Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Tabletki na potencję i na opóźnienie wytrysku

Rozpoczęte przez ~kirps, 24 kwi 2017
  • avatar ~kirps ~kirps
    ~kirps
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 12:49
    Witam. Czy orientujecie się czy są jakieś tabletki, które mogłyby zadziałać na te dwie rzeczy? Od zawsze praktycznie miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem Doszły jednak do tego lekkie problemy z erekcją. Czyli trudno jest mi bez mocniejszej stymulacji postwić małego.A jak już stanie to szybko wytryskuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aa ~aa
    ~aa
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 17:51
    ja ostatnio zastosowałem lek zawierający sildenafil - jest teraz tego sporo w aptekach bez recepty. Po pierwszym zażyciu doznałem onieśmielenia - prawdziwa armata. Nawet po wstępnych przytulankach, a przed zbliżeniem wziąłem prysznic, kurde cały czas stał na baczność. Wydaje mi się, że i przedłuża stosunek bo opukałem się jak cholera. Dostałem sporej zadyszki - nie wiem czy jako uboczne działanie leku czy z wysiłku bo prawie swoja babę zajechałem i to cały czas na twardo. Na opóźnienie nabyłem też jedyną dostępną bez recepty maść zawierającą lidocainę do znieczulania miejscowego - podobno wystarczy wacka nasmarować i jazda na bramkę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wasteman ~wasteman
    ~wasteman
    Napisane 02 maja 2017 - 09:25
    ~kirps napisał:
    Witam. Czy orientujecie się czy są jakieś tabletki, które mogłyby zadziałać na te dwie rzeczy? Od zawsze praktycznie miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem Doszły jednak do tego lekkie problemy z erekcją. Czyli trudno jest mi bez mocniejszej stymulacji postwić małego.A jak już stanie to szybko wytryskuje.

    Orgasm control. Najskuteczniejsze do tej pory jakie stosowałem. Najlepiej jest połączyć branie tabletek z chusteczkami OC wipes. Tabletki codziennie. Plus chusteczki przed seksem ( najlepiej jest jednak trochę odczekać - jakieś 5 minut przed akcja bo jeśli od razu włożysz penisa w partnerkę to ją trochę to znieczuli).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ten_gość ~ten_gość
    ~ten_gość
    Napisane 05 maja 2017 - 11:35
    ~wasteman napisał:

    Orgasm control. Najskuteczniejsze do tej pory jakie stosowałem. Najlepiej jest połączyć branie tabletek z chusteczkami OC wipes. Tabletki codziennie. Plus chusteczki przed seksem ( najlepiej jest jednak trochę odczekać - jakieś 5 minut przed akcja bo jeśli od razu włożysz penisa w partnerkę to ją trochę to znieczuli).


    Z tabletek bez recepty orgasm control przynosi u mnie najlepsze rezultaty. Fajne jest też to, że występuje w żelu. Nakłada się pod prezerwatywę i można jechać z tematem. 20-30 min. Fajne jest też to, że nie znieczula tylko pozwala kontrolować czas dojścia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 27 czerwca 2017 - 09:36
    Mi zawsze pomagał long men na słaby wzwód. Bardzo dobrze na mnie działa i nie powoduję skutków ubocznych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefane ~Stefane
    ~Stefane
    Napisane 04 lipca 2017 - 11:27
    Dla mnie się szybkość w działaniu tabletki na potencję. Jak na razie najlepszą tabletką na erekcję jest tabletka Maxxes - erekcja już w 4 minuty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 10 lipca 2017 - 09:38
    Mi najbardziej z tych wszystkich tabletek pasuję long men. Działa już 30 minutach i podczas działania jest fajne uczucie mrowienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 19 lipca 2017 - 14:12
    Miałem okazję brać Long mena i potwierdzam jego działanie. Lubię to uczucie mrowienia o silnym orgazmie nie wspomnę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 20 lipca 2017 - 23:41
    Ja pozostanę wierny Long menowi ....no może jeszcze White Hors spełnia moje oczekiwania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert 588 ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 14 sierpnia 2017 - 08:57
    a ja postanowiłem rozwiązać problem od podstawa na nie tak na godzinę przed dlatego zmieniłem styl życia zdrowa dieta dużo ruchu i suplement diety Penistim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian^ ~Damian^
    ~Damian^
    Napisane 04 września 2017 - 14:28
    Czy ktoś tutaj w ogóle zwraca uwagę na to jaki skład mają te reklamowane tabletki?
    Większości z nich nawet nie da się sprawdzić składu w internecie, a jak już mają to jest ich tyle, co w 5 ziarenkach piasku i jak to ma niby działać? Takie śladowe ilości, już lepsza byłaby homeopatia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzesiek_J ~Grzesiek_J
    ~Grzesiek_J
    Napisane 12 października 2017 - 08:16
    Powiem Wam tak. W dzisiejszych czasach wiedza na temat leczenie problemów z potencją/ze wzwodem jest naprawdę niewielka.
    Lekarz od razu proponuje leczenie preparatami na receptę. To nie jest dobre podejście. Przecież lek działa tylko chwilowo od momentu kiedy się go zażyje. Nie leczy problemu, a tylko go maskuje. Ale ile tak można?
    Tutaj trzeba podejść bardziej kompleksowo. Skąd wziął się nasz problem? Czy w naszym życiu nie ma zbyt wiele stresu? Być może odżywiamy się nieregularnie? W ogóle nie uprawiamy sportu? Tutaj głównie może tkwić problem. Dlatego trzeba rozpocząć od pracy nad sobą, na tyle na ile możemy postarać się zmienić swoje niezdrowe nawyki.
    Oczywiście poza zmianami w życiu, dobrze by było suplementować swoją dietę wartościowym i skutecznym preparatem. Ale nie takim z reklamy w telewizji, bo jego cena to głównie koszty reklamy, a w składzie są śladowe ilości dobrych składników. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuOsobiście sam skorzystałem z polecenia znajomego i kupiłem Ereko. Według mojej opinii preparat się sprawdził i wykazał pozytywny wpływ na wzrost mojej potencji. A po zakończeniu kuracji nie muszę już brać żadnych kolejnych tabletek czy chodzić i czekać w kolejkach do lekarzy. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Witkac ~Witkac
    ~Witkac
    Napisane 04 grudnia 2017 - 14:09
    Na erekcję to na pewno coś z sildenafilem. On nie działa tylko doraźnie, ale też pomaga poradzić sobie z problemami z erekcją. No, ale trzeba pamiętać, żeby lepiej się też odżywiać i więcej ruszać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~franx ~franx
    ~franx
    Napisane 09 grudnia 2017 - 15:52
    true! zioła niby tam działają ale jednak sildenafil to od lat stosowana substancja na takie rzeczy. a przed swietami to już w ogóle tabsy się przydadzą. nie dośc ze każdy sie wszędzie pcha i jest tłok to jeszcze człowiek jak głupi wydaje fortunę na te zakupy... potem w łóżku to się odbija, więc trzeba sie wspierać

    ~Witkac napisał:
    Na erekcję to na pewno coś z sildenafilem. On nie działa tylko doraźnie, ale też pomaga poradzić sobie z problemami z erekcją. No, ale trzeba pamiętać, żeby lepiej się też odżywiać i więcej ruszać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~filutek ~filutek
    ~filutek
    Napisane 09 grudnia 2017 - 16:19
    Jak jeszcze ma pieniądze, bo wszystko wydał na sildenafil, bo musi go brać do końca życia żeby coś mu stanęło choć trochę. Z resztą od kiedy od tłoku w sklepach ma się problemy z erekcją :D ? bez jaj :D :D :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ekler ~ekler
    ~ekler
    Napisane 11 grudnia 2017 - 16:15
    problemy z erekcją to poważna sprawa, jak pojawia się problem to trzeba reagować bo potem przenosi się to na inne problemy z związku, ja też brałem syldenafil i mi pomóg, przynajmniej mój związek przetrwał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~starszy ~starszy
    ~starszy
    Napisane 01 stycznia 2018 - 15:00
    Sildenafil pomoże również w przedwczesnym wytrysku. Szczególnie jak to się sprytnie mówi ;jeżeli jest się grubo po trzydziestce (ok. 60),i skutki przerostu prostaty (słabsza i krótsza niekiedy erekcja) dają o sobie znać .Wtedy tez z przyczyn psychicznych wytrysk jest zbyt szybki. Sildenafil wtedy jak najbardzej się sprawdza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 11 lutego 2018 - 23:30
    Nieważne kto ile ma lat. Ale nie warto brać leków tam gdzie to nie jest potrzebne. Od masturobowania się nie miałeś później erekcji z kobietą i zacząłeś brać leki? Wolne żarty, to nie jest wyjście. Trzeba na problem spojrzeć całościowo. Wspomóc się najpierw rzeczami, które są oparte na naturalnych składnikach, które można brać przy cukrzycy czy nadciśnieniu. Tak jak to jest z tym Ereko, co go brałem, bo mam cukrzyce i mi się poprawiło i jest bardzo bezpieczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 14 lutego 2018 - 21:49
    Proszę zapoznać się z Super Kamagra

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 14 lutego 2018 - 21:49
    Proszę zapoznać się z Super Kamagra

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy