Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

szukam przyjaciółki z Trójmiasta i okolic

Rozpoczęte przez ~konrad, 18 kwi 2016
  • avatar ~konrad ~konrad
    ~konrad
    Napisane 18 kwietnia 2016 - 14:19
    Szukam przyjaciółki, kobiety która tak jak i ja czuje się lub jest osamotniona w swoim zwiazku. Która nie boi się lub chce wreszcie chodź na chwilę zapomnieć o monotonii życia w którym się uwikłała. Która chce bądź za ryzykuje aby z drugą osobą stworzyć drugi świat.
    Szukam kobiety szczupłej i ceniącej w sobie poczucia własnej wartości.
    ...szukajacy 40-letni facet.

    mail: mihas74@go2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MORA ~MORA
    ~MORA
    Napisane 19 kwietnia 2016 - 15:32
    Ponieważ, często wchodzę na stronę"facetpo 40...;, gdyż ,są tu ciekawe tematy do czytania. Poza tym , czytam obecne tu fora, które też mi się podobają. Nie, nie biorę w nich udziału ,ale widzę (czytam) rozsądne rzeczy pisane przez mężczyzn. W związku z powyższym, może tą drogą zapoznam jakiegoś fajnego mężczyznę?.
    Mogę napisać , iż szukam prawdziwego przyjaciela-

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~konrad ~konrad
    ~konrad
    Napisane 19 kwietnia 2016 - 15:55
    Nie wiem skąd jesteś ale zapraszam do kontaktu ze mna :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MORA ~MORA
    ~MORA
    Napisane 20 kwietnia 2016 - 15:41
    Jestem, z dość daleka od Trójmiasta- południe polski

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy