Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Pogotowie prezentowe

Rozpoczęte przez ~, 13 gru 2012
  • avatar ~anuuu ~anuuu
    ~anuuu
    Napisane 01 lutego 2017 - 06:29
    Szczerze powiedziawszy, ja mojemu chłopakowi na święta kupiłam kosmetyki samochodowe o tutaj,otal-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html kupiłam m.in środki do pielęgnacji
    wnętrza płyny do mycia syzb a także do mycia opon i felg. Był bardzo zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaka0 ~kaka0
    ~kaka0
    Napisane 01 lutego 2017 - 06:41
    Ja dla swojego faceta kupie coś co go interesuje, co lubi, myślę ze bardzo
    fajną opcją jest coś stad, dystryktzero.pl/gadzety-star-wars/ myślę
    ze będzie bardzo zadowolony. do tego dołożę jakieś słodycze albo flaszkę i będzie okej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaka88 ~kaka88
    ~kaka88
    Napisane 01 lutego 2017 - 07:39
    Długo szukałam prezentu dla swojego chłopaka. często korzysta z komputera. ma 25 lat Myślałam o fajnej grze np. konsoleigry.pl/gry-na-ps3/1895-g...62879.html Ostatnio tez tu kupiłam fajną grę z której byl zadowolony. Macie jeszcze jakieś propozycje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiwi ~wiwi
    ~wiwi
    Napisane 15 marca 2017 - 07:05
    Ja kupiłam ekspres do kawy bo maż był zachwycony po pokazie perfect service, na prawdę miło było patrzeć na ich pokaz kawowy, pokaz pobudza wszystkich widokiem i aromatem!Goście byli zachwyceni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bzik00 ~bzik00
    ~bzik00
    Napisane 12 lipca 2017 - 12:21
    Bardzo mi się podoba ten sklep total-care.pl Czuje się bardzo zainspirowana tym sklepem. Teraz będę wiedziała gdzie kupować przydatne rzeczy do auta!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefans ~stefans
    ~stefans
    Napisane 13 lipca 2017 - 14:13
    Ja bym się ucieszył z czegoś ładnego do dekoracji salonu. jakaś lampa albo obraz, moja żona ma oko do takich rzeczy. Wypatrzyła kiedyś przepiękną mosiężną lampę w Cygal Art Deco.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żonka ~żonka
    ~żonka
    Napisane 19 lipca 2017 - 09:22
    . Jak chcecie trzymać go w domu i po sesji zadbać dobrym wyborem będzie gra dopasowana do zainteresowań.
    konsoleigry.pl/ Dla dzieci także to dobry prezent od czasu do czasu jak sobie "zasłużą" i były grzeczne :) Oczywiście warto kontrolować jak długo spędza czas i dobierać rozrywkę do wieku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~route ~route
    ~route
    Napisane 26 lipca 2017 - 14:58
    Jak dla mnie optymalnie to gry komputerowe, takie jak te np. konsoleigry.pl/17-gry-na-ps3#/gatunek-wyscigi bardzo ciekawe i dajace dużo frajdy oraz relaksu!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Brychu ~Brychu
    ~Brychu
    Napisane 30 lipca 2017 - 01:28
    Jako uniwersalny prezent zawsze sprawdza się fotoalbum. Polecam myselfbook, który spelnil moje oczekiwania, a nawet nie wiem czy nie jest jeszcze lepszy niż się spodziewałam .Podoba mi się szczególnie oprawa ksiazki, jakość druku oraz duży wybór szablonów dzięki czemu projektuje się łatwo i przyjemnie, a efekt jest wyjątkowy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maksym8 ~Maksym8
    ~Maksym8
    Napisane 03 sierpnia 2017 - 01:01
    Ja swoją żonę zabrałem na wycieczkę na dolny śląsk. Nocowalismy w apartamentach Kudowa- Zdrój na ul. 1 maja. Miejsce rewelacyjne, moja ukochana była wręcz zachwycona. Cudowne okoliczności przyrody, no i też sporo do zwiedzania co dla nas jest dużym atutem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kasiaa6 ~kasiaa6
    ~kasiaa6
    Napisane 03 sierpnia 2017 - 01:10
    Ja myślę, że bardzo dobrym prezentem zarówno dla kobiety jak i mężczyzny jest dobra książka. Mój ukochany akurat uwielbia czytać także zamaiwam mu raz na jakiś czas coś fajnego do poczytania na inbook.pl :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~witkacyek ~witkacyek
    ~witkacyek
    Napisane 06 sierpnia 2017 - 16:42
    ja dla brata na urodziny dodam, że jest młody lubi wszelkiego rodzaju gadżety zamówiłem golarkę z galerialucznik .pl ładowana przez powerbank przykładowo Nie wiedziałem nigdzie czegoś takiego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bezia11 ~bezia11
    ~bezia11
    Napisane 16 października 2017 - 18:58
    Ja swojej zonie kupiłem taki wspaniały ciśnieniomierz: haxe.pl/strona-glowna/produkty/cisnienie/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html#1-opis jest bardzo zadowolona, on ma taką fajną funkcję wykrywania anemii oraz jest bardzo solidnie wykonany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fellek ~Fellek
    ~Fellek
    Napisane 31 października 2017 - 04:26
    Myslę, ze świetnym prezentem zarówno dla mężczyzny jak i kobietyjest zegarek. JA zamawialam ostatnio dla męża na e-zegarki.pl :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Molo ~Molo
    ~Molo
    Napisane 13 stycznia 2018 - 09:48
    Co roku na urodziny mojej Lubej, oprócz prezentu rzeczowego, biorę ją do jednej z warszawskich restauracji, jako taki przedsmak dalszej części wieczoru. W ubiegłym listopadzie zabrałem ją do restauracji Pańska 85, gdyż nigdy nie mieliśmy okazji zjeść dobrej kuchni chińskiej, a restauracja wydała się godna zaufania. Nie myliłem się, nowoczesny lokal z bardzo rozmaitą kartą. Zamówiliśmy na spółę kaczkę po pekińsku i tak zajadaliśmy się przez następne 2 godziny ucztując jej n-te urodziny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maksio321 ~Maksio321
    ~Maksio321
    Napisane 05 lutego 2018 - 11:31
    Kwiaty zawsze spoko. A poza tym, może dobrym pomysłem okazałyby się vouchery do spa lub bilety na jakieś wydarzenie np. koncert ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MenBlack ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 13 marca 2018 - 00:30
    Jak dla faceta to moze być alkohol np. A najlepsze sa prezenty wpisujace sie w hobby. Ja dostałem wiatrówkę z militaria pl taka jaka sobie wymarzyłem, bo lubie strzelac i jestem zadowolony. Prezenty zwiazane z hobby najbardziej ciesza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lupa ~lupa
    ~lupa
    Napisane 13 marca 2018 - 23:26
    ~MenBlack napisał:
    Jak dla faceta to moze być alkohol np. A najlepsze sa prezenty wpisujace sie w hobby. Ja dostałem wiatrówkę z militaria pl taka jaka sobie wymarzyłem, bo lubie strzelac i jestem zadowolony. Prezenty zwiazane z hobby najbardziej ciesza


    Fakt, najlepsze są takie prezenty, które są użyteczne. Ja osobiście nienawidzę kurzochłonów. A co do wiatrówki, to zdradzisz jaki model ?


    Apropos pomysłu na prezent, może jakiś voucher na podróże by się sprawdził? Albo lethermana? Żaden facet nie pogardzi narzędziami do majsterkowania :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karuś ~karuś
    ~karuś
    Napisane 16 marca 2018 - 18:46


    ~lupa napisał:
    Fakt, najlepsze są takie prezenty, które są użyteczne. Ja osobiście nienawidzę kurzochłonów. A co do wiatrówki, to zdradzisz jaki model ?

    a czy na takie wiatrówki nie trzeba pozwolenia ?


    ~lupa napisał:
    Apropos pomysłu na prezent, może jakiś voucher na podróże by się sprawdził? Albo lethermana? Żaden facet nie pogardzi narzędziami do majsterkowania :D

    ewentualnie jeszcze może jakiś scyzoryk od victorinoxa, porządna firma


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zegarmistrz ~zegarmistrz
    ~zegarmistrz
    Napisane 18 marca 2018 - 21:28
    ~karuś napisał:


    ~lupa napisał:
    Fakt, najlepsze są takie prezenty, które są użyteczne. Ja osobiście nienawidzę kurzochłonów. A co do wiatrówki, to zdradzisz jaki model ?

    a czy na takie wiatrówki nie trzeba pozwolenia ?

    do 17kj nie

    ~lupa napisał:
    Apropos pomysłu na prezent, może jakiś voucher na podróże by się sprawdził? Albo lethermana? Żaden facet nie pogardzi narzędziami do majsterkowania :D

    ewentualnie jeszcze może jakiś scyzoryk od victorinoxa, porządna firma
    super scyzoryki robią. Kompletnie niezniszczalne i z dożywotnią gwarancją


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy