymilian
    ~maksymilian
    Napisane 12 czerwca 2017 - 08:49
    Polecam Philips BT9290/32 https://www.al.to/p/315915-trymer-philips-beard-trimmer-series-9000-bt9290-32-czarno-srebrny.html trymer z lepszych oraz w prezencie trymer precyzyjny tylko trzeba się zalogować na stronie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Besslein ~Besslein
    ~Besslein
    Napisane 12 czerwca 2017 - 12:45
    FACET Z ZAROSTEM POSTARZA SIĘ O 10 LAT. Do tego jest to niehigieniczne. I zawsze rozpoznasz barana pędzącego za modowym trendy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawee; ~pawee;
    ~pawee;
    Napisane 23 czerwca 2017 - 12:51
    nie każdy chce wyglądać młodziej,ja dosyć młodo wyglądam jak się ogolę a w mojej pracy to średnio dobrze jest widziane, bo powinienem wyglądać jak ktoś z doświadczeniem a nie jak małolat co dopiero studia skończył, a stety niestety geny zrobily swoje i mimo 40tki wyglądam dużo młodziej, wolę mieć zarost i cieszę się, ze beard designerem można tak łatwo o niego zadbać i też utrzymanie w czystości jest proste można pod wodą umyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adek ~adek
    ~adek
    Napisane 28 czerwca 2017 - 08:59
    ładnie zrobiona broda, krótka jest moim zdaniem elegancka. Moja żona lubi brodę, oboje chyba sobie nie wyobrażamy mnie bez brody :D pewnie bym jak dzieciak wyglądał, ale tu chodzi o mały zaros. Ja tam raz w tygodniu przelecę trymerem i tyle, mam od jakiegoś czasu z babylissa i dużo szybiej mi to idzie, poza tym o wiele szersze ostrza ma

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rado ~rado
    ~rado
    Napisane 29 czerwca 2017 - 14:15
    Również uważam, że broda potrafi być bardzo elegancka. :) sam mam brodę i regularnie strzygę się trymerem od Panasonica. Bardzo precyzyjny, w sumie prosty w użyciu - można sporo zaoszczędzić na wizytach u barbera.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~energy ~energy
    ~energy
    Napisane 07 lipca 2017 - 20:47
    babyliss robi bardzo dobry sprzęt, mam ich trymer, fajnie strzyże, długo na baterii działa, wygląda na solidnie zrobiony i myslę że długo posłuży, jak najbardziej polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~brodacz ~brodacz
    ~brodacz
    Napisane 08 września 2017 - 14:56
    Też jestem za tym, żebyś spróbował babyliss. Jeśli chodzi o konkretny model to możesz na początek spróbować ten, który ja miałem: E886E. Za normalne pieniądze dostajesz sprzęt wysokiej jakości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karol ~karol
    ~karol
    Napisane 10 października 2017 - 15:01
    Według mnie Panasonic nie ma sobie równych. Bardzo wygodny w użyciu, dokładny - strzyże niezwykle precyzyjnie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z jego użytkowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andi ~andi
    ~andi
    Napisane 12 października 2017 - 12:30
    Ja od dwóch miesięcy używam babyliss sh510e. To w sumie coś więcej niż zwykły trymer, bo na serio zastępuje prawdziwego barbera. Możesz z brodą robić wszystko! Poza tym urządzonko łatwo się czyści, możesz nawet umyć się razem z nim pod prysznicem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~potkana ~potkana
    ~potkana
    Napisane 11 grudnia 2017 - 09:03
    Masz tam wysokiej jakości olejek do brody - https://www.fryzomania.pl/layrite-beard-oil-olejek-do-brody-50ml.html Ogólnie jakość kosmetyków ma ogromne znaczenie dla wyglądu brodu. Inna sprawa to systematyczność. Bez utrzymania tego na odpowiednim poziomie, ciężko spodziewać się cudów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~prej ~prej
    ~prej
    Napisane 06 lutego 2018 - 15:29
    ~andi napisał:
    Ja od dwóch miesięcy używam babyliss sh510e. To w sumie coś więcej niż zwykły trymer, bo na serio zastępuje prawdziwego barbera. Możesz z brodą robić wszystko! Poza tym urządzonko łatwo się czyści, możesz nawet umyć się razem z nim pod prysznicem.


    Fakt, bardzo dobry sprzęt. Jeśli chcesz zapuścić brodę i odpowiednio o nią zadbać to nada się idealnie, ale tez w razie gdyby Ci się znudziła, to możesz spokojnie sobie golić się na zero. No, a wykonanie – klasa sama w sobie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~helinks ~helinks
    ~helinks
    Napisane 07 czerwca 2018 - 15:04
    jaki trymer polecacie do utrzymania 3dniowego zarostu, mam gęsty i twardy zarost, wiem ze nie kazdy sprzet sobie z takim poradzi, liczę na pomoc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chiton ~Chiton
    ~Chiton
    Napisane 20 lipca 2018 - 14:16
    U mnie świetnie sprawdza się Babyliss E876E. Ostrza w tym trymerze przypominają literę W. Dłuższe odcinki ostrzy sprawdzają się przy włosach o normalnej gęstości, krótsze przy tych szczególnie gęstych. No i ja mam gęstą brodę, a ten trymer radzi sobie z nią doskonale.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~helinks ~helinks
    ~helinks
    Napisane 23 lipca 2018 - 11:49
    dzieki za polecenie, na pewno przyjrzę się temu modelowi, bo w koncu pora coś kupić, babyliss z tego co kojarzę to dobra marka i powinni mieć dobry sprzęt

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kryko9 ~Kryko9
    ~Kryko9
    Napisane 30 sierpnia 2018 - 22:23
    Ja od tygodnia używam od nich trymera i jest w porządeczku :) Robi po prostu dobrze to, co ma robić, czyli goli moją gęstą i twardą brodę bez szarpania i ciągania, na jakiej chcę długości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Frafol ~Frafol
    ~Frafol
    Napisane 25 września 2018 - 17:27
    Babyliss bierz i już ;) Ja tak samo używam trymera, ale nie pamiętam dokłądnie modelu t8 coś tam, bo lezy w aucie. Zabieram go na wyjazdy i bardzo rzadko muszę ładować baterię. Bardzo solidny sprzęcik!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy