Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

przebranżowienie?

Rozpoczęte przez ~jacek, 21 kwi 2017
  • avatar ~jacek ~jacek
    ~jacek
    Napisane 21 kwietnia 2017 - 09:45
    Myślicie że mając te 40+ to jeszcze jest sens się dokształcać? Pracuję w transporcie i trochę już mnie ta praca męczy, nie chcę od razu nie wiadomo jak się przebranżawiać ale myślałem moze o stuidach podyplomowych albo kursach które by trochę mi rozszerzyły pole manewru, tylko co jest sens teraz robić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 23 kwietnia 2017 - 16:58
    ~jacek napisał:
    Myślicie że mając te 40+ to jeszcze jest sens się dokształcać? Pracuję w transporcie i trochę już mnie ta praca męczy, nie chcę od razu nie wiadomo jak się przebranżawiać ale myślałem moze o stuidach podyplomowych albo kursach które by trochę mi rozszerzyły pole manewru, tylko co jest sens teraz robić?


    Witam! Panie Jacku zawsze jest czas na zmianę zawodu, a dzięki studiom podyplomowym można uzyskać nowe wykształcenie w ciągu dwóch semestrów. Zachęcam Pana do wejścia na stronę wsb.pl w celu zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej. Z pewnością znajdzie Pan tam odpowiedni kierunek studiów. Zachęcam do aplikacji na studia do 29 kwietnia. Aplikując w tym terminie można zyskać aż 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jacek ~jacek
    ~jacek
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 09:07
    Wyboru macie aż za dużo ;) teraz to się musze pogłowić na co się zapisać, bo w sumie spory rabat teraz, ale jak nie zdążę to do kiedy ostatecznie są zapisy żeby w październiku pójść na studia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 18:48
    Panie Jacku rekrutacja na danym kierunku i specjalności trwa do momentu zapełnienia wszystkich wolnych miejsc.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 29 kwietnia 2017 - 12:17
    Czasem trzeba iść na studia czy zrobić sobie podyplomówkę chyba nigdy nie jest na to za późno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 06 maja 2017 - 14:19
    Witam ponownie! Drodzy Państwo pragnę przekazać, że nasza promocja zniżkowa w kwocie 1000 zł została przedłużona do 31 maja na dotychczasowych warunkach. Zatem kto ma zamiar aplikować na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej nadal może z niej skorzystać.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Vanda ~Vanda
    ~Vanda
    Napisane 11 maja 2017 - 19:34
    Sama ciągle myślę nad studiami podyplomowymi a ta zniżka jest bardzo zachęcająca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek War ~marek War
    ~marek War
    Napisane 25 maja 2017 - 10:04
    moim zdaniem zawsze jest czas na naukę i zawsze warto poszerzyć swoje horyzonty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janusz ~Janusz
    ~Janusz
    Napisane 29 maja 2017 - 19:27
    Zgadzam sie z tym, sam nad tym myślałem. czy jest możliwość podyplomówki na WSB w wersji online?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 05 czerwca 2017 - 18:09
    ~Janusz napisał:
    Zgadzam sie z tym, sam nad tym myślałem. czy jest możliwość podyplomówki na WSB w wersji online?


    Witam! Obecnie nie ma takiej możliwości. Przy okazji chciałem przekazać, że promocja zniżkowa na dotychczasowych warunkach została przedłużona do 30 czerwca.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kajetan ~Kajetan
    ~Kajetan
    Napisane 29 lipca 2017 - 12:34
    Wersja online by była najlepsza, w jakich miastach macie swoją ofertę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 01 sierpnia 2017 - 00:38
    ~Kajetan napisał:
    Wersja online by była najlepsza, w jakich miastach macie swoją ofertę?


    Kajetanie, studia podyplomowe możesz podjąć w naszych oddziałach w: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu oraz we Wrocławiu. Dodam, że promocja zniżkowa została przedłużona do 10 sierpnia, Można zatem nadal liczyć na zniżkę - tym razem 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy