Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

sex bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Prorok, 14 lis 2015
  • avatar ~Prorok ~Prorok
    ~Prorok
    Napisane 14 listopada 2015 - 11:26
    mam pytanie mam 22 lata zostałem hojnie obdarzony przez boga moim sprzętem ale dziewczyny boją się sexu ze mną bo twierdzą że jest za duży co robić od śmierci mojej dziewczyny już nie miałem stosunku z kobietą od 5 może 6 miesięcy szukam dojrzałej kobiety na sex bez zobowiązań tylko gdzie ich mam szukać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek zsx ~Wojtek zsx
    ~Wojtek zsx
    Napisane 20 listopada 2015 - 17:26
    Nie marnuj swoich talentów i daj ogłoszenie na paylove.pl
    Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej, w tym ogłoszenia towarzyskie, prywatne, sex randki, sponsoring, masaże erotyczne, striptiz – w zależności od potrzeb:-) Rejestracja jest darmowa i teraz jest okazja, ponieważ właśnie w tym tygodniu rusza tam promocja: pierwszych 50 ogłoszeń, dodanych wraz ze zdjęciami można umieścić bezpłatnie, na okres dwóch tygodni, także warto się pośpieszyć:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy