Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Must have każdego mężczyzny!

Rozpoczęte przez ~Marcin14, 14 cze 2017
  • avatar ~Marcin14 ~Marcin14
    ~Marcin14
    Napisane 14 czerwca 2017 - 11:08
    Witajcie!

    Ostatnio kupiłem świetny gadżet na allegro: szelki do koszuli!
    Całą imprezę koszula grzecznie w spodniach, idealnie wyprostowana i nie trzeba co chwile jej poprawiać !
    Na początku trochę dziwnie się w nich chodzi ale to kwestia przyzwyczajenia :)
    Polecam




    Używacie czegoś takiego ?
    Macie może podobne akcesoria których mogę nie znać ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin14 ~Marcin14
    ~Marcin14
    Napisane 14 czerwca 2017 - 11:09
    allegro.pl/szelki-do-koszuli-meskie-hit-wysylka-z-pl-w-24h-i6854864007.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przecinek ~Przecinek
    ~Przecinek
    Napisane 26 czerwca 2017 - 15:23
    Według mnie rzeczą, która koniecznie musi się pojawić w każdej szafie meżczyzny to dobre buty sportowe. Osobiście kupuję je przez internet na tej stronie matshop.pl/ i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobre produkty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 27 czerwca 2017 - 11:25
    Ja natomiast za MUST HAVE w każdej szafie uważam za męskie joggery. Dobrej jakości!! Ja zaopatruję się na muuno ale jesli macie inne dobre sklepy to prosze o nazwy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robi ~robi
    ~robi
    Napisane 05 lipca 2017 - 16:24
    dla mnie dodatki np. pasek. Mi akurat podoba się marka Betlewski kupowałem swój na zeskory.com, klasyczny, elegancki taki jaki ma być

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TomaszekR ~TomaszekR
    ~TomaszekR
    Napisane 11 lipca 2017 - 23:18
    A co sądzicie o koszulach? Biała koszula jest totalnie casualowa, a tak wiele osób o tym zapomina. Nie chcę spamować, ale upatrzyłem sobie ostatnio koszulę w jednym ze sklepów online i jestem ciekaw, czy to w ogóle ma sens :) https://galeriaeuropa.eu/koszule-meskie/100017176-koszula-slim-fit-crsm-bialy-16010-1

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~filip ~filip
    ~filip
    Napisane 13 lipca 2017 - 18:20
    ~robi napisał:
    dla mnie dodatki np. pasek. Mi akurat podoba się marka Betlewski kupowałem swój na zeskory.com, klasyczny, elegancki taki jaki ma być

    no powiem szczerze spodobało mi się kilka rzeczy u nich, ten pasek klasyka, jak najbardziej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RobertP ~RobertP
    ~RobertP
    Napisane 20 lipca 2017 - 08:19
    na tym zeskory.com mają też ciekawe portfele, ja muszę zainwestować w nowy i chyba kupię właśnie u nich

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pat ~Pat
    ~Pat
    Napisane 28 lipca 2017 - 09:47
    a ja pasek do garnituru, bo mój stary to już się nie nadaje do niczego :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niko ~niko
    ~niko
    Napisane 01 sierpnia 2017 - 19:49
    ~Pat napisał:
    a ja pasek do garnituru, bo mój stary to już się nie nadaje do niczego :D

    Ja to samo, pasek to już muszę kupić, zerknę na ten sklep co podajecie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mathew88 ~mathew88
    ~mathew88
    Napisane 21 września 2017 - 19:18
    Jeśli chodzi o taki obowiazkowy męski dodatek, to moim zdaniem na pewno zegarek. Każdy outfit wygląda dużo, dużo lepiej :D Zamawiałem ostatnio bardzo fajny z Casio ze stronki e-zegarki.pl :)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tress ~Tress
    ~Tress
    Napisane 21 kwietnia 2018 - 22:00
    ~robi napisał:
    dla mnie dodatki np. pasek. Mi akurat podoba się marka Betlewski kupowałem swój na zeskory.com, klasyczny, elegancki taki jaki ma być


    Robi ja akurat znam ten sklep zeskory.com, bo zdarzyło mi się kupować na tej stronie. Akurat ostatnio kupiłem tam portfel marki Garbarnia Praska, ale to chyba ze względu na sentyment do miejsca (klimatycznej Pragi i tamtejszych klimatów). Marki Betlewski mam pasek i za równo jedna jak i druga marka jest godna polecenia. Naturalna pachnąca skóra, dbałość o szczegóły wykończenia, klasyczne, bez przepychu, czyli takie jak lubię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olaole ~olaole
    ~olaole
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 14:10
    Według mnie warto się zaopatrzyć w fajne spodnie na lato. Ja uwielbiam klimaty wojskowe i znalazłem fajne spodnie moro - spodnie i spodenki nervous - https://kosmossklep.pl/nervous.html - to jest hit!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekc ~marekc
    ~marekc
    Napisane 25 kwietnia 2018 - 12:15
    Must have prawdziwego mężczyzny moim zdaniem to elegancki portfel. To wizytówka każdego faceta. Zadbany, elegancki, stylowy portfel. I nie mówcie, ze to drogie rzeczy bo można kupić nawet za kilkadziesiąt złotych taki :) zobaczcie w supergalanteria.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Natan ~Natan
    ~Natan
    Napisane 14 września 2018 - 18:43
    Moda z każdym dniem ewoluuje, dlatego to, co jest modne dziś, jutro niekoniecznie być musi. Za to jest coś, co nigdy nie przestanie być modny - klasyka, która zawsze dobrze się prezentuje... Zerknijcie chociażby do sklepu internetowego meskie-spodnie.pl należącego do marki Szczygieł. Zajmuje się sprzedażą klasycznych spodni - chodzono w nich przed laty i nadal się w nich chodzi (w pracy, czy też na eleganckich uroczystościach).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 19 września 2018 - 10:09
    Dla mnie takimi gadżetami są krawaty/muchy i paski. Sam mam tonę najróżniejszych w szafie - to jedyny element garderoby, w którym jeśli chodzi o ilość, pobijam moją żonę!

    Ostatnio nabyłem dość nietypowy ale ciekawy krawat, sam nie wiem czy dla faceta w moim wieku (42) jest on jeszcze odpowiedni, ale mi się podoba
    https://recenogi.pl/pl/p/Krawat-knit-czarny-w-szaro-bezowe-pasy/224

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariuszkol ~Mariuszkol
    ~Mariuszkol
    Napisane 20 września 2018 - 10:39
    Witam. Dla mnie must have to skórzana torba, do każdego wyjścia do pracy. Dodaje stylu i klasy zdecydowanie, oraz jest bardzo praktyczna. Tym bardziej, jeśli pracuje się w biurze, gdzie obowiązuje dress code to taka skórzana torba idealnie pasuje do eleganckiego ubioru. Mam dwie torby od polskiej marki Solier - jedna w kolorze czarnym, druga brązowym, w zależności od koloru ubioru dobieram odpowiednią torbę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 23 września 2018 - 20:27
    Moje must have? Jeansy. Dobrze skrojone. Ciemne i nie rurki. Muszą być wytrzymałe i nie tracące fasonu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciej ~Maciej
    ~Maciej
    Napisane 02 października 2018 - 09:26
    Must have dla każdego faceta to mucha albo krawat. Klasyczny albo bardziej oryginalny - co osobiście preferuję -https://recenogi.pl/knity-krawaty.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krazio ~Krazio
    ~Krazio
    Napisane 17 października 2018 - 14:55
    A dla mnie must have to skórzana torba, z którą się nie rozstaje. Mam ich kilka, a ostatnio marka Solier mi wpadła w oko. Mają ciekawe torby skórzane w swojej ofercie, a dodatkowo to polski producent więc warto jest wspierać ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy