Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Moja żona nie chce seksu

Rozpoczęte przez ~Marek, 14 mar 2016
  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 26 listopada 2017 - 17:14
    Ja bym proponował wstrzymać się z tymi 'skokami w bok', bo jak to zrobisz, to na pewno ona wykorzysta ten fakt i poda Cię o rozwód z Twojej winy i będziesz musiał się gęsto tłumaczyć i niewykluczone, że przegrasz - może wtedy nazbierać dowodów. A wiesz co to znaczy...? Jak nie wiesz, to sobie poczytaj. Ja swojej powiedziałem, że dłużej tego nie wytrzymam i albo ona podaje mnie o rozwód bez orzekania o winie, albo ja ją i będę domagał się takiego orzeczenia w stosunku do niej. Podała, bo może czuła, że jest na przegranej pozycji. Skok w bok da jej argument przeciwko Tobie. Nie radzę...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kedar_zyzio@wp.pl ~Kedar_zyzio@wp.pl
    ~Kedar_zyzio@wp.pl
    Napisane 27 listopada 2017 - 09:32
    Jak to czytałem to myślałem że czytam o sobie. I powiem ci że to jest straszne ja już straciłem nadzieję i wręcz szukam nowej milosci, myślę o tym żeby się wyprowadzić z domu i mieć miłość. Takie mieszkanie z 2 połowa to niszczy 2 ludzi.
    Podobała mi się jedną z opini gdzie było cytat, powiedziałem w prost albo będziesz się kochać albo pozwól mi to robić gdzie indziej .
    Prawda jest taka że są różne kobiety albo takie które potrzebują wszędzie i zawsze i chętnie . Albo takie które nigdy nie mają ochoty i możesz se siedzieć po 3 razy dziennie pod prysznicem i wylać pół litra perfum i nie pić piwa miesiąc i kupić kwiaty i obrabować bank ...... I to są tylko wymówki i tak nie będzie miała ochoty i nie daj se wmówić że to twoja wina . Są ludzie którzy tylko po to są żeby niszczyć ludzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kedar_zyzio@wp.pl ~Kedar_zyzio@wp.pl
    ~Kedar_zyzio@wp.pl
    Napisane 27 listopada 2017 - 12:42
    Z moją żoną jestem od 9 lat i mam 3 dzieci . Odrazy tylko napiszę w odpowiedzi na pytanie co to znaczy brak sexu . To nie ma znaczenia jak długo ja potrafię codziennie i moja żona o tym wie ale jak ona potrafi nie kochać się 3 miesiace. To jest brak całkowity .
    Smutne to co czytałem wcześniej w opiniach , jest to że kobiety nas oszukują i potrafią wyjść za mąż nie kochając tylko dla korzyści udają sex .
    Ja sobie nie wyobrażam brać ślub z osobą której się nie kocha . Tym bardziej że ja miałem problem bo podobały mi się 3 kobiety a wybrałem moja gdyż patrzyła się we mnie jak w obrazek , cały czas okazywała zainteresowanie i wyglądała na najlepszą żonę i przyszła matkę .
    Z perspektywy czasu mogę stwierdzić że matka jest dobra i tu ( ojcem też jestem dobrym).
    Ale jak tak przemyślałem kilka rzeczy to faktycznie chyba mnie nie kocha
    - nie przypominam sobie żeby mnie gdzieś zaprosiła
    - nie dostałem nigdy udanego prezentu
    - chodź czasem powie mi kocham cię to czuję że jest to nie szczere
    - jest niemiła w rozmowie a różnice widać szczególnie gdy rozmawia z kimś innym
    Chciałem na koniec podziękować za opisy Marisa naprawdę bardzo inteligentne wypowiedzi dzięki . Chyba nawet można by posadzić o studia w zbliżonym kierunku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 27 listopada 2017 - 21:55
    I ja również stwierdzam, że moja żona mnie nie kocha - tylko toleruje i ma mnie do realizacji pewnych obowiązków i czynności.
    Przykład z wczoraj: w sobotę dym o sex - pękłem. W niedziele rano wstałem i syn również. Więc zrobiłem nam sniadanie - ona w lozku.
    Potem zrobilem obiad itd. A wieczorem fochy, ze nie zrobilem sniadania do pracy
    Mam odczucia - subiektywne - ze ona wczula sie bardziej w sprawy wszystkich niz moje.
    Pytanie do kobiet:
    czy ona mnie kocha lub tez kochala - czy to malzenstwo z rozsadku?
    Wiem, ze nie bylem jej pierwsza miloscia - tamten byl pierwszy, mieszkala z nim na studiach i przezyla rozstanie. Mimo kilku lat po rozstaniu i zareczeniu ze mna odkrylem, ze wyslala mu zyczenia na urodziny i swieta- wkurzylem sie i zakonczyla.
    Nie widzi nic w tym zlego.
    Jak postepowac z taka kobieta?
    Uwaga - jest strasznie namolna- bez granic.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 27 listopada 2017 - 21:59
    Dodam, ze zona jest pierwsza kobieta z jaka spalem. Nie szanuje tego: mowi, ze jakbym spal przed nia z inna to by nie miala zalu.

    Nie wiem o co tu chodzi.
    Jak sie poklocimy to sie ciska, obraza, gra na uczuciach - probowalem odejsc 2 razy: jest namolna. Wtedy ryczy - zalezy jej, a na drugi dzien...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 27 listopada 2017 - 22:06
    Nie umiem sie juz cieszyc czym kolwiek, nie mam motywacji aby zrobic to lub to, zabrac ja tam i tam, kupic to i to.
    Bo foch, bo po co, bo ma cos do zrobienia.
    I do tego nawet nie pomysli o moich potrzebach.
    Chyba, ze mam problemy w pracy, z samochodem lub w rodzinie - to tak. Ale nie pomysli: chlopak sie staral to moze zrobie mu mily wieczor np. gdy pomagam jej bratu w problemach. To jeszcze mi mowi, ze jest zmeczona, ze to i to zmeczylo ja w tej pomocy i idzie spac zadowolona i spelniona, ze pomoglismy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 27 listopada 2017 - 22:11
    Piszać: Chyba, ze mam problemy w pracy, z samochodem lub w rodzinie - to tak.
    Mam na myśli sprawy żony - nie moje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kedar ~Kedar
    ~Kedar
    Napisane 28 listopada 2017 - 09:27
    Ja miałem kilka dziewczyn przed moją żoną i mogę ci powiedzieć że są różne kobiety. Niektóre to mogły by z łóżka nie wychodzić ;) ale są i takie które nie potrzebują miłości . Fajnie pisała Marisa musisz poczytać wczesniejsze wpisy. Najgorsze że znaleźć miłość kiedy ma się żonę dzieci , mieszkanie czy kredyt nie jest latwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 28 listopada 2017 - 09:56
    Kredytów nie mam - o tyle dobrze. Jestem zaradny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 28 listopada 2017 - 13:14
    Ponawiam pytanie do Pań.
    Czy ona mnie kocha lub tez kochala - czy to malzenstwo z rozsadku?
    Wiem, ze nie bylem jej pierwsza miloscia - tamten byl pierwszy, mieszkala z nim na studiach i przezyla rozstanie. Mimo kilku lat po rozstaniu i zareczeniu ze mna odkrylem, ze wyslala mu zyczenia na urodziny i swieta- wkurzylem sie i zakonczyla.
    Nie widzi nic w tym zlego.
    Jak postepowac z taka kobieta?
    Uwaga - jest strasznie namolna- bez granic.
    Czy jest to prawdopodbne, ze tamten zwiazek zony kladzie sie cieneim na nasz i tamten byl wazniejszy niz ja?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Newton ~Newton
    ~Newton
    Napisane 29 listopada 2017 - 19:09
    Witajcie. z przerażeniem czytam Wasze wpisy, bo to jakbym siebie widzial. Jestem zonaty 17 lat. Historia jak pozyzej, na poczatku seks codziennie. Z czasem coraz mniej, wieczne pretensje i traktowanie jak intruza. W koncu zycie w osobnych pokojach. Po pieciu latach takiego zycia obok odkrylem romas internetowy, cyber sex itp. Oczywiscie tlumaczyla ze byla zabiedbana przeze mnie i nie wiedziala ze ja kocham. Z lozka mnie nie wypuszczala.... przez chwile. Znow zaczelo sie jak dawniej, seksu prawie nie bylo. Wciaz klotnie o byle co. Nigdy nie bylem tak samotny, ponizany i niedoceniany. Nie docenila ze wybaczylem. Coraz czesciej slyszalem zebym sie wyprowadzil jak mi sie nie podoba. Wyprowadzilem sie. Nie wierzyla chyba ze to zrobie. Po kilku miesiacach uznalem ze jest jednak miloscia mojego zycia i tak nie mozna. Chcialem nas ratowac. Zaczynalem pomieszkiwac u niej. Wygladalo ze idzie ku dobremu. Wspolne wyjscia, rowery fitnes. Powiedziala ze daje nam czas 3 miesiace zeby zobaczyc czy sie uda i ze nie sportykamy sue z nikim innym. Az zaplanowala wyjazd z kolezankami do wloch. Zdziwila sie jak ja odebralem z lotniska. Musialej ja odebrac bo znalazlem opakowanie po zelu intymnym u niej w mieszkaniu w betach jakie zostaly po pakowaniu sie do wyjazdu. Bardzo sie zdziwilem jak kokezanek nie bylo na litnisku znia. oczywiscie juz poszly bla bla bla... po miesiacu chodzenia jak struty i zbierania bury ze mam obsesje insobie wkrecam wszedlem na jej komputer bo sie nie wylogowala. Byla tam z kolega. Nie bede cytowal tresci ich korespondencji. Puscila sie. Zadnych kolezanek nie bylo. Przyznala sie i wine zrzucala na mnje ze sie wyprowadzilem i nie wiedziala czy cos z nas bedzie. Wybaczylem... zamieszkamlismy razem. Seks wszystko cudownie, szczescie kipiace ze jednak sie zeszlismy. po kilku miesiacach wyglada to tak, ze seksu nie ma wcale. Ja dopraszajac sie jestem nachalny i naciskam. No i nie mam innego tematu! Wspomne ze kontakt z tamtym po kryjomu ma nadal zapisujac go w telefonie jako kolezanke. Zal mi siebie inwstyd mi, ze wierze w to co ona mowi, ze kocha mnie nad zycie i chce sie ze mna sestarzec. Drazni ja moj dotyk. Unika zblizen i intymnosci. Ja occzwiscie zarabuam, piore sprzatam i gotuje. Jestem dobrym ojcem i dobrym mezem co szczerze potwierdza. Niestety nie ma najmniejszego pociagu do mnie.... Nie szukam rady tutaj wsrod Was, ale mam nadzieje, ze przeczyta to ktos kto w pore sie ocknie i nie pozwoli doprowadzic sie na skraj emicjonalnej ruiny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izka ~Izka
    ~Izka
    Napisane 29 listopada 2017 - 19:26
    Przerażające.
    Jeśli ktoś powinien to przeczytać, to ty sam. Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie, za uzależnienie od drugiej osoby, za brak umiejętności rozstania we właściwym momencie, za upokarzanie siebie.
    Idź do terapeuty. Pomoże ci się z tym uporać. Szkoda życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 30 listopada 2017 - 06:37
    ~Newton - tak jak koleżanka napisała: sam się prosisz o to. Chłopie masz dowody i po co ci ona. Rozwód z jej winy masz murowany.
    Jesteś od neij uzależniony/współuzależniony jak od alkoholu.
    Ja mam innaczej: moja jest zimna jak lód, ale wierna.
    Bardizej myśli o swojej rodzinie niż o mnie. Może żyć bez sexu i to ona nei chce mnie puścić - jest namolna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 30 listopada 2017 - 11:42
    Zrób dla niej co chce, wybacz co chce i dalej tkwij.
    Pracuje z okolo 150 kobietami przez kilkanascie lat i rozne rzeczy widzialem i slyszalem, np.
    jedna z dziewczyn w wieku 18 lat zaszla w ciaze i facet zniknal. Poznala nowego - przystojny, wyksztalcony, zadbany i dbajacy o kobiete i dom (np. to on myje okna, lodowke i sprzata w weekend). Zaakceptowal dziecko - nie swoje i dal swoje nazwisko, kobiete wyksztalcil i co? Po kilku latach przy okazji remontu drogi przy naszej firmie odnalazl sie eks. Latala do niego z kawkami i rzucila dla niego meza - bo tamten nudny i monotonny zwiazek.
    Dzisiaj jest tak urozmaicony zwiazek, ze moze sama liczyc na siebie i wszystkie sprawy oraz problemy to jej działka. Chciala ma...
    Czy mozesz na nialiczyc? Czy masz wsparcie?
    A co bedzie ja kbedziesz potrzebowal pomocy lub zachorujesz?
    Sam odpowiedz sobie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 30 listopada 2017 - 11:45
    Zreszta nie boisz sie z nia sypiac - jest tyle chorob, a pisales ze spotykala sie z kims z netu, byla z nim za granica itp...
    Stary...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 01 grudnia 2017 - 05:11
    Newton pisze:
    'Drazni ja moj dotyk. Unika zblizen i intymnosci. Ja occzwiscie zarabuam, piore sprzatam i gotuje. Jestem dobrym ojcem i dobrym mezem co szczerze potwierdza. '
    No to chłopie... sobie poradzisz :-). Nie bądź miękka faja, skoro ona nie chce z Tobą, to dlaczego Ty masz chcieć z nią? W tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz.
    Może za mało przebojowy jesteś... Ona nie czuje, że 'coś się dzieje' :-). Kobieta lubi impulsy, a jak się związek ustabilizuje i jest ok, to zaczyna się szukanie tychże. Wtedy może być czepianie się wszystkiego po kolei, aż ona straci całkowicie ochotę na faceta, bo co to za facet, który nie porwie ją z dzikością zwierzęcia i mu czasem nie odwali. Taki jest nudny jak flaki z olejem..., a nuda zabija w niej namiętność. Taka jest natura i nic z tym nie zrobisz, więc albo godzisz się na singielkę, albo uznasz, że kobietę trzeba porywać, szokować, zaskakiwać, dziwić, jej imponować i... być trochę szalony, a czasem nawet niedobry. I... one same nie wiedzą co jeszcze :-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 01 grudnia 2017 - 06:47
    Tak jak Roberto pisze: ona potrzebuje wrazen. Opisałem przypadek koleżanki z pracy.
    Dzis ma dosc zycia bo zycie ja przygniata.
    Ale takie kobiety nei sa warte uczciwych i porzadnych facetow!
    Czy ona wybaczylaby Ci zdrade? Czy ona tak wiele w Tobie by tolerowała?
    Nie łódź się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 01 grudnia 2017 - 06:58
    Moja żona akurat jest "matką Polką" wszystkich tylko nie mojej osoby.
    Pochodzi z biednej rodziny - po latach odkryłem, że gdyby nie fakt moich dochodów to bym nie zostął przyjęty do jej rodziny. Oni wżeniają się!
    Nie miała by zadnych hamulców aby mnie odrzucic. Zaznaczam nei jest pieknoscią. Przez wiele lat na głowie mialem jej problemy zdrowotne i zycie jej rodizny. Bylem kasa zapomogowo-pozyczkowa, taksowka, chłopcem na posyłki, biurem rachunkowym i podatkowym. Jak sie postawielm to: jestes egoistą, jestes nie rodzinny. Trzeba im pomagac bo nam sie lepiej powodzi itd.
    A oni w tym czasie interesy załatwiali przy alkoholu i mi sie smiali w twarz, jednoczesnie móiąc, ze mi/nam nie beda pomagac bo im nikt nie pomaga, a za 5 minut sami wołali: daj, załatw, pozycz, zawiez, zapytaj ... Żona była szczesliwa: spelniala sie moim kosztem.
    Dzis jeden z braci jest alkoholikiem, nei raz wyzywa zone - kiedys zwrocilem uwage tesciowej (bo z nim mieszka) aby powiedizala synkowi, ze sobie nie zycze bo nei po to szukalem ratunku dla jej corki po całym kraju aby teraz ja ktos...
    Odpowiedz: nie powiem, jak chcesz to sam... I od tamtej pory jezdze tam1 w roku.
    Teraz dodatkowo zaczalem kolejne studia - przeszkadza Pani, pracuje - przeszkadza Pani, zaczałem bardziej dbac o siebie - przeszkadza Pani.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 01 grudnia 2017 - 07:10
    Co do matki Polki.
    Gdy jeje brata zlapali pierwszy raz po pijaku siedziala nocami szukajac pomocy. Gdy jej brat mial do zapalcenia podatek - siedziala dnaimi i meczyla mnie abym cos pomogl i pomoglem (wystarczylo zrobic odliczenia), gdy jej brat jechal za granice i stanal bo zabraklo kasy - wyslala mnie do bankomatu abym wybral z mojego konta pienaizki i zawiozl braciszkowi, gdy jej braciszek byl za granica wydzwanial do mojej zony (maja jeszcze starszego brata) abym tesciowej wymienil dekoder bo nie ma wszystkich programowa: bylem w tym czasei chory, od kilku tygodni chodzilem z goraczką. Nie interesowalo ja to - bo brat karze.
    Gdy jej bratowa wolala corke i sadzala na kolanie zony mowiac: powiedz cioci o czym marzysz? I dostawal. Ciagle szuaknie sponsorow: teraz przy okazji zakupow prezentow dla dzieci uslyszelismy, jakbysmy mogli zasugerowac to to i to, ale akurat zepsula im sie pralka i... Tym razem zona stanela na wysokosci zadania mowiac: musicie szukac innego Mikołaja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mm ~mm
    ~mm
    Napisane 01 grudnia 2017 - 07:19
    Jeden jedyny raz potrzebowałem aby zona zawiozla mnie na zabieg.
    Nie chciala bo sie boi, bo, bo - ale jak bracia ja poprosza to jedzie ho ho ho. Jak mam sie czuc?
    Jezdzilem z nią po całej Polsce szukajac ratunku i znalazłem - duzo kasy podzło. Nikt sie od niej tym nie interesował, nikogo to nie obchodziło, ale np. będac w Warszawie dzwoniła bratowa, ze corka ma wszkole nauke temperatury i moze by kupila jej termometr. Oni mysleli o sobie - a ona do dzis nie widzi nic w tym zlego.
    Gdy poroniła - nikt nie był w szpitalu!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy