Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~kola87 ~kola87
    ~kola87
    Napisane 24 października 2014 - 22:26
    Hej. Można sie kapac w stringach na basenie czy nie? Bo chce sie wybrać ale nie wiem czy nie beda sie ludzie burzyc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwr ~qwr
    ~qwr
    Napisane 25 października 2014 - 02:22
    Ja nie będę, :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdf ~asdf
    ~asdf
    Napisane 29 października 2014 - 00:03
    Latem zawsze opalam się w stringach i nikt się nie burzy, to na basen też chyba można iść, :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jb ~jb
    ~jb
    Napisane 21 grudnia 2014 - 07:34
    Jak ktoś chce popatrzeć na fajnych chłopaków w stringach i nie tylko niech znajdzie na Facebooku stronę: chłopaki w stringach bikini speedo thongs. Może ktoś polubi :-D co jakiś czas nowe fotki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebcio ~sebcio
    ~sebcio
    Napisane 09 stycznia 2015 - 02:16
    jezeli lubisz stringi to czemu nie, ja najczesciej chodze na basen w stringach. pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 09 stycznia 2015 - 23:01
    ~sebcio napisał:
    jezeli lubisz stringi to czemu nie, ja najczesciej chodze na basen w stringach. pozdrawiam

    Ok., też lubię stringi na lato, ale dlaczego na basen?
    Lubisz jak gapią się na twój prawie goły tyłek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebcio ~sebcio
    ~sebcio
    Napisane 09 stycznia 2015 - 23:30
    ~qwerty napisał:
    ~sebcio napisał:
    jezeli lubisz stringi to czemu nie, ja najczesciej chodze na basen w stringach. pozdrawiam

    Ok., też lubię stringi na lato, ale dlaczego na basen?
    Lubisz jak gapią się na twój prawie goły tyłek?


    Wolę pływać w stringach na basenie, jest wygodniej, nie przylepiają się do ciała tak jak zwykłe kąpielówki. Normalnie noszę stringi na co dzień. A jeżeli chodzi o to że ktoś patrzy na mój goły tyłek to jego sprawa, nie za bardzo mnie to obchodzi. Każdy nosi to co lubi. Często też jest dużo bardziej gorszych rzeczy na widoku niż mój goły tyłek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 09 stycznia 2015 - 23:56
    ~sebcio napisał:
    ~qwerty napisał:
    ~sebcio napisał:
    jezeli lubisz stringi to czemu nie, ja najczesciej chodze na basen w stringach. pozdrawiam

    Ok., też lubię stringi na lato, ale dlaczego na basen?
    Lubisz jak gapią się na twój prawie goły tyłek?


    Wolę pływać w stringach na basenie, jest wygodniej, nie przylepiają się do ciała tak jak zwykłe kąpielówki. Normalnie noszę stringi na co dzień. A jeżeli chodzi o to że ktoś patrzy na mój goły tyłek to jego sprawa, nie za bardzo mnie to obchodzi. Każdy nosi to co lubi. Często też jest dużo bardziej gorszych rzeczy na widoku niż mój goły tyłek.

    Gorszych?
    Przecież nie twierdzę, że masz brzydki tyłek :-).
    Wręcz przeciwnie, skoro lubisz go pokazywać na basenie:-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebcio ~sebcio
    ~sebcio
    Napisane 10 stycznia 2015 - 00:18
    Mam na myśli grubych facetów gdzie oprócz brzucha więcej nic nie widać albo opasłe kobiety. Niestety coraz wiecej jest takich ludzi :-(
    A tak poza tym to bardzo lubię termy maltańskie w Poznaniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jaccc90 ~jaccc90
    ~jaccc90
    Napisane 25 lutego 2015 - 10:12
    Witam :) Mam takie pytanie. Czy wolno pływać w stringach kąpielowych na basenie, termach czy aqua parku? No i jak z owłosieniem, bo wiadomo na dole przód zawsze ogolony a na pośladkach i między mam włosy nie bardzo dużo ale widać je ale z drugiej strony to wyróżnia mężczyzne od kobiety że ma owłosienie na pośladkach. I zastanawiam się co zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 25 lutego 2015 - 22:10
    A czy po prostu nie lepiej założyć zwykłe kąpielówki, niż mieć takie dylematy?
    Po co "świecić" prawie gołą dupą na basenie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jaccc90 ~jaccc90
    ~jaccc90
    Napisane 26 lutego 2015 - 00:04
    Hmmm, po prostu jestem przyzwyczajony do chodzenia w stringach i chciałbym kapac sie w tym w czym mi wygodnie, raczej nie krepowaloby mnie jak to nazwales "swiecenie tylkiem". Bo nie o to mi chodzi. Chyba poradze sobie z tymi problemowymi wlosami kremem do depilacji:) tylko czy wolno na basenie, termach czy w aquaparku chodzić i kapac sie w stringach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 26 lutego 2015 - 01:52
    raczej nie bedzie problemu jezeli zalozysz stringi na basen, w koncu komu to przeszkadza. ja tez lubie plywac w stringach na basenie. pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwe ~qwe
    ~qwe
    Napisane 26 lutego 2015 - 15:27
    .... nie wolno, to pływać bez majtek, ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~...... ~......
    ~......
    Napisane 10 marca 2015 - 00:14
    ~jaccc90 napisał:
    Hmmm, po prostu jestem przyzwyczajony do chodzenia w stringach i chciałbym kapac sie w tym w czym mi wygodnie, raczej nie krepowaloby mnie jak to nazwales "swiecenie tylkiem". Bo nie o to mi chodzi. Chyba poradze sobie z tymi problemowymi wlosami kremem do depilacji:) tylko czy wolno na basenie, termach czy w aquaparku chodzić i kapac sie w stringach?


    Czy wy w ogole zastanowiliscie sie o czym piszecie? Stringi (wprowadzone do meskiej mody przez drag queene i pedałów)? Używanie kremy do depilacji? Na męskie pośladki?

    Boże patrzysz i nie grzmisz. Banda metroseksualnych poje*** udających mężczyzn. Spie*** cioty, tam gdzie wasze miejsce. Gdzieś pod kamień z karaluchami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwertyu ~qwertyu
    ~qwertyu
    Napisane 11 marca 2015 - 15:11
    Kolego szanowny, a zastanawiałeś się kiedyś kto do Twojej mody wprowadził moher ??? ;)
    Zapewniam Cię, że stringi mniej szkodzą. ;)
    Pozdrawiam Cię i życzę dużo zdrowia. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 28 kwietnia 2015 - 18:24
    Ja od 15 lat chodzę w stringach przez cały rok w koło są bardzo wygodne dbam o higienę golę sobie bikini żona sama mi kupuje i jest zachwycona polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 28 kwietnia 2015 - 18:32
    Noszenie stringów nie jest niczym złym ja uważam że są super bielizną i po co się denerwować pozdrawiam noszących

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 28 kwietnia 2015 - 23:36
    ale do stringów nie trzeba się przecież golić
    chyba, że z tyłu :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 30 kwietnia 2015 - 22:42
    Lubię chodzić w stringach przez cały rok mam 60 par żona uwielbia oglądać mnie w stringach nie krępuję się przebierać w pracy jestem zadowolony polecam stringi pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy