Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

studia podyplomowe

Rozpoczęte przez ~Janusz, 08 maj 2014
  • avatar ~Marek85 ~Marek85
    ~Marek85
    Napisane 25 marca 2015 - 15:14
    Ja niedawno skończyłem studia z Zarządzania projektami i usługami IT w administracji publicznej na SGGW i jestem bardzo zadowolony. Patrząc na to, jak zmienia się rynek pracy i że branża IT staje się dominującą to chyba nie najgorzej wybrałem, tym bardziej, że aktualnie przymierzam się do zmiany pracy i mam nadzieje, że ta inwestycja się opłaciła :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 26 marca 2015 - 09:02
    O, a coś więcej na temat tego zarządzania projektami i usługami IT w administracji publicznej? Jestem zainteresowany tym kierunkiem na przyszłość :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maciej ~maciej
    ~maciej
    Napisane 23 sierpnia 2015 - 19:55
    Nigdy nie jest za późno na dalszy rozwój. Od kilku lat jestem menadżerem w dużej firmie w Szczecinie. Teraz od pażdziernika rozpoczynam studia MBA w Szczecinie - [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisustudiamba.wsb.pl/oferta-studiow/szczecin/korzysci. ] Wiele osób się dziwi że mając prawie 50 lat i dobrze płatną pracę zaczynam studia. Może własnie dlatego. W tym wieku człowiek uczy się już tylko dla siebie. W obecnych czasach gdy nic nie jest pewne dobrze mieć jakiś dodatkowy argument gdy będę musiał szukać nowej pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nikodem ~nikodem
    ~nikodem
    Napisane 17 kwietnia 2016 - 21:31
    mam czterdzieści kilka lat, dzieci już odchowane, żona ma dobrą pracę więc czas pomyśleć o sobie. Podobnie jak Maciej chce rozpocząć studia MBA. Poszperałem trochę w necie i rzeczywiście studia MBA na WSB [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu(studiamba.wsb.pl) ] mają dość dobre opinie i są wysoko w rankingach.
    Warunki rekrutacji na MBA to znajomość języka angielskiego, dyplom ukończenia studiów wyższych z oceną końcową przynajmniej dobrą, trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym. Podstawą przyjęcia na studia jest zaliczony egzamin językowy. Kandydat może zostać zwolniony z egzaminu, jeżeli posiadają jeden z następujących dokumentów potwierdzających znajomość języka angielskiego:
    - certyfikat TOEFL na poziomie co najmniej 79iBT lub odpowiednio – 550 w wersji papierowej lub 213 w wersji komputerowej
    - certyfikat IELTS z wynikiem końcowym co najmniej 6.5
    - dyplom ukończenia studiów filologii angielskiej
    - dokumenty potwierdzające ukończenie studiów lub szkoły średniej w kraju anglojęzycznym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skoczek ~skoczek
    ~skoczek
    Napisane 14 lipca 2016 - 20:42
    studia podyplomowe? czemu nie, zawsze to dodatkowe kwalifikacje. Ja robiłem grafikę komputerową i multimedia na WSTiE w Suchej Beskidzkiej, trochę nowych rzeczy się nauczyłem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~riczard ~riczard
    ~riczard
    Napisane 07 sierpnia 2016 - 18:24
    Nigdy nie jest za późno aby się uczyć. W końcu człowiek całe życie się uczy. Tak samo ze studiami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 11 września 2016 - 21:11
    Dzień dobry. W pełni się zgodzę z Twoją opinią riczard - na studia nigdy nie jest za późno. Zapraszam zatem wszystkich zainteresowanych studiami podyplomowymi na stronę wsb.pl gdzie można zapoznać się z pełną ofertą Wyższej Szkoły Bankowej. W ofercie mamy studia w obszarach IT, HR, finansów, nieruchomości czy prawa. Zapraszam do aplikacji na studia w terminie do 19 września. Do tego czasu trwa nasza promocja, w ramach której wpisowe kosztuje 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł!

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomi ~Tomi
    ~Tomi
    Napisane 13 września 2016 - 22:18
    A jak wyglądają zajęcia na takich studiach podyplomowych? Chodzi mi o to, że jestem osobą pracującą i nie wiem, czy będę w stanie pogodzić naukę z pracą, a chcę trochę poszerzyć swoją wiedzę. Może coś zmieni się w życiu zawodowym ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 14 września 2016 - 20:54
    ~Tomi napisał:
    A jak wyglądają zajęcia na takich studiach podyplomowych? Chodzi mi o to, że jestem osobą pracującą i nie wiem, czy będę w stanie pogodzić naukę z pracą, a chcę trochę poszerzyć swoją wiedzę. Może coś zmieni się w życiu zawodowym ;)


    Tomi, program studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej realizowany jest w trakcie 9-10 weekendowych zjazdów. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele. Plany poszczególnych zjazdów zamieszczane są na bieżąco w formie elektronicznej w Extranecie.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pontek ~pontek
    ~pontek
    Napisane 16 września 2016 - 14:25
    A cenowo jak kształtują się opłaty za takie studia? Płacić trzeba z góry?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 17 września 2016 - 23:06
    ~pontek napisał:
    A cenowo jak kształtują się opłaty za takie studia? Płacić trzeba z góry?


    Pontek, informację o cenach studiów znajdziesz na naszej stronie internetowej wsb.pl w zakładce "Ceny studiów". Możesz liczyć na zniżki w zależności od liczby rat. Płacąc z góry w jednej racie lub w dwóch płacisz mniej.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 26 września 2016 - 12:45
    Dzień dobry ponownie! Chciałem przekazać Państwu znakomita informację. Do 15 października została przedłużona nasza promocja zniżkowa. Zatem aplikując na studia w tym terminie wpisowe kosztuje tylko 150 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł. Rekrutacja nadal trwa, także nadal można zapisać się na studia podyplomowe.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~juka ~juka
    ~juka
    Napisane 13 października 2017 - 13:38
    Ja zamiast studiów podyplomowych wybrałam szkołę policealną w Żorach- bezplatneszkoly.pl/zory/ a kierunek technik archiwista, pomyślałam, ze też mi się przyda takie wykształcenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czechu ~Czechu
    ~Czechu
    Napisane 26 września 2019 - 02:45
    Studia podyplomowe są dla ludzi, którzy mają przynajmniej skończone studia licencjackie. Ciekawe kierunki prowadzone technikami kreatywnymi znajdziesz w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dzango ~dzango
    ~dzango
    Napisane 15 listopada 2021 - 08:27
    No to pytanie do autora z drugiej strony. Czy to - zawodelektryk.pl wystarczy do pracy w tym zawodzie? W sensie - czy rzeczywiście będę mieć dzięki temu kwalifikacje, by móc pracować samodzielnie? Jak to u ciebie przebiegało?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy