Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Odchudzanie

Rozpoczęte przez ~KrzysiekH, 20 lut 2017
  • avatar ~KrzysiekH ~KrzysiekH
    ~KrzysiekH
    Napisane 20 lutego 2017 - 20:27
    Jakiego polecacie trenera personalnego w Krakowie? Ostatnio do mieszkania przyszła mi waga z galerialucznik.pl Myślałem, że to pomyłka jednak okazało się, że to "prezent" od dziewczyny. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak po prostu wziąć się za siebie. Dodatkowo waga ma nawet pomiar tłuszczu, wody kości i inne bajery więc to akurat myślę będzie pomocne. Czekam na pomoc, może jakieś dodatkowe pomysły jak ćwiczyć w domu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 05 marca 2017 - 22:47
    Ja zacząłem intensywnie ćwiczyć, do tego kupiłem sobie rowerek treningowy. Żona zafundowała mi dietę (jak na razie idzie wytrzymać), [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisua do tego jeszcze IQacai. Zobaczymy co z tego wyjdzie... ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RoemekB ~RoemekB
    ~RoemekB
    Napisane 14 kwietnia 2017 - 09:42
    powodzenia wiadomo ruch najlepszy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiktor ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 25 maja 2017 - 09:49
    i jak efekty powinny jakieś być

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jerzy kart ~jerzy kart
    ~jerzy kart
    Napisane 14 czerwca 2017 - 10:56
    jeszcze wierzycie w takie cuda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~warek ~warek
    ~warek
    Napisane 27 czerwca 2017 - 15:23
    mi moja kobieta kupiła colon slim, mam pracę siedzącą i przy okazji często w niej podjadałem jakieś chipsy, ciastka w rok przytyłem 10 kg, co było dosyć przerażające. Teraz popijam ten colon slim, skutecznie hamuje apetyt, ćwiczę i już -2kg, oby tak dalej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~domin ~domin
    ~domin
    Napisane 03 lipca 2017 - 10:28
    ja na galerialucznik.pl kupiłem sobie wagę, pokazuje ile jest w organizmie tłuszczu i wody więc dla mnie jako amatora dobry sposób, na razie sam układam sobie dietę, ćwiczę na siłowni, pływam ale bez przesady też... aż za bardzo się tak nie ograniczam :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~norbke ~norbke
    ~norbke
    Napisane 20 lipca 2017 - 19:13
    ja kupilem rowerek eliptyczny, nie ma wymówki że niepogoda i nie idę biegać,ćwiczę 4-5 razy w tygodniu i jest lepiej, moja kobieta oprócz tego pilnuje mojej diety i też przekonała mnie do picia jerbaty active burn big-active nigdy nie przepadałem za owocowymi czy ziołowymi herbatami ale ta jest calkiem całkiem i widzę że efekty jeszcze lepsze są

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 25 lipca 2017 - 13:08
    ruch, ruch najważniejszy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pankracy ~pankracy
    ~pankracy
    Napisane 18 sierpnia 2017 - 15:28
    Wbrew panującym opiniom mi pomaga catering dietetyczny. Od kiedy zamawiam pudełka zacząłem stopniowo chudnąć. Może to kwestia tego, że trzymam się tej ich diety i nie podjadam słodyczy etc. Gdyby ktoś był zainteresowany to korzystam z diety w Przełom w odżywianiu. Niestety jest to firma, która działa tylko w Warszawie i okolicach. W innych miastach napewno są też inne, równie skuteczne cateringi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert 588 ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 14:01
    warto więcej się ruszać i mniej jeść

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy