Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

samochód terenowy a wyciągarka

Rozpoczęte przez ~master, 03 maj 2016
  • avatar ~master ~master
    ~master
    Napisane 03 maja 2016 - 11:44
    Kupiłem auto terenowe no i wydawało mi się, ze oczywiście muszę też kupić wyciągarkę, jednak spotkałem się z opiniami, że obniża trwałość auta. Dlaczego? Czy ktoś z Was się z tego powodu nie zdecydował na nią?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~roler ~roler
    ~roler
    Napisane 03 maja 2016 - 20:51
    jestem zaskoczony taką opinią bo nawet mi to przez głowę jakoś nie przeszło i terenówki bez wyciągarki sobie nie wyobrażam, mam z ewyciagarki i działa bardzo sprawnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~master ~master
    ~master
    Napisane 06 lipca 2016 - 12:21
    Dzięki wielkie za polecenie! zajrzałem sobie na te ewyciagarki i faktycznie cenowo i asortymentowo są bardzo dobrzy, nawet puściłem do nich maila żeby mi doradzili coś konkretnego pod moje potrzeby i bardzo fajnie to wszystko wypadło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hubszta ~Hubszta
    ~Hubszta
    Napisane 16 kwietnia 2017 - 18:50
    totalna bzdura. Bez wyciągarki terenówka to nie terenówka no chyba, że chcesz jeździć jak osobówką ale to mija się z celem. Ja mam od dawna dragon winch i służy bez zarzutów. Najlepsze moim zdaniem polskie wyciągarki bo bardzo wytrzymałe i solidne do trudnych warunków wręcz stworzone :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 14 maja 2017 - 20:34
    ja też bez wyciągarki nie dałbym rady. Razem z moją terenówką stanową całkowitą jedność. ;) Też mam firmy Dragon Winch i jak na razie jest niezawodna. Na początku miałem problem z dobraniem odpowiedniej, ale obsługa sklepu mi doradziła i dopasowali ją idealnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Leon ~Leon
    ~Leon
    Napisane 12 listopada 2018 - 18:33
    W terenowce nie jest wazne czy ma wyciagarke, czy jej nie ma. Najwazniejszy i tak jest jeden szczegolny łącznik - ten pomiedzy kierownicą a pedałami. Zbyt wczesny montaż wyciagarki w samochodzie terenowym powoduje uposledzenie procesow myslowych kierowcy/właściciela. Taka jest niestety prawda. Offroad to sztuka jazdy samochodem poza drogą. Jazdy - a nie ciagania sie na sznurku. Wykorzystywania tak swoich umiejatnosci jak i mozliwosci auta. Terenowka jezdze od ponad 10 lat. Wyciagarki nie mam i miec nie bede. A jak gdzies wkleje, to wystarczy tirfor.
    Enyłej - piec postow w temacie i pięc kryptoreklam :d

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy