Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Remont! Problem z panelami!

Rozpoczęte przez ~MMM, 21 kwi 2017
  • avatar ~MMM ~MMM
    ~MMM
    Napisane 21 kwietnia 2017 - 13:29
    Hej,
    Nie widziałem na tym forum wątku, który by do tego pasował, więc wklejam to tu. Robię remont w domu i wiem już, że chce położyć panele drewniane pod nogi. Teraz powstaje pytanie - jakie? Macie jakieś propozycje? Chce mieć sporo wyborów stylu, porządne, wytrzymałe, cena nie gra roli :D Dawajcie pomysły!

    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samsam ~Samsam
    ~Samsam
    Napisane 23 kwietnia 2017 - 17:12
    Ja do nowego mieszkania wziąłem Swiss Krono bo są łatwe w montażu i mają listwy w kolorze paneli (oczywiscie mozesz założyły białe). Co je wyróżnia? Wyglądają jak deska i są łatwe w montażu. Pokój 26metrów ułożylem w niecały dzień. Następny dzien to listwy i tyle. Jak bedziesz kupował, to pomyśl, aby do całego mieszkania wziąć takie same panele. Będzie taniej i ekonomiczniej bo jak cos ci zostanie to wykorzystasz w następnym pokoju.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 15:15
    ~Samsam napisał:
    Jak bedziesz kupował, to pomyśl, aby do całego mieszkania wziąć takie same panele. Będzie taniej i ekonomiczniej bo jak cos ci zostanie to wykorzystasz w następnym pokoju.

    Ale jak ułoży w całym mieszkaniu to skąd ma wziąć jeszcze jeden pokój? Sorki, nie mogłem się powstrzymać :)
    A tak serio to gdzieś czytałem, że jak panele są jednolite to przestrzeń optycznie wygląda na większą, nie ma takiego podziału, więc rzeczywiście lepiej ułożyć takie same. Swiss krono to niegdysiejszy kronopol? takie podobne nazwy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mateusz ~Mateusz
    ~Mateusz
    Napisane 28 kwietnia 2017 - 13:21
    Tak, to kronopol, są dość powszechne, dobre i w niezlej cenie (ok. 100zł za metr) więc raczej nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem. Ale nie idź z partnerką bo jest tak duży wybór różnych kolekcji, że spędzisz w sklepie dobę. :)

    ~Antek napisał:
    ~Samsam napisał:
    Jak bedziesz kupował, to pomyśl, aby do całego mieszkania wziąć takie same panele. Będzie taniej i ekonomiczniej bo jak cos ci zostanie to wykorzystasz w następnym pokoju.

    Ale jak ułoży w całym mieszkaniu to skąd ma wziąć jeszcze jeden pokój? Sorki, nie mogłem się powstrzymać :)
    A tak serio to gdzieś czytałem, że jak panele są jednolite to przestrzeń optycznie wygląda na większą, nie ma takiego podziału, więc rzeczywiście lepiej ułożyć takie same. Swiss krono to niegdysiejszy kronopol? takie podobne nazwy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stach ~Stach
    ~Stach
    Napisane 02 maja 2017 - 09:42
    Ja mam panele swiss krono. Kładlem 5 lat temu i sa nadal w super stanie, w zasadzie jak nowe. Tylko wtedy oni się nazywali Kronopol, a teraz swiss krono właśnie, ale to to samo. A produkt napewno b. dobry

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samsam ~Samsam
    ~Samsam
    Napisane 02 maja 2017 - 10:05
    ~Mateusz napisał:
    Tak, to kronopol, są dość powszechne, dobre i w niezlej cenie (ok. 100zł za metr) więc raczej nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem. Ale nie idź z partnerką bo jest tak duży wybór różnych kolekcji, że spędzisz w sklepie dobę. :)

    ~Antek napisał:
    ~Samsam napisał:
    Jak bedziesz kupował, to pomyśl, aby do całego mieszkania wziąć takie same panele. Będzie taniej i ekonomiczniej bo jak cos ci zostanie to wykorzystasz w następnym pokoju.

    Ale jak ułoży w całym mieszkaniu to skąd ma wziąć jeszcze jeden pokój? Sorki, nie mogłem się powstrzymać :)
    A tak serio to gdzieś czytałem, że jak panele są jednolite to przestrzeń optycznie wygląda na większą, nie ma takiego podziału, więc rzeczywiście lepiej ułożyć takie same. Swiss krono to niegdysiejszy kronopol? takie podobne nazwy.


    No... Jak teraz czytam to faktycznie tak śmiesznie wyszło.
    Ale chodziło mi o to, że jak kładziesz w jednym, to masz zawsze jakieś resztki, którymi mozesz uzypelniać boki w następnym pokoju. No i zaletą Swiss Krono jest zamek. Nawet jak niezniszczalny panel w środku pokoju, to mozna go wyciąć i przy odrobinie umiejętności włożyć zapas. Dlatego warto klaś takie same w całym mieszkaniu. Zostawić kilka "w razie czego" nie wiadomo w którym pokoju coś sie stanie. A tak przy okazji, Swiss krono mają świetny stosunek jakość/cena i bardzo elegancki wygląd.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 08 maja 2017 - 12:22
    Faktycznie nigdy nie pomyślałem, żeby kupić kilka "desek" na zapas, ale to logiczne tak jak z kafelkami, czy terakotą. Z tym łączeniem (v fuga) to rewelacyjne rozwiązanie tak btw.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mateusz ~Mateusz
    ~Mateusz
    Napisane 08 maja 2017 - 21:41
    Wiesz, jak na taką jakość to cene mają dobra, sprawdzałem i to mniej wiecej ok 100zł wiec zawsze mozna sobie te paczke dodatkowa wrzucic

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MMM ~MMM
    ~MMM
    Napisane 05 czerwca 2017 - 14:53
    Hmmm, czyli generlanie Swiss Krono ;D A slyszalem ze maja opcje paneli 3D, wyglada to ekstra i podobno super sie tego uzywa. Ktos ma jakies doswiadczenia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 19 lipca 2017 - 13:29
    A co to są te panele 3d??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MMM ~MMM
    ~MMM
    Napisane 26 lipca 2017 - 11:39
    Hmm z tego co wiem 3d to takie ze masz wrażenie ze nie sąpłaskie kiedy one są... po prostu płaskie :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy