Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Naturalne sposoby na poprawę potencji

Rozpoczęte przez ~Igoor, 28 paź 2013
  • avatar ~Igoor ~Igoor
    ~Igoor
    Napisane 28 października 2013 - 01:08
    Jakie znacie naturalne sposoby na poprawę potencji i podniesienia libido? Nie chcę uciekać się do środków farmakologicznych i faszerować chemią. Wiem, że zdrowy styl życia i odpowiednia dieta, to połowa sukcesu. Jakie produkty zatem maja pozytywny wpływ na potencję?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czerem ~czerem
    ~czerem
    Napisane 28 października 2013 - 11:47
    Zdrowa dieta i relaks odgrywają tutaj dużą rolę. Dodatkowo żeń-szeń jest bardzo pobudzający. Tabletki faktycznie często są zbyteczne, w ostateczności można tylko do nich uciekać, ale wcześniej należy wypróbować naturalne afrodyzjaki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vaN ~vaN
    ~vaN
    Napisane 28 października 2013 - 21:05
    Dużo ruchu i odpowiednia dieta-zdrowe warzywa i owoce. Wyeliminować wszelkie tłuszcze, cukry, fast foody, wody gazowane i przerzucić się na zdrowe jedzenie. Ograniczyć siedzący tryb życia do minimum.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miko ~Miko
    ~Miko
    Napisane 31 października 2013 - 23:09
    Czasem jednak takie sposoby są nie wystarczające, owszem afrodyzjaki, żeń-szeń oraz dieta są dobrymi sposobami, ale czy na pewno to wszystko, czy na pewno jesteśmy pewni ich działania. Osobiście polecam abyście poczytali trochę na ten temat na stronce seks.org.pl znajdziecie tam wiele artykułów, szczególnie bliskich tematów blisko nawiązujących podniesieniu potencji / libido

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zbylo ~zbylo
    ~zbylo
    Napisane 31 października 2013 - 23:47
    Przede wszystkim – dbaj o masę ciała. Okazuje się, że nadprogramowa ilość kilogramów w postaci tłuszczyku sprzyja obniżaniu się poziomu testosteronu we krwi. I odwrotnie – zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej powoduje podwyższenie poziomu testosteronu, a co za tym idzie, większe libido.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~majka38 ~majka38
    ~majka38
    Napisane 07 września 2014 - 22:47
    A moj maz nie chce słyszec o zadnym lekarzu. Moje blagania i straszenie tez nie przynosi zadnego efektu. Po prostu jest to dla niego zbyt wstydliwy problem i znajac go długo minie zanim do niego pojdzie. Mysle nad jakims suplementem dla niego tylko nie bardzo wiem jaki moze mu pomoc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zaniepokojona ~zaniepokojona
    ~zaniepokojona
    Napisane 10 września 2014 - 23:06
    tak czytam Waszą dyskusję i sama zaczęłam zastanawiać się nad taką kuracją dla swojego partnera... nie wiem jak mu o tym powiedzieć, bo coś czuję że będzie kręcić nosem i powie, że nie potrzebuje takich wspomagaczy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karo85 ~Karo85
    ~Karo85
    Napisane 14 września 2014 - 20:14
    najnormalniej w świecie musisz z nim pogadać i powiedzieć co Ci na sercu leży, suplementy to nic złego, jedynie pomagają nam udźwignąć sytuację, kiedy już niedomagamy :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 15 września 2014 - 17:28
    ja właśnie noszę się z zamiarem kupienia swojemu partnerowi, chciałabym by już minęły te 3-4tygodnie i różnica była widoczna! :D ahahha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ziomal ~ziomal
    ~ziomal
    Napisane 15 września 2014 - 21:04
    spokojnie kochana doczekasz sie na pewno i moze nawet czasem bedziesz miala dosc:-DDD A w tym czasie zakup sobie moze jakas seksowna bielizne zeby podkrecic temperature w sypialni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 16 września 2014 - 19:18
    szczerze, to ostatnio już opadłam z sił jeśli chodzi o podkręcanie temperatury. mam nadzieję że coś się poprawi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 17 września 2014 - 18:19
    haha, nie chce by to wyglądało jakbym bez seksu żyć nie mogła, bo za chwilę wyjdzie że się tak uskarżam tylko. no ale muszę przyznać uczciwie, że to ciężka sprawa jak coś zaczyna nie grac w łóżku. myślę właśnie o sprawieniu mu tabletek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~imperator ~imperator
    ~imperator
    Napisane 19 września 2014 - 09:38
    Nie da się ukryć, że seks to jeden z ważniejszych punktów w naszym życiu. Kiedy tam pojawiają się problemy to zazwyczaj odbija się to naszym związku. Przyczyn jest wiele ale z każdą można sobie poradzić. Warto zadbać o to aby nasza kondycja seksualna była na dobrym poziomie, a przecież z wiekiem coraz trudniej o to.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 16 listopada 2014 - 20:29
    Kupiłam już jakiś czas temu i muszę przyznać szczerze że klimaty się ociepliły troszkę na froncie łóżkowym, może to siła autosugestii ale poważnie Wam mówię-jest lepiej! :) mam nadzieję, że z końcem kuracji efekty będą jeszcze lepsze! A u Was też się sprawdza?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darooo ~darooo
    ~darooo
    Napisane 18 listopada 2014 - 21:33
    no ja też się jednak skusiłem bo dobre opinie i faktycznie powoli widze efekty :) jeszcze dam znać jak skończę kuracje. A wlaśnie jak to jest czy to wystarczy skonczyc terapie i już czy należy powtarzać raz na jakiś czas?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 20 listopada 2014 - 01:21
    Myślę, że będę mogła powiedzieć co i jak po skończonej kuracji i jak minie trochę czasu. Wtedy będzie można zweryfikować czy powtórka z rozrywki jest wskazana czy też nie. Może ktoś kto już jest po całej kuracji się wypowie, bo w sumie też mnie to ciekawi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirek ~Mirek
    ~Mirek
    Napisane 20 listopada 2014 - 16:41
    Ja jestem w połowie pierwszego opakowania kinga i jeszcze czekam na efekty. Jak narazie to libido wzrosło, ale w sypialni jeszcze nie jest tak jak powinno być do końca... no ale w ulotce czytałem ze trzeba poczekac do konca kuracji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Edi ~Edi
    ~Edi
    Napisane 24 listopada 2014 - 15:39
    Trzeba byc dobrej mysli i nie dac sie zwariować - nie poddac przede wszystkim. Ja skończyłem juz prawie całe opakowanie Kinga i jestem bardzo zadowolony z efektów. Juz sie bałem, że bez lekarza się nie obędzie - a jednak sie udało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~imperator ~imperator
    ~imperator
    Napisane 04 grudnia 2014 - 22:38
    Zasada działania tego suplementu diety jest taka, że należy brać go przez kilka tygodni aby efekt był długotrwały. Oczywiście należy pamiętać, że stosowanie suplementu diety to dopiero część sukcesu. Należy przy tym jeszcze zmienić tryb naszego życia tj. więcej aktywności sportowej, dieta itp.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tytus ~Tytus
    ~Tytus
    Napisane 09 grudnia 2014 - 12:32
    Takich specyficznych to nie, po prpostu wiecej ruchu ogolnie :) Ja odkad biore kinga zacząłem biegać, jeżdzić na rowerze (teraz na stacjonarnym, bo troche pizdzi:P) ale w lato jak najbardziej rowerek polecam :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8
Strona 1 z 8
następna
Strona 1 z 8 następna

Gorące tematy