Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Prezent dla dzieciaka

Rozpoczęte przez ~Tomasz, 23 lut 2015
  • avatar ~Tomasz ~Tomasz
    ~Tomasz
    Napisane 23 lutego 2015 - 14:30
    Co jest według was najlepszym pomysłem na prezent dla chlopca który ma 11 lat? Jestem chrzesnym i powoli kończą mi się kreatywne pomysły na nowe prezenty. Chciałbym tym razem dać mu coś lepszego niż zwykłą zabawkę...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sternik ~Sternik
    ~Sternik
    Napisane 24 lutego 2015 - 11:32
    A może jakies zdalnie sterowane zabawki? Jakiś samochód, pociąg czy coś innego? Zawsze to nie takie zwykłe standardowe rozwiązanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fifek ~Fifek
    ~Fifek
    Napisane 24 lutego 2015 - 14:34
    Dokładnie zgadzam się. Zabawki do sterowania to może być fajny pomysł. Ja ostatnio swojemu synowi kupowałem helipoter, ale mój syn ma 15 lat to jest już większy i nie wiem czy dla takiego 11latka to jest odpowiednia już zabawka. Na początek może coś mniejszego. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuTutaj masz sporo takich fajnych zabawek https://zdalnehobby.pl/30-zabawki-rc - ja własnie stąd brałem helikopter :) ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiktor ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 02 września 2016 - 12:39
    Modele RC to świetna sprawa można zacząć od małych modeli.

    Ostatnio kupiłem 9 letniemu synowi, który biega za pokemonami go. Przynajmniej ma sporo ruchu... W domu dokupiłem kilka gier w których trzeba ruszyć głową i wspomagają aktywność ruchową. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuW dobrej cenie można złapać zestawy konsoleigry.pl dla siebie kilka pozycji też znalazłem. ]

    Z dziećmi trzeba spędzać sporo czasu ale też trzeba im zostawić na ich własny czas - najlepiej w ruchu by nie siedziały na kanapie pół dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~janek ~janek
    ~janek
    Napisane 02 listopada 2016 - 07:54
    Oczywiście ze bardzo liczy się spędzanie wolnego czasu z dziekciem no i oggólnie dla dzieci warto miec czas, na urodziny sowjemu dziecku kupiłme coś co bardzo lubi bo bardzo interesuje się batmanem [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu- dystryktzero.pl/model-samochodu-the-dark-knight-trilogy-hot-wheels-diecast-model-1-18-batmobile-tumbler-23-cm.html , ]. Moje dziecko skakało z radości!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~waldi ~waldi
    ~waldi
    Napisane 20 sierpnia 2017 - 19:41
    my kupiliśmy z galerialucznik urządzenie do popcornu i w domu szaleństwo, ale oczywiście kontrolujemy żeby nie było, że śniadanie, obiad i kolacja popcorn, chociaż młody na pewno by tak chciał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~inna77 ~inna77
    ~inna77
    Napisane 06 listopada 2017 - 13:59
    Mój syn dostał w prezencie tą konsolę i był bardzo z tego powodu zadowolony! - konsoleigry.pl/konsole-nswitch/9483-konsola-nintendo-switch-red-super-mario-odyssey-045496452391.html
    Czasami warto pójść w rozrywkę dla dziecka!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~eryk5 ~eryk5
    ~eryk5
    Napisane 10 lutego 2019 - 21:08
    A może wyjscie na strzelnicę? Ja bardzo lubie chodzic do progun we wrocławiu i sam tez azbieram tam moich synów. Mają dużą frajde :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy