Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

prezent na rocznicę

Rozpoczęte przez ~edward, 09 lip 2014
  • avatar ~edward ~edward
    ~edward
    Napisane 09 lipca 2014 - 13:38
    zbliża się 10 rocznica ślubu i szukam prezentu dla żony, nie musi to być coś niewiadomo jak drogiego, ale fajnie gdyby to było coś unikalnego :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mario ~Mario
    ~Mario
    Napisane 27 lipca 2014 - 23:32
    A może jakiś romantyczny wyjazd, np. w miejsca, w które jeździliście 10 lat temu. Albo po prostu weekend w SPA - każda kobieta będzie zachwycona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sylwester ~Sylwester
    ~Sylwester
    Napisane 28 lipca 2014 - 01:42
    Moja zona też lubi dostawać niestandardowe prezenty. Do tej pory oprócz oczywiście kwiatów, perfum czy biżuterii było to:
    -kuferek na biżuterie z grawerem
    -foto książka dokumentująca czas jaki spędziliśmy razem
    - kolacja w lokalu z zarezerwowanym i przygotowanym na te okazję stolikiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaro ~Jaro
    ~Jaro
    Napisane 09 sierpnia 2014 - 12:38
    Ja całkiem przypadkiem znalazłem stronkę na której przygotowuje się gazetę na prezent i taka właśnie swojej zamówiłem na 12 rocznicę. Mega fajna sprawa. Wybrałem tytuł o żonie idealnej i dodałem zdjęcie. Koszt ok 100 zł w ładnej ramie. Była w szoku i wzruszyła się jak czytała artykuł. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisustronka to gazetomania ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hyzop ~hyzop
    ~hyzop
    Napisane 11 sierpnia 2014 - 11:55
    uważam, że bardzo dobrym prezentem byłby pobyt w kameralnym spa we dwoje, z noclegiem , masażami dla dwojga. U mnie to podziałało

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~serek ~serek
    ~serek
    Napisane 14 października 2014 - 16:19
    Kup jej bukiet stabilizowanych róż w Rosebelle. Bedzie zachwycona :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mike ~mike
    ~mike
    Napisane 30 marca 2015 - 21:12
    Ja mojej kupiłem ostatnio złotą różę pozłacaną 24-karatowym złotem. Na allegro są różne wielkości. Była naprawdę pozytywnie zaskoczona i o to chodziło:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~permot ~permot
    ~permot
    Napisane 06 września 2018 - 08:55
    Empik Foto ma taki fajne fotoksiążki. Może uderzcie w takim kierunku? Wydaje mi się, że taki pomysł będzie po prostu bardzo praktyczny. Bo jeśli coś innego, to co konkretnie proponujecie? Czy można faktycznie zrobić wrażenie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~daga ~daga
    ~daga
    Napisane 07 września 2018 - 08:09
    1. ja bym chciała dostać ''serenadę'' pod oknem, bukiecik niezapominajek z różami i przejażdżkę konną na kolację.
    2. bukiecik niezapominajek z różami, kolację zrobioną przez męża.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 07 września 2018 - 21:10
    ~edward napisał:
    zbliża się 10 rocznica ślubu i szukam prezentu dla żony, nie musi to być coś niewiadomo jak drogiego, ale fajnie gdyby to było coś unikalnego :)


    Unikalne prezenty,
    dają unikalni ludzie.
    wystarczy, że dasz coś od siebie samego,
    znając dobrze odbiorcę,
    a nie,
    coś podsuniętego przez osoby trzecie !

    pozdrawiam @Roberta :D
    no, nie potrafię ugryźć się w język..

    Drogi Edwardzie,
    to ma być prezent od Ciebie czy od nas?
    nic Ci samemu nie przychodzi do głowy po 10 latach???
    -nie dziwię się!
    ale udanej rocznicy, oczywiście życzę :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 08 września 2018 - 12:52
    Ja, kiedy mam kupić prezent, staram się przez pewien czas obserwować osobę dla której on ma być i i ustalić jakie w danym momencie sygnalizuje potrzeby.
    Wiedząc co ona/on lubi, potrzebuje, co może temu komuś sprawić radość w danym momencie oraz mierząc to możliwościami finansowymi/budżetem, dobieram upominek, z którego ta osoba się w damym momencie najbardziej ucieszy :-).
    Nie musi to być żaden show..., ani snobizm, bo może okazać się, że co jest modne i na topie akurat, mojej lubej, czy synowi/córce właśnie do gustu nie przypadnie... ;-).
    Można przecież mimochodem przy okazji innych rozmów, podpytać - w końcu to nic nie kosztuje. Taki trafiony prezencik, choć może i tani i błahy, sprawia dużo radochy szczególnie, że świadczy o zainteresowaniu tą osobą po prostu :-).
    Nikt z nas nie chce chyba siedzieć z kimś, kto się nami nie interesuje prawda?
    PS.
    Pozdrawiam Cię alutka
    Chyba Cię jednocześnie lubię i nie lubię za razem ;-)... Nie wiem jak to jest... ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 14 września 2018 - 20:03
    Drogo Edwardzie,
    dla mnie
    unikalnym prezentem, był kamień biało czarny
    z
    własnoręcznie wyrytym napisem LOVE :D
    roztkliwia mnie, za każdym razem gdy na niego spojrzę..

    podaruj go żonie
    a
    dostaniesz nim w pacynkę :D

    tyle znaczą
    zapożyczone pomysły od innych..

    A ja,
    obchodzę dzisiaj 28 rocznicę ślubu,
    wznoszę toast
    za wszystkich!
    i tradycyjnie, jak zawsze,
    spędzam je
    między innymi,
    z byłym mężem..
    za byłych! za obecnych! za przyszłych!
    ole!
    ps.
    ja, tak niewiele żądam,
    a
    tak niewielu mi to dało..


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 14 września 2018 - 23:53
    Droga Alutko,
    W prezencie ode mnie dla Ciebie z okazji tak szczególnej rocznicy...film z 2016 r. pt. "Facet na miarę". Może widziałaś a może nie.
    W rolach głównych KOBIETA Z KLASĄ, zresztą MĘŻCZYZNA też. Pozdrawiam Cię :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rekson ~rekson
    ~rekson
    Napisane 17 czerwca 2019 - 13:58
    Może nic oryginalnego, ale powinno zrobić różnicę - fotoksiążka z Empik Foto. Koszt niewielki, a przynajmniej prezent praktyczny. Zakładam, że taki kierunek będzie po prostu odpowiedni. Bo jeśli nie on, to jaki inny? Przynajmniej tak uważam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jdrwal ~jdrwal
    ~jdrwal
    Napisane 23 lipca 2019 - 11:12
    fotoprezenty to fajny pomysł na prezent, a tym bardziej dla kobiety ;) pod tym względem polecam stronę foto4u https://www.foto4u.pl/fotoprezenty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~felek ~felek
    ~felek
    Napisane 26 października 2019 - 18:46
    Weź ją na masaż w dobrym stylu, polecam masaz tantryczny par. Oszalałem , zonce też się mega podobało. Niesamowite przeżycie. Fajne jest to Studio w Gdyni dewi https://studiodewi.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy