Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Środki podniecające dla kobietę

Rozpoczęte przez ~tdst, 22 cze 2017
  • avatar ~tdst ~tdst
    ~tdst
    Napisane 22 czerwca 2017 - 11:39
    Szukam czegoś dla swojej żony.
    Ogólnie 20 lat pożycia małżeńskiego. Mi się chce, a jej nie ( a ponoóć po 40 stce z kobiety robi się prawdziwa kocica co jednak nie ma odwzorowania w naszym związku). Seks oczywiście jest, ale jakiś taki od niechcenia. Raczej z obowiązku niz z przyjemności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robin ~robin
    ~robin
    Napisane 22 czerwca 2017 - 14:10
    U mnie było tak samo. Położyła się i leżała, oczywiście sam musiałem zająć się wszystkim, Odechciewało mi si ę takiego seksu. Pomogła nieco rozmowa ( pczątkowo nie chciala o tym rozmawiać) . No i trochę gadżetów jakie wprowadziliśmy jakeiś żele czy inne....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tdst ~tdst
    ~tdst
    Napisane 23 czerwca 2017 - 12:38
    Gadżety mamy ale nie chce jej się ich używć. Już mi powoli ręce opadają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robin ~robin
    ~robin
    Napisane 26 czerwca 2017 - 11:51
    A libi gelu próbowaliście? Coś na deseń tego żelu play o od durexa wzmacniającego doznania ale wydaje mi się,że libi gel jest mocniejszy. Poza tym dobrze jest sobie zamówić sex elixir. Hiszpańska mucha, ogólnie taki bajer ale warto jest spróbować bo akurat na moja kobietę zadziałało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adrianM ~adrianM
    ~adrianM
    Napisane 26 czerwca 2017 - 12:59
    Podpisuję się pod postem powyżej. Trzeba próbować nowe rzeczy.Każde urozmaicenie w długim związku jest dobre.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tdst ~tdst
    ~tdst
    Napisane 29 czerwca 2017 - 11:30
    Może macie racje, zamówiłem, zobaczymy co będzie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy