Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sport dla faceta po 40.

rowery

Rozpoczęte przez ~kamil, 03 mar 2015
  • avatar ~kamil ~kamil
    ~kamil
    Napisane 03 marca 2015 - 09:28
    jeździcie często rowerami ? np. do pracy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hej! ~Hej!
    ~Hej!
    Napisane 07 czerwca 2015 - 16:38
    Tak. Polecam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slim Fit Man ~Slim Fit Man
    ~Slim Fit Man
    Napisane 09 czerwca 2016 - 14:00
    Jazda na rowerze jako trening cardio jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla facetów po czterdziestce. poprawia wydolność oddechową i krążeniową.
    Należy jednak pamiętać, że osoby, które mają siedzący tryb życia i dużo jeżdżą na rowerze narażają się na możliwość powstania hemoroidów. Dla osób "siedzących" polecał bym bardziej bieganie, spacery etc.
    Pozdrawiam!
    slimfitman.blogspot.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~borda ~borda
    ~borda
    Napisane 15 czerwca 2016 - 14:03
    jak masz dobry rower dostosowany do powierzchni na jakich jeździsz to żadne hemoroidy nie grożą o ile również nie jeździsz dystanse maratonowe ;) ja kupowałem rower crossowy [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna avans.pl ], jeżdzę różnie i dlatego taki model jest dla mnie najbardziej odpowiedni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karol ~karol
    ~karol
    Napisane 01 lipca 2016 - 11:42
    ja na miejskim popitalam codziennie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jacekmi ~jacekmi
    ~jacekmi
    Napisane 11 maja 2017 - 09:27
    jeździcie tylko właśnie np. do pracy itp czy jest to wasza większa pasja? my z żoną co jakiś czas jedziemy gdzieś w Polskę bierzemy rowery i w drogę. Teraz planujemy wypad chyba w okolice Grudziądza, gdzieś blisko centrum jest Ibis Styles także oby tyło była pogoda! Ktoś również podziela taką pasję? ;D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 25 lipca 2017 - 13:02
    po roku post i reklam konkretnego miejsca czapki z głów rewelacja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hajto ~hajto
    ~hajto
    Napisane 03 października 2017 - 22:42
    ja tam lubię rower. Jeżdżę zarówno do pracy jak i rekreacyjnie. Większość przejechanych tras opisuje na www.kuzniawsiodelku.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikki3 ~mikki3
    ~mikki3
    Napisane 01 lutego 2018 - 08:34
    Ja ostatnio postanowiłem biegać i zakupiłem sobie dlatego lepszy zegarek casio (g-shock) na e-zegarki.pl. Sprawuje się super jak narazie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MenBlack ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 08 lutego 2018 - 14:15
    ~mikki3 napisał:
    Ja ostatnio postanowiłem biegać i zakupiłem sobie dlatego lepszy zegarek casio (g-shock) na e-zegarki.pl. Sprawuje się super jak narazie :)

    Do biegania to teraz bardziej by Ci się dobra odzież termo przydała niż zegarek :D Ja własnie dałem się namówić na komplet Helikona też żeby biegać, bo zaczynam z tym sportem przygode.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stilers ~Stilers
    ~Stilers
    Napisane 11 lutego 2018 - 22:10
    ~MenBlack napisał:

    Do biegania to teraz bardziej by Ci się dobra odzież termo przydała niż zegarek :D Ja własnie dałem się namówić na komplet Helikona też żeby biegać, bo zaczynam z tym sportem przygode.

    Ja mam koszulkę od Under Armour i bardzo ją sobie chwalę, jak termoaktywna sprawdza się super,materiał pierwsza klasa , cena co innego :P

    A ttak apropo rowerów, to jeżdzicie może w okularach ? Moglibyście jakieś polecić, bo szału można od much dostać latem..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MenBlack ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 17 lutego 2018 - 10:10
    ~Stilers napisał:

    Ja mam koszulkę od Under Armour i bardzo ją sobie chwalę, jak termoaktywna sprawdza się super,materiał pierwsza klasa , cena co innego :P

    Czy ja wiem, ceny można dobre upolować na przecenach. W militariach są całkiem przyzwoite ceny UA.
    ~Stilers napisał:

    A ttak apropo rowerów, to jeżdzicie może w okularach ? Moglibyście jakieś polecić, bo szału można od much dostać latem..

    Zależy jak i gdzie jeździsz. Jeżeli po górach to najlepiej coś z gumką jak bolle tracker. Nie spadają i dobrze trzymają się obrysu głowy. Jeżeli natomiast jeździsz kolarzówką to możesz zwykłem okulary założyć i też będzie dobry efekt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Toosia ~Toosia
    ~Toosia
    Napisane 27 kwietnia 2018 - 22:05
    Ja uwielbiam sama jeździć rowerem ale bardziej w sposób ekstremalny jak mtb, ale czas też troszkę zmniejszyć obroty i kupić sobie coś bardziej po mieście

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 10:48
    rower fajna sprawa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 04 grudnia 2019 - 12:17
    Ja rowerem śmigam codziennie do pracy po 3 km w jedną stronę. Na autobus nie opłaca się iść to tak przynajmniej szybciej dojeżdżam. Ostatnio nawet zastanawiam się nad kupieniem roweru https://www.najlepszyrower.pl/rower-kross-hexagon-10-m-26-czarno-bialo-niebieski-p-1006.html dla syna. Czy któryś z was ma taki? Co o nim sądzicie? Ja mam trekkingowy, ale dla młodego to lepiej chyba górala

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 13 lipca 2021 - 23:14
    a lubię wsiąść na rower i pojechać przed siebie poszukując nowych ciekawych miejsc. A czasami po takich wycieczkach bolą mnie nogi jak zrobię za dużo km. Wtedy przydaje się pistolet do masażu z Medivona, ponieważ pozwala zrelaksować się mięśniom dzięki masażowi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł K ~Paweł K
    ~Paweł K
    Napisane 31 sierpnia 2021 - 12:38
    Najgorsze są początki a potem jak już się człowiek wciągnie w jakieś bieganie czy rowery to nie może bez tego żyć. Ja zacząłem od biegania by zrzucić parę kilogramów. Może to i śmieszne ale zmotywował mnie smartwatch garett , który dostałem na 40 urodziny :) ma on taką fajną funkcję że przypomina o braku aktywności. Bardzo się przydała. Teraz przerzuciłem się na jazdę na rowerze i sprawdzam sobie na nim dystans. Super sprawa i chyba najfajniejszy prezent jaki dostałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Edek ~Edek
    ~Edek
    Napisane 05 września 2021 - 11:55
    Eee tam. Po 40 to trzeba usiąść w spokoju wypić piwko.
    Ja już się w życiu nabiegałem, a rowerem to mogę co najwyżej do sklepu po piwo podjechać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy