Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Skórzana torba męska do pracy

Rozpoczęte przez ~Kuba, 30 wrz 2017
  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 30 września 2017 - 20:21
    Szukam wysokogatunkowej skórzanej torby do pracy w której zmieszczę laptopa 15,6 cali i kilka teczek, portfel, telefon, długopisy. Rozglądałem się po galerii ale niestety póki co nic mnie nie zadowala może coś w sklepie online macie do polecenia? Najlepiej od polskiego producenta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dami ~Dami
    ~Dami
    Napisane 30 września 2017 - 22:42
    Może zerknij na torby z Sempertus'a?
    Producent toreb, więc jest sporo propozycji do wybrania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grym ~Grym
    ~Grym
    Napisane 06 października 2017 - 16:25
    a zerknij sobie na zeskory.com tam mają dobrej jakości skórzane torby, ja akurat wolę taką na laptopa jest wygodna i do pracy sprawdza się jak znalazł, może tobie też jakaś wpadnie w oko, myślę, że zobaczyć nie zaszkodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 23 października 2017 - 22:37
    Ja tez kupowałem torbe i portfel na stronce zeskory i jestem bardzo zadowolony ;) Nie zaplacilem jakos wiele, a rzeczy jakosciowo i wyglądowo są super ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maciek ~maciek
    ~maciek
    Napisane 29 października 2017 - 10:41
    o widze ze nie tylko ja jestem zwolennikiem stronki zeskory ;) super rzeczy. Jjeszcze nic mi sie nie popsulo, wszystko solidnie wykonane

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maciejczykm ~maciejczykm
    ~maciejczykm
    Napisane 05 listopada 2017 - 07:57
    Ja też ostatnio dostałem w prezencie od dziewczyny torbe z tej strony zeskóry. Chyba to jakiś hicior w necie ostatnio :p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ubertek ~ubertek
    ~ubertek
    Napisane 12 grudnia 2017 - 15:10
    Trzymajcie tutaj - https://www.merg.pl/product-pol-59936-DAAG-Skorzany-koniakowy-meski-portfel.html Niewielki koszt - stosunkowo. Co o tym myślicie? Mnie ogólnie odpowiada taki styl i pasuje mi to do ciuchów. Ale to raczej uniwersalny portfel. Mylę się?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KoszuleVictorio ~KoszuleVictorio
    ~KoszuleVictorio
    Napisane 05 stycznia 2018 - 11:38
    Pod tym względem również masz dosyć szeroki wybór, przekątna 15,6 jest popularna więc nie powinno być z tym problemu. Pytanie jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arko ~Arko
    ~Arko
    Napisane 25 kwietnia 2018 - 12:13
    Ja mam taką skórzana za ponad stówke i noszę już długo biura, zobacz torby marki Abruzzo w tym sklepie https://supergalanteria.pl/on-produkty-dla-mezczyzn/torby-meskie/skorzane-torby-meskie ja mam taką czarna, mieści laptopa małego, telefon, kilka drobiazgów, jest generalnie pojemna i wytrzymała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~natiptop ~natiptop
    ~natiptop
    Napisane 19 czerwca 2018 - 12:59
    Też mogę polecić torby skórzane ze strony zeskory.com, jeśli lubisz polskich producentów to na pewno Betlewski przypadnie Ci do gustu - porządne wykonanie, dobra jakościowo skóra, torby pojemne z dodatkową kieszonką z przodu. Można je nosić za uchwyt w ręku lub na ramieniu na pasku. Jest kilka rozmiarów wiec na pewno dopasujesz którąś dla siebie, a ceny na prawdę są bardzo przystępne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daro1990 ~Daro1990
    ~Daro1990
    Napisane 25 czerwca 2018 - 13:24
    Wow, jestem szczerze zdumiony tym jak popularne robi się https://www.zeskory.com/. Tym bardziej mnie to cieszy, bo pamiętam początki tej firmy. Ogólnie nie mam wiele do dodania, świetna jakość, polska firma, rozsądna cena.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaceks ~Jaceks
    ~Jaceks
    Napisane 22 sierpnia 2018 - 08:32
    Ja również jestem dużym zwolennikiem toreb, ponieważ jest to duża wygoda i co ważne zawsze najpotrzebniejsze rzeczy mamy przy sobie. W moim przypadku ostatnio wybór padł na torbę skórzaną od producenta Solier i jak najbardziej mogę polecić, bo ich produkty wykonane są porządnie i to z dobrej jakości skóry także mam nadzieję, że posłuży mi dłuższy czas

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fizmur ~Fizmur
    ~Fizmur
    Napisane 17 października 2018 - 14:54
    Warto zamawiać od producentów takich jak Solier, bo to, że mają bardzo ciekawe skórzane torby w ofercie to jedno, a druga sprawa jest taka, że powinniśmy wspierać polskich producentów. Mam nadzieję, że przy zakupach zwracacie na to uwagę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karolstach ~karolstach
    ~karolstach
    Napisane 21 grudnia 2018 - 15:14
    Ja też niedawno zamawiałem torbe z Solier. Mają na prawdę świetne jakościowo produkty. Jak zamawiałem to były duże wyprzedaże także można kupić dobry produkt w na prawde niskiej cenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Eskel881 ~Eskel881
    ~Eskel881
    Napisane 26 marca 2019 - 10:43
    Ja jestem za skórzanymi torbami na ramię. Noszę taką do pracy i wytrzymałość torby jest na odpowiednim poziomie, laptopa i kilka drobiazgów bez problemu przenoszę. Na torbie nie ma co oszczędza, lepiej kupić dobrą na lata. Chodź ja za swoją ogromnych pieniędzy nie wydałem, ale jest naprawdę porządna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy