Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

szukam kochanki

Rozpoczęte przez ~adrianeeeek, 28 kwi 2014
  • avatar ~adrianeeeek ~adrianeeeek
    ~adrianeeeek
    Napisane 28 kwietnia 2014 - 16:49
    jak w tytule szukam kochanki do spotkań bez zobowiązań dobry sex miła atmosfera nic zobowiazującego najlepiej wielkopolskie lub lubuskie ja lat 24 dobrze obdarzony lubię puszyste oraz starsze czekam na info pod kaczka512@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dowódca ~Dowódca
    ~Dowódca
    Napisane 01 maja 2014 - 14:55
    Dorośnij chłopcze. Jeżeli uważasz że Twój wiek jest atutem, jesteś w błędzie. To forum dla facetów z doświadczeniem życiowym i kontem bankowym. Obecne tu kobiety to pajęczyce, a nie poszukujące żigolaków bogate babcie. Znajdź uczciwą pracę... Albo noś brzemię "pi.dą karmionego".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adrieneeeek ~adrieneeeek
    ~adrieneeeek
    Napisane 01 maja 2014 - 15:10
    Heh ale wypaliłeś!!! Nie udało Ci się od dwóch lat mam firmę transportową i w tej chwili mam 9 aut wartych ponad 1 milion złotych więc jeszcze chcesz ze mną dyskutować? Jakbym nie miał pieniędzy to bym tego nie pisał a poza tym ja szukam tu dyskretnej kochanki a nie dziw..i za pieniądze więc nie pajacuj kolego i odpuść sobie bo to nie ma sensu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxxxxxxx ~xxxxxxxxx
    ~xxxxxxxxx
    Napisane 01 maja 2014 - 16:44
    Justin Bieber? W pokoiku z widokiem na przydrożny parking?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adas60 ~adas60
    ~adas60
    Napisane 23 czerwca 2014 - 17:14
    Szukam kochanki z Warszawy lub okolic.
    mam 52 lata jestem zonaty ale od wielu lat jest to związek tylko na papierze. Potrzebuje dużo czułości dobrego seksu i miłego towarzystwa. Nie szukam kobiet w wieku mojej córki poza tym wiek nie ma znaczenia.
    Adam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adas60 ~adas60
    ~adas60
    Napisane 06 lipca 2014 - 22:40
    ~adas60 napisał:
    Szukam kochanki z Warszawy lub okolic.
    mam 52 lata jestem zonaty ale od wielu lat jest to związek tylko na papierze. Potrzebuje dużo czułości dobrego seksu i miłego towarzystwa. Nie szukam kobiet w wieku mojej córki poza tym wiek nie ma znaczenia.
    Adam

    ckgamon@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zainteresowana ~zainteresowana
    ~zainteresowana
    Napisane 31 lipca 2014 - 14:02
    to muj numer 604196343 zadzwon

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Emocje... ~Emocje...
    ~Emocje...
    Napisane 07 sierpnia 2014 - 12:19
    Witam,
    Usilnie poszukuje kobiety, kochanki, normalna drogą było by spotkanie kogoś ale to jakoś się średnio udaje. Wiec może tu. Mam prawie 40 -dychy co mnie samego dziwi ;) ze taka cyfra już wybiła. Poszukuje bratniej duszy która będzie w stanie uwolnić dawno już zapomniane uczucia i emocje. Optymalnie jakby to była szczupła szatynka trochę/sporo młodszą niż ja. Hmm to tyle. Bez wiary co prawda to pisze ale może ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~k ~k
    ~k
    Napisane 09 sierpnia 2014 - 16:00
    witam :)
    jestem drobną prawie 30 -tką :P nie wychudzoną , szaloną nastolatką tylko kobietą pewną swojej wartości :)
    jeśli nie jestem za "stara" odezwij się, myślę ze oboje możemy sobie coś zaoferować :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adar ~adar
    ~adar
    Napisane 13 sierpnia 2014 - 22:18
    Witam. Mam 31 lat i szukam namiętnej, szczupłej, atrakcyjnej i dyskretnej kochanki, najchętniej mężatki z okolic Torunia, Wąbrzeźna, Brodnicy lub Rypina
    adamkiski@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wakeboard ~Wakeboard
    ~Wakeboard
    Napisane 18 sierpnia 2014 - 11:25
    Hej "k" do kogo adresowana jest Twoja odpowiedz ? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~Emocje... ~~Emocje...
    ~~Emocje...
    Napisane 18 sierpnia 2014 - 11:36
    Hej "k" to ja w sumie pytałem. Tylko źle mi się wkleiło w polu autor troszkę. i Wyszło Wakeboard - swoja droga bardzo fajna rzecz ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sandra ~Sandra
    ~Sandra
    Napisane 22 sierpnia 2014 - 20:28
    Część mam 26 lat , meza lecz szukam ofskoczni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Emocje ~Emocje
    ~Emocje
    Napisane 29 sierpnia 2014 - 13:56
    Czesc Sandra, skad jestes mniej wiecej ?:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~k ~k
    ~k
    Napisane 14 września 2014 - 11:47
    witaj.
    odpowiedź a właściwie post kierowany do zainteresowanych :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~k ~k
    ~k
    Napisane 14 września 2014 - 11:48
    ~~Emocje... napisał:
    Hej "k" to ja w sumie pytałem. Tylko źle mi się wkleiło w polu autor troszkę. i Wyszło Wakeboard - swoja droga bardzo fajna rzecz ;)

    witaj , odpowiedź a własciewie post skierowany do zainteresowanych ) pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zep ~zep
    ~zep
    Napisane 19 września 2014 - 16:28
    szukam kochanki po tym jak zona mnie zdradziła godny zaufania i uczciwy REDA WEJHEROWO GDYNIA może jakas kobieta też zraniona i oszukana czekam zep1974@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 22 września 2014 - 11:54
    ~zep napisał:
    szukam kochanki po tym jak zona mnie zdradziła godny zaufania i uczciwy REDA WEJHEROWO GDYNIA może jakas kobieta też zraniona i oszukana czekam zep1974@wp.pl

    To nic nie da, zeszmatławisz się tylko.
    Po co ci to. Żeby potem nie móc w lustro patrzeć.
    Jest takie przysłowie które obejmuje dwie strony.
    Ja się rok z kochanką i mężem użerałam, cyrki pierwsza klasa.
    Wzięłam rozwód, jedna rozprawa, zero żalu skruchy.
    Każdy jest kowalem swojego losu.
    Czasami to co się wydarza jest dla naszego dobra, żył byś z nią i co, a tak. Bęc i sruuuu. Wyjebał0

    “Jeśli on leci za suką to zdejmij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno. Niech ucieka, tylko później niech nie piszczy pod Twoimi drzwiami”
    Fajne co
    Jeśli jednak nie kochasz swojego partnera lub partnerki, zamiast
    zdradzać – odejdź. Zamiast ranić siebie i drugą osobę, zakończ
    związek i zacznij budować nowy. Lecz najpierw dowiedz się od
    siebie, w jaki sposób przyczyniłeś się do popsucia poprzedniego.
    Miłość toksyczna, miłość dojrzała. Bennewicz Maciej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~1313 ~1313
    ~1313
    Napisane 25 września 2014 - 11:49
    Szukam kochanki, przyjaciółki Białystok i okolice. Ja 36 lat zainteresowana pisz na wsk1313@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Emocje ~Emocje
    ~Emocje
    Napisane 25 września 2014 - 15:06
    Hej "k" - a. :) Jakiś kontakt do Ciebie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6
Strona 1 z 6
następna
Strona 1 z 6 następna

Gorące tematy