Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Miłość po 40-tce?

Rozpoczęte przez ~Janek, 19 lip 2012
  • avatar ~asik ~asik
    ~asik
    Napisane 31 stycznia 2017 - 13:15
    witam moim zdaniem milosc po 40 to jest jak najbardziej realne uczucie ja sie zakochalam w moim koledze ze szkolnych lat oboje mamy po 46 lat i wlasne rodzinya kiedy sie widzimy przewaznie raz w roku nieda sie tego opisac slowami to jest cos naprawde wyjatkowego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartass ~Bartass
    ~Bartass
    Napisane 02 lutego 2017 - 11:52
    Te wszystkie wpisy są po prostu śmieszne."Zakochałem się,ale mam żonę,dzieci,dom",itd.A jak brałeś ślub,to się nie zakochałeś? Czy czegoś nie obiecywałeś czasami? Czy nie byłeś czegoś pewien,że będzie trwać do końca życia? To nie była miłość Twojego życia? Żałosne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 02 lutego 2017 - 12:14
    I tu pies pogrzebany bo zakochać się to nie to samo co kochać. Zakochiwać można się codziennie to swego rodzaju euforia i odkrywanie czegoś od nowa, a kochać to znać zalety i kochać mimo wad, to stała niepodważalna, oraz można codziennie zkochiwać się w kimś kogo się kocha.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 02 lutego 2017 - 12:18
    Ale pisać bzdety, że kocha się kogoś kogo widzi się raz do roku, oraz nazywać to realnym uczuciem.......ponadto jak ma się do tego rodzinę.........

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aga ~aga
    ~aga
    Napisane 05 lutego 2017 - 20:32
    Ja jestem w nowym związku 6 lat, poznaliśmy się mając lat 40. Oboje jesteśmy po rozwodzie, mamy studiujące dzieci z pierwszych naszych związków. Uważam, że miłość po 40tce jest możliwa. Dzieci akceptują naszą decyzję.
    Powiedziałabym nawet, że po 6 latach kwitnie i jest coraz lepiej. I nie chodzi mi o przytaczane tu motyle w brzuchu, bo nie wiem co to jest. Wiem, że zależy mi na nim. Uwielbiam czas spędzony razem, wspólne codzienne czynności i poczucie bezpieczeństwa. Mam zaufanie i olbrzymie wsparcie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miki ~Miki
    ~Miki
    Napisane 04 lipca 2017 - 20:26
    Każdy seks i w każdym wieku jest dobry i może być udany i satysfakcjonujący. Wszystko zależy od temperamentu... :) Wystarczy sobie zobaczyć jak gorący może być sex po 40: https://www.sexperyskop.pl/video/34933/amatorski-sex-film-z-dojrzala-babka - amatorski film żeby nie było.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusztyrko ~Mariusztyrko
    ~Mariusztyrko
    Napisane 20 lipca 2017 - 09:23
    Ja po 40, a kilka miesięcy temu wesele :D Można? Można :D Żona z okolic Gliwic, wesele było w hotelu biały dom w Paniówkach, wielkie przyjęcie takie jak nam się marzyło, nikt nie patrzył, że państwo młodzi po 40- tce. Czy to takie ważne? Zawsze była praca, praca a teraz czas na zmiany

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Malinia ~Malinia
    ~Malinia
    Napisane 21 lipca 2017 - 07:47
    Wiele osob szuka szczescia ujrzeli robi to nie raniąc nikogo i nie niszcząc nic w koło to jest ok. Odoby które będąc wolne znalazły szczęście sa tego przykładem. Wiek przecież nie gra roli. Choc czesto obserwuje wchodzenie w nowy związek z lęku przed byciem samym. Sama tak zrobiłam po rozwodzie i równie szybko uciekłam. Dzis jedynie tesknie za sexem bo cała resztę sama jestem w stanie sobie zagwarantować. Wszystkim życzę powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antek ~antek
    ~antek
    Napisane 16 października 2017 - 20:39
    To wcale nie jest pusty frazes, tylko prawda. Bo co za różnica, czy zakochujemy się w wieku 20 lat czy 40? Miłość nie ma ograniczeń wiekowych, a powiem więcej, takie zakochanie w wieku starszym potrafi być bardziej dojrzała. Bo człowiek zaczyna już widzieć różnicę między zakochaniem, a zauroczeniem, co początkowo ludziom może się mylić. Pamiętam moje początkowe związki, raczej były to luźne znajomości, krótkie, niezbyt udane z perspektywy czasu. Jednak po 30-tce zacząłem szukać partnerki na mydwoje, stwierdziłem, że dojrzałem już do tego, żeby poszukać kobiety na całe życie, byłem gotowy na poważny związek. I od tego momentu, jak sobie poprzestawiałem trochę w głowie, zmieniło się w moim życiu. Mam już swoją partnerkę od dobrych kilku lat, jesteśmy szczęśliwi, jest to miłość i na pewno jest to bardziej dojrzała miłość, niż ta, którą myślałem, że zaznałem podczas studiów i w okresie po studiach. Moim zdaniem na miłość nigdy nie jest za późno, a wręcz im później, im człowiek mądrzejszy życiowo, tym ta miłość jest bardziej wiarygodna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomek ~tomek
    ~tomek
    Napisane 27 października 2017 - 19:33
    Jasne że tak :) są różne sposoby też na poznanie kogoś. ja teraz korzystam z portalu kochaj.pl i na prawdę sporo osób tam jest i szuka poważnego związku a nie jakiejś przelotnej miłostki. warto korzystać, przez w wieku 40 lat jeszcze kawał życia przed nami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bartosz47 ~bartosz47
    ~bartosz47
    Napisane 27 października 2017 - 19:40
    Miłość można znaleźć w każdym wieku, ponieważ nie jest on barierą. Osobom powyżej 40-stki mogę polecić portal kochaj.pl, ponieważ miłości tam szukają ustatkowane osoby, które nie szukają tylko przelotnych romansów. Serwis oferuje również pomoc online.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7
Strona 7 z 7
poprzednia Strona 7 z 7

Gorące tematy