Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

szkoła angielskiego

Rozpoczęte przez ~xavv, 23 wrz 2015
  • avatar ~xavv ~xavv
    ~xavv
    Napisane 23 września 2015 - 08:37
    Jakie możecie polecić szkoły w Warszawie?? Zależy mi na kursie biznesowym, fajnie by było jakby można było się także w szkole przygotować do FCE.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antoniik ~antoniik
    ~antoniik
    Napisane 26 listopada 2015 - 09:49
    Ja chodziłem na taki kurs do szkoły speak up, nie wiem jakie miasto Cię interesuje ale oni mają dużo placówek, na pewno też przygotowanie do fce, cae robią

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~legon ~legon
    ~legon
    Napisane 06 maja 2016 - 09:31
    Też do nich chodziłem w czasach studenckich, to było już dobrych kila lat temu, całkiem niezła szkoła, dużo trzeba mówić po angielsku i szybko się trzeba przełamać do mówienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cywil ~cywil
    ~cywil
    Napisane 28 maja 2016 - 20:54
    Czy grupy u nich są duże??? Jak wyglada grafik, da się jakośogarnąc te zajęcia, jak się pracuje dosyć dużo? Dużo młodych osób w grupach, nie chciałbym się czuć jak dziadek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~koralina ~koralina
    ~koralina
    Napisane 02 czerwca 2016 - 18:06
    Na pewno nie będziesz czuł się jak dziadek, w tej szkole sam decydujesz w jakiej grupie chcesz być, a grupy są zazwyczaj pięcioosobowe. Grafik zależy od szkoły do jakiej uczęszczasz, ale większość stawia na dodatkowe zajęcia Group Class i Workshop.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xenka ~xenka
    ~xenka
    Napisane 08 czerwca 2016 - 11:21
    Dla mnie w tej szkole podoba się to, ze dużo trzeba mówić po angielsku, poza tym mają gry na świeżym powietrzu, w języku angielskim, football i nawet noce filmowe, no nudzić się u nich nie ma kiedy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ ~
    ~
    Napisane 29 lipca 2016 - 14:22
    Moja siostra też tam chodziła na angielski od podstaw. Pamiętam, że ciągle się uczyła, właściwie każdą wolną chwilę spędzała nad ćwiczeniami. Nie wiem czy ona była taka ambitna czy rzeczywiście jest tam tak ostro, radzę się zorientować w tej kwestii, bo uważam, że co za dużo, to też niezdrowo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy