Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Prezent dla faceta na urodziny

Rozpoczęte przez ~Anna28, 06 lis 2015
  • avatar ~mmyy ~mmyy
    ~mmyy
    Napisane 27 listopada 2016 - 14:56
    Mój facet jest sportowcem i ja pzrez dłuższy zcas mysllam jaki prenet dla sportowca, co go zadowoli az znalalzma taki fajny sklep z suplementami, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisucoś z maximusowi.pl/ ] wiem, że suplementy wazne. Jescze troche czaus pzrde mna ale raczje podje w ta strone, tak najlepiej to praktyznie podhcodzic do zainteresowan faceta,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kasia ~kasia
    ~kasia
    Napisane 27 listopada 2016 - 14:58
    Ja sama bym bardzo chciala dostac akcesorai do kuchni Bardzo mi sie coś w tym stylu, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisucinnibird.pl/cinnibird-white.html ] To urządzenie akurat pomaga nam dekorowac potrawy i czarować, tworzyć różne rysunki, kształty... i dlatego zdecydowałam si esam akupić to mojemu facetowi. Przyda nam sie obojgu,.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aaaa ~aaaa
    ~aaaa
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:02
    Ubrania fajnie dostac na urodziny i wogole A ja mysle o kurtce - Bomber w kolorze rudym [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu thehiveclothing.eu/pl/kurtki/165 ... ed-ed.html ] mam nadzieje ze etraz tez sie psarwdzi od zcadu do czsu mega mi sie bedzie podobał w tym!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pysiak ~pysiak
    ~pysiak
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:03
    Kazdy facet ma coś z dziecka.. ja swjemu to mysle budzik kupić? Mój maż jest maniakiem Star Wars, wlasnie taki fajny budzik znalażłam [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw www.dystryktzero.pl/ ] i kupie go chyba pod choinkę. Mam nadziej ze bedzie zadowolony!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bysz ~bysz
    ~bysz
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:07
    Ja swojemu facetowi planuję kupić taki kubek z naszym zdjęciem, wspólnym z niedawnych wakacji, muszę wybrać tylko ładne zdjęcie i wywołać [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu foto-kodak.pl/Promocje.html ] myślę ze bedzie spoko preznet i bardzo mu sie spodoba i będzie pił:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ssss ~ssss
    ~ssss
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:10
    ja mu kupiłam [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuwww.artisfera.pl/organizery-na-biurko-c-1_17.html ]taki organizer na biurko jest troche bałaganiarzem wiec wierze ze mu się przyda taki organizer i wkoncu uporzadkuje swoje zreczy!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bunia ~bunia
    ~bunia
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:13
    Mój ostatnio tak był bardzo zafascynowany pokazem kawowym [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuperfect service ], ze az kupiłam mu kesperes do kawy i teraz bedzie sie sam uczył i próbował tak jak oni swietnie robić kawę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krysia ~krysia
    ~krysia
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:21
    Ja swojemu mezowi zrobiłam podrowałam taki fajny komplet kosmetyków samochodiwych, mam nadzieje ze mu si epzryda i bedzie od tego należało:
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu 1.total-care.pl/product-pl-235-COCKP IT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i -konserwacji-elementow-plastikowych.html ( o zapachu Hugo ) 2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat -Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html 3. total-care.pl/product-pl-6-Prepara t-Owad-400-ml-preparat-do-usuwania-owadow.html ładnie zapakowałam, dodałam alkohol i czekoladki i bardzo sie cieszył bo to jest praktyczny prznet ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~myszek ~myszek
    ~myszek
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:25
    Ja dosyć długo zastanawialam sie jaki preznet będzie odpowiedni dla niego i chociaz mamy obydowje po 35 lat bardzo lubimy etc. Ja dla swojego męża kupiłam grę na kosnolę:[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu konsoleigry.pl/gry-na-xbox-one/7369-forza-horizon-3-pl-xone.html - taką właśnie ] Był bardzo zadowolony a powiem wiecej ja tez bo gramy w tą gre razem lubimy poczuć się jak dzieci ! Mega fajna zabawa plecam wsyztskim!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawla ~pawla
    ~pawla
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:31
    Długo myslalam i ja hcyba kupie aparat do mierzenia ciśnienia [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz diagnosis? ] Fajna opcja wiem bo kupowałam rok temu pod choinę mamie do tej pory super jej sie sparwdza i co najwaznjesze ma duży czytelny wyswietlacz,!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kania ~kania
    ~kania
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:34
    Może jakąś fajną książkę? Ja ostatnio sowjemu mezoiw kupiłam dwie książki [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw inbook.pl ]. Bardzo lubi czytać, wpisałam miłą od serca dedykację od serca to sie liczy. Dołożyła,m do tego ulubione czekoaladki i wszystko razem ładnie spakowałam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nana ~nana
    ~nana
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:38
    Ja pdobnie bardzo długo się zastanawia;lam i a mezowi kupiłam kilka olejków do masażu [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuwww.sekretpiekna.sklep.pl/pl/c/OLEJE-I-OLEJKI/3 ] mysle ze sama na tym tez skorzystam :) i bedzie wspólny masaż!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~męzatka ~męzatka
    ~męzatka
    Napisane 27 listopada 2016 - 15:47
    Ja to swojemu ukochanemu mężowi kupiłam lustro do jego gabinetu, tam gdzie pracuje, jest umieszczone obok wieszaka, gdzie zostawia ubrania, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisutakie - milemaison.pl/Lustro-Pesaro-055 ], jest ładne gustowne i stylowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chudyy12 ~chudyy12
    ~chudyy12
    Napisane 29 listopada 2016 - 10:24
    Myślę, że każdy facet ucieszy się z prezentu w formie suplementów diety. Ja od żony często dostaje odżywki i jestem zadowolony. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuPolecam sklep KFD gdzie można tanio się obkupić. W dodatku mają bardzo duży asortyment ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tom ~tom
    ~tom
    Napisane 29 grudnia 2016 - 21:55
    chcę mojemu mężczyźnie kupić jakąś dobrą wiertarkę, totalnie sie n tym nie znam ale jak ja mu nie kupię to się nie doczekam remontu, poprzednia mu padła i w sumie nie wem czy chce znów coś tej samej marki, ale jakie są alternatywy wpodobnej cenie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wuma ~wuma
    ~wuma
    Napisane 04 stycznia 2017 - 18:19
    Może ciśnieniomierz jest fajną opcją? z diagnosis są dobre aparaty do mierzenia ciśnienia, zawsze się przyda jak nie teraz to później. Można ewentualnie dołożyc do tego jakies suplementy. i upominek gotowy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żona ~żona
    ~żona
    Napisane 31 stycznia 2017 - 23:21
    Może zestaw kosmetuyków samochodywch?
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu1.total-care.pl/product-pl-235-COCKP
    IT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i
    -konserwacji-elementow-plastikowych.html ( o zapachu Hugo )
    2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat
    -Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żona ~żona
    ~żona
    Napisane 01 lutego 2017 - 07:42
    Dla mojego najdroższego męża tak sobie myślałam o fajnej grze np. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisukonsoleigry.pl/gry-na-ps3/1895-g...62879.html ] Ostatnio tez tu kupiłam fajną grę z której byl zadowolony. Mam pytanie do was, z jakich gier/ prezentów jesteście zadowoleni zawsze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bujeczka7 ~bujeczka7
    ~bujeczka7
    Napisane 01 lutego 2017 - 09:58
    A ja swojemu kochanemu kupiłam organizery, na karteczki [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuartisfera.pl/organizer-na-karteczki-business-office-p-39.html i na długopisy - artisfera.pl/organizer-na-dlugopisy-i-narzedzia-biurowe-business-office-p-38.html ]idealny prezent dla mojego biznesmena, który ma problemy z porząkdiem!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żona ~żona
    ~żona
    Napisane 08 lutego 2017 - 18:37
    Może książkę o tematyce sensacyjnej? Może to go zainteresuje? Co o tym myślisz? [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuinbook.pl/category/list/121/ksiazki-literatura-sensacyjna ] akurat m się wydaje taki prenet bardzo fajny taki mało oblatany Myślę, ze twój facet powinien być zadowolony!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy