Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

potrzebne kursy

Rozpoczęte przez ~matenol, 09 sty 2016
  • avatar ~matenol ~matenol
    ~matenol
    Napisane 09 stycznia 2016 - 18:20
    zastanawiam sie jakie kursy w dzsiejszych czasach warto zrobic, z czego beda pieniadze. co Wam przychodzi do glowy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bohhdan ~bohhdan
    ~bohhdan
    Napisane 10 stycznia 2016 - 12:41
    ucz sie jezykow, bo to podstawa. a jesli chodzi o cos rownie pragmatycznego to zawsze szukaja fachowcow, mechanikow, elektrykow, oparatorow wozkow widlowych itd. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisukursy marko - tu masz kurs na wozki, przejrzyj,moze Ci sie spoodoba ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~daniel ~daniel
    ~daniel
    Napisane 20 sierpnia 2016 - 13:01
    Może zamiast iść na jakiś kurs lepiej zrobić studia podyplomowe na jakieś dobrej uczelni np. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku. Robiłem tam podyplomówkę z human resources i uczelnia zrobiła na mnie dobre wrażenie.
    Zalety studiów podyplomowych to weekendowy tryb nauki. Z reguły zajęcia odbywają się co dwa tygodnie. Dodatkowe wykształcenie, uzupełniające to uzyskane wcześniej albo też zupełnie od niego odmienne, poszerza spektrum możliwości, jakie stoją przed osobą wchodzącą na rynek pracy. Pracodawcy przychylniej patrzą na kandydatów, którzy naukę łączyli z pracą lub po prostu przejawiali chęć zwiększenia swoich kompetencji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~buśka ~buśka
    ~buśka
    Napisane 03 lutego 2017 - 11:17
    Kursy są modne, i wartościowe jeśli poszerzają kwalifikacje. Ja tez czeto organizuje różne kursy, Zawsze dbam o atrakcje na tych kursach. Jedną z ulubionych atrakcji na takich kursach jest zawsze bezapelacyjnie perfect service . Bardzo ciekawy i fajny pokaz kawowy mają!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jacko ~jacko
    ~jacko
    Napisane 06 lipca 2017 - 08:48
    A co ze studiami podyplomowymi? Już mam dość swojej pracy, uczę w szkole matematyki ale już mnie to tak męczy, że coraz częsciej myślę o rzuceniu pracy i zajęciu się czymś innym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 06 lipca 2017 - 19:46
    ~jacko napisał:
    A co ze studiami podyplomowymi? Już mam dość swojej pracy, uczę w szkole matematyki ale już mnie to tak męczy, że coraz częsciej myślę o rzuceniu pracy i zajęciu się czymś innym


    Witam! Każdy moment jest dobry na zmianę pracy. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej to dobra szansa na szybką zmianę profesji - nawet w ciągu 2 semestrów. Po szczegóły oferty studiów podyplomowych oraz warunki rekrutacji zapraszam na stronę wsb.pl Dodam, że aplikując w terminie do 10 sierpnia można liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ika ~Ika
    ~Ika
    Napisane 13 sierpnia 2017 - 15:25
    W których miastach można skorzystać z oferty?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 14 sierpnia 2017 - 20:40
    ~Ika napisał:
    W których miastach można skorzystać z oferty?


    Studia podyplomowe można podjąć w oddziałach w: Bydgoszczy, Chorzowie/Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu oraz we Wrocławiu.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Weronika ~Weronika
    ~Weronika
    Napisane 14 października 2017 - 13:33
    Czy w gdańsku rachunkowość jest dostępna?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 14 października 2017 - 15:50
    ~Weronika napisał:
    Czy w gdańsku rachunkowość jest dostępna?


    Witam! Weroniko, w gdańskim oddziale WSB możesz podjąć studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i controlling finansowy. Rekrutacja jest jeszcze otwarta. Dodam, że zapisując się na studia do 16 października możesz zyskać nawet 700 zł! Zapraszam!

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DanielK ~DanielK
    ~DanielK
    Napisane 16 listopada 2017 - 15:02
    Ja robiłem uprawnienia na kierowcę zawodowego. Prawko zrobiłem na c+e + zrobiłem certyfikat kompetencji zawodowych w oesie w wieliczce to chyba jakiś oddział z krakowa. Tak czy siak taka zmiana pracy wyszła mi na dobre

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 24 listopada 2017 - 09:24
    Tak, oes ma oddział w wieliczce, bo mój kumpel pracuje w krk jako instruktor na kategorię A. Z tego co mówił, to jest całkiem spoko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy