Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Samochód na firmę

Rozpoczęte przez ~Jurek, 27 cze 2016
  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 27 czerwca 2016 - 12:08
    Prowadzę małą działalność, zatrudniam kilka osób, głównie rodzinę. Chcę nabyć - kupić / wynająć? samochód na firmę - osobowy, powinien być ekonomiczny, myśle o popularnej marce typu opel, toyota. Czy lepiej kupić czy może wynająć czy coś polecacie konkretnego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ronin ~Ronin
    ~Ronin
    Napisane 28 czerwca 2016 - 17:24
    Skoro masz firmę, to ja szukałbym fajnej oferty na wynajem długoterminowy - to w mojej ocenie najbardziej opłacalna forma finansowania samochodu. Sam korzystam z jednej z takich ofert i za nowego Focusa płacę 650zł/msc, przy zobowiązaniu na jedyne 36msc, bez wkładu własnego, więc moim zdaniem oferta jest świetna ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Opis20 ~Opis20
    ~Opis20
    Napisane 30 czerwca 2016 - 07:26
    Czyli dobrze rozumiem że za 650zł, bez dodatkowych opłat, można wziąć nowego focusa?! :o Przecież to mniej niż rata za nie jedną używkę?:o

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek123 ~Darek123
    ~Darek123
    Napisane 30 czerwca 2016 - 15:39
    ~Ronin napisał:
    Skoro masz firmę, to ja szukałbym fajnej oferty na wynajem długoterminowy - to w mojej ocenie najbardziej opłacalna forma finansowania samochodu. Sam korzystam z jednej z takich ofert i za nowego Focusa płacę 650zł/msc, przy zobowiązaniu na jedyne 36msc, bez wkładu własnego, więc moim zdaniem oferta jest świetna ;)

    tylko, ze Jurek pisal, ze to mala, rodzinna firma. A leasing dotyczy jednak duzych firm...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fred ~Fred
    ~Fred
    Napisane 01 lipca 2016 - 16:17
    To jak szukasz toyoty to wejdź sobie na Leasplan. Można u nich wynająć toyotę avensis za 960 miesięcznie.To jest śmieszna kasa, bo normalnie jak od dealera byś chciał brać ją w leasing to przynajmniej 1500 zl musisz liczyć. Ponad 500 stów w kieszeni zostaje! Mój brat bierze u nich to auto. Umowa na 3 lata, w najmie masz już też zapewniony serwis i eksploatację. Oni mają wiele innych aut. Zależy czego kto szuka. O oplu nie słyszałem, ale mają na pewno fiata500 za 500 i yariskę za tyle samo. Może dla żony?:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fred ~Fred
    ~Fred
    Napisane 03 lipca 2016 - 01:23
    W ogóle to tu jest full opcja. W cenie najmu jest ubezpieczenie, serwis i eksploatacja auta. Ty sobie tylko lejesz paliwo do baku, a reszta cię nie intersuje. A jak auto sie zepsuje to dostaniesz zastepcze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sadbad ~Sadbad
    ~Sadbad
    Napisane 23 listopada 2016 - 17:09
    Albo zobacz w auto idea mercedes. W łomiankach są. Prestiżowo merc wygrywa z toyotą. I teraz przebili ich lina nadwozia. Toyota zgarniała. To nie to co stara avensis jak się pokazała. Za to nowe merce...szok... Ładny, niezawodny, kupują więcej niż inne marki. I oczywiscie leasing, nie za gotówkę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zatroperfecto ~Zatroperfecto
    ~Zatroperfecto
    Napisane 24 listopada 2016 - 16:39
    Ja tez polecam auto idea. Sa w Olsztynie. Fachowcy, pomocni i doradzą jak trzeba. Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem w trakcie załatwiania leasingu. Wybrałem Smarta. Mozna juz od 400netto/mc. Serwis w dobrej cenie, części jak inne auta.polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aaa tor ~Aaa tor
    ~Aaa tor
    Napisane 30 listopada 2016 - 19:13
    ~Zatroperfecto napisał:
    Ja tez polecam auto idea. Sa w Olsztynie. Fachowcy, pomocni i doradzą jak trzeba. Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem w trakcie załatwiania leasingu. Wybrałem Smarta. Mozna juz od 400netto/mc. Serwis w dobrej cenie, części jak inne auta.polecam

    W Olsztynie fachowcy sa. Nie bój sie, ze to mercedes i że niby drogi. Maja już auta od 899, chyba ze bedziesz chciał Smarta, to wtedy 400. I jeszce 100 z 500+ zostanie :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiek ~Misiek
    ~Misiek
    Napisane 02 grudnia 2016 - 17:24
    ~Aaa napisał:
    ~Zatroperfecto napisał:
    Ja tez polecam auto idea. Sa w Olsztynie. Fachowcy, pomocni i doradzą jak trzeba. Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem w trakcie załatwiania leasingu. Wybrałem Smarta. Mozna juz od 400netto/mc. Serwis w dobrej cenie, części jak inne auta.polecam

    W Olsztynie fachowcy sa. Nie bój sie, ze to mercedes i że niby drogi. Maja już auta od 899, chyba ze bedziesz chciał Smarta, to wtedy 400. I jeszce 100 z 500+ zostanie :-)

    Zgadzam sęk zupełnie z Aaa...idź do auto idea. Tam naprawdę fachowo doradzają. Sam sie zdziwisz za jakie pieniądze mozna juz mieć auto. A jak chcesz naprawdę mieć z górnej półki to mercedes. W świadomości ludzi jest, ze jest drogi, luksusowy. A tu za 900zł bedziesz miał super auto. Niezawodne, wygodne, luksusowe i wyglada pieknie:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Biały ~Biały
    ~Biały
    Napisane 06 grudnia 2016 - 17:11
    Zgadzam sęk zupełnie z Aaa...idź do auto idea. Tam naprawdę fachowo doradzają. Sam sie zdziwisz za jakie pieniądze mozna juz mieć auto. A jak chcesz naprawdę mieć z górnej półki to mercedes. W świadomości ludzi jest, ze jest drogi, luksusowy. A tu za 900zł bedziesz miał super auto. Niezawodne, wygodne, luksusowe i wyglada pieknie:-)

    Byłem w auto Idea w Białymstoku. Chyba zdecyduję sie na Sparta, bo tanio. Domjazdy po mieście wystarczy z okładem, a jakbym miał wyskoczyć nawet do Warszawy to da Redę na trasie. 400zl to naprawdę niewiele jak za nowe auto w leasingu. No i obsługa fajna, pomogą, podpowiedzą. Polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol_Rol ~Karol_Rol
    ~Karol_Rol
    Napisane 13 grudnia 2016 - 13:24
    Zazdroszczę trafienia na dobrą firmę - ja trafiłem na bardzo słaby salon, tak mi opowiadali o leasingu, że finalnie kupiłem kilkulatka (jeżdżącą skarbonkę, sympatyczną, ale jednak kilkuletnią). Teraz jak widzę oferty innych firm to mnie tylko nie powiem co trafia, bo mogłem poszukać innych firm i jeździć czymś nowym ale potrzebowałem czegoś na szybko i zaufałem zupełnie bez sensu pierwszej firmie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rogio ~Rogio
    ~Rogio
    Napisane 13 grudnia 2016 - 22:21
    Mam małą firmę, i bardzo dużo jeżdżę po mieście, mam obecnie Mondeo i zaparkowanie tego auta w centrum czasami graniczy z cudem, zaciekawiliście mnie tymi 400 zł za Smarta, muszę sie zastanowić, małe auto ułatwiło by mi życie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czupryn ~Czupryn
    ~Czupryn
    Napisane 22 stycznia 2017 - 21:43
    Smart jest najlepszy do parkowania. Wszedzie sie nim wcisniesz;) Cenowo praktycznie bezkonkurencyjny. Brałbym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~study ~study
    ~study
    Napisane 25 stycznia 2017 - 18:24
    Albo Smart (bo jesli faktycznie za 400) to taniutko wychodzi, albo jakiś większy z opcją, że zostanie na dłużej. Najmniej z wiekiem tracą mercedesy, na wartości oczywiscie. I chyba mają tez najwiekszą niezawodność. To ważne jak chce się auto użytkować ładnych kilka lat. Merc rządzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 26 stycznia 2017 - 18:00
    ~study napisał:
    Albo Smart (bo jesli faktycznie za 400) to taniutko wychodzi, albo jakiś większy z opcją, że zostanie na dłużej. Najmniej z wiekiem tracą mercedesy, na wartości oczywiscie. I chyba mają tez najwiekszą niezawodność. To ważne jak chce się auto użytkować ładnych kilka lat. Merc rządzi.

    Tu się zgodzę. Merc to merc. Nie zamieniłbym go na żadną inną markę premium typu beemka czy audi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Januszek ~Januszek
    ~Januszek
    Napisane 31 stycznia 2017 - 11:11
    Mój sąsiad brał w auto idea dwa smarty. Dla siebie i zony, zeby był spokój. No i sobie chwali, ma w garazu takie miejsce, ze parkuje jeden obok drugiego w poprzek. Widać, ze z parkowaniem na mieście tez nie ma problemu płaci 800 za te dwa no i to nowe auta, a nie kot w worku z komisu. Niestety troszkę mu zazdroszczę...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sasza ~Sasza
    ~Sasza
    Napisane 31 stycznia 2017 - 15:45
    ~Januszek napisał:
    Mój sąsiad brał w auto idea dwa smarty. Dla siebie i zony, zeby był spokój. No i sobie chwali, ma w garazu takie miejsce, ze parkuje jeden obok drugiego w poprzek. Widać, ze z parkowaniem na mieście tez nie ma problemu płaci 800 za te dwa no i to nowe auta, a nie kot w worku z komisu. Niestety troszkę mu zazdroszczę...

    800 za dwa auta?! To tanio jak barszcz! Też chce smarta w takim razie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ziggi ~Ziggi
    ~Ziggi
    Napisane 31 stycznia 2017 - 16:41
    Smart dla mnie za mały. Chyba że żonie wezmę, żeby nie marudziła :-) 4stowki to nie wydatek.
    Dwa obiady na mieście mniej i nowe w garazu stoi :-)
    A ja sprawiłbym sobie choć klasę A. Ładne są te nowe mercedesy. Zawsze mają bogatsże wyposażenie niż inne premium, i z niezawodnością też dużo lepiej.
    Merc górą!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 13 marca 2017 - 14:52
    Faktycznie najem długoterminowy to fajna sprawa, a co do samochodu to kwestia gustu, Mazda 6 to wg mnie dobra propozycja.
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuZobacz też https://mirat.eu ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy