Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~tom31 ~tom31
    ~tom31
    Napisane 15 kwietnia 2014 - 12:34
    ja tez noszę stringi przez 3 lata i lubie nosisic i dla mnie sa wygodn e i sexi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miłosz ~Miłosz
    ~Miłosz
    Napisane 19 kwietnia 2014 - 11:44
    Dwa lata temu dostałem jedną parę od dziewczyny na 17-tkę. Leżały ze dwa miesiące. W wakacje założyem i stwierdziłem że są bardzo wygodne. Mojje Kasi się też bardzo podobałem. Niestety by fajnie wyglądać konieczna jest w moim przypadku depilacja. Przez zapomnienie kiedyś wrzuciłem do kosza z praniem. Tego dnia Mama wieczorem skomentowała, że musze w nich fajnie wyglądać. Dokupiłem jeszcze kilka par. Drugi stres to szkoła i szatnia na WF. Obawiam się śmiechów. Gdyby nie to to od kwietnia do pażdziernika na pewno nosiłbym tylko stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mnbvc ~mnbvc
    ~mnbvc
    Napisane 19 kwietnia 2014 - 17:38
    ja noszę stringi na co dzień i też mam stresa jak idę na basen, a chodzę bardzo często,
    jak jest więcej ludzi w szatni to zawsze kombinuję, żeby nikt nie widział,
    chociaż kilka razy na pewno się to nie udało i w sumie nic się nie stało,
    mimo to jakoś się nie potrafię przełamać i nie kryć się po kątach,
    obiecuję sobie jednak, że w końcu tego dokonam, :))
    a noszę stringi bo są bardzo wygodne, :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~janusz ~janusz
    ~janusz
    Napisane 27 kwietnia 2014 - 22:14
    Też jestem po 40 , noszę stringi około 5 lat , latem nie wyobrażam sobie chodzić w innej bieliźnie . Każdy może chodzić w czym chce . Popieram odwagi , każdy wiek jest dobry.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szymek 87 ~szymek 87
    ~szymek 87
    Napisane 22 maja 2014 - 14:16
    Witam wszystkich od paru miesięcy przeglądam fora na taki temat jak ten i w 100 % popieram wasze wypowiedzi na temat bielizny w której się dobrze czujemy i sie wygodnie nosi sam mam parę sztuk. Co prawda mam stringi zwykłe tzn nie żadne z siateczki czy ze sznurków. a takich ludzi co maja podejście ze taka bielizna jest dla geyi czy innych to zapraszam na sparing!!! są te osoby zwykłymi ciotami co pół życia ciągnikiem przejeździł w parcianych majtach z obleśna spoconą,grubą, zakłaczoną dupa nie dbając o higienę jak i nie zważając na swój dyskonfort. a u takich zacofanych cymbałów fabryki produkujące taką bieliznę to frajerzy sami geye dziewczyną podobającym się faceci w stringach to pewnie lesbijki a im samym wydaje się że z tym poglądem są normalni żenada

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwert ~qwert
    ~qwert
    Napisane 23 maja 2014 - 14:34
    ..... no to pojechałeś, :)
    też noszę stringi i tyle w tym temacie,
    pozdrawiam,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 28 maja 2014 - 23:28
    Czy ktos sie orietuje czy mozna w kapielowkach stringach isc na basen w termach maltanskich? pozdrawiam wszystkich fanow stringow.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nikuś ~nikuś
    ~nikuś
    Napisane 29 maja 2014 - 13:33
    Ja mam gdzieś opinie innych, jak tylko upały doskwierają to w domu, na ogrodzie , nad morzem,i jeziorem zawsze chodzę w samych stringach, sąsiedzi się nie gorszą , nikt się nie skarży , to jest mój raj i basta !!! A zresztą żonka twierdzi ,że mam ładną "pupkę" Zaznaczam skończyłem już 40-stkę. Więc odwagi wam życzę !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 29 maja 2014 - 22:06
    ~nikuś napisał:
    Ja mam gdzieś opinie innych, jak tylko upały doskwierają to w domu, na ogrodzie , nad morzem,i jeziorem zawsze chodzę w samych stringach, sąsiedzi się nie gorszą , nikt się nie skarży , to jest mój raj i basta !!! A zresztą żonka twierdzi ,że mam ładną "pupkę" Zaznaczam skończyłem już 40-stkę. Więc odwagi wam życzę !!!


    No to zazdroszczę pupki na pokaz :-). Nie każda po 40-ce nadaje sie na pokaz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 maja 2014 - 03:31
    hej wlasnie bylem w termach maltanskich w poznaniu i kapalem sie w stringach. Bylo bardzo fajnie, pozdrawiam
    https://www.flickr.com/photos/46305330@N02/sets/72157644503196890/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mmm ~mmm
    ~mmm
    Napisane 30 maja 2014 - 14:15
    panowie, gdzie wy te stringi kupujecie,
    ja w sklepach nie znalazłem,
    a na zapytanie o stringi męskie niektóre panie ekspedientki reagują tak, że katastrofa,
    :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 maja 2014 - 18:50
    ja te kapielowki kupile na amazonie www.amazon.co.uk/Body-Art-Mars-String-Waist/dp/B00C97OYRC/ref=sr_1_5?s=clothing&ie=UTF8&qid=1400551281&sr=1-5&keywords=swim+thongs

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdf ~asdf
    ~asdf
    Napisane 01 czerwca 2014 - 15:47
    www.kapielowki.com
    allegro
    ebay
    jednak na allegro i ebay nie wszystkie nadają się do noszenia
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szymon877 ~szymon877
    ~szymon877
    Napisane 01 czerwca 2014 - 16:24
    mmm patrz na allegro wejdź w modę odzież i bielizna męska i tam znajdziesz tylko patrz na znane marki np. Atlantic i musisz dobrze dobrać rozmiar bo inaczej będzię dramat pozdr :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 01 czerwca 2014 - 22:23
    a dlaczgo sie nie nadają?
    ~asdf napisał:
    www.kapielowki.com
    allegro
    ebay
    jednak na allegro i ebay nie wszystkie nadają się do noszenia
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 01 czerwca 2014 - 22:26
    ~szymon877 napisał:
    mmm patrz na allegro wejdź w modę odzież i bielizna męska i tam znajdziesz tylko patrz na znane marki np. Atlantic i musisz dobrze dobrać rozmiar bo inaczej będzię dramat pozdr :)

    z dramatem to się zgodzę; wielu producentów szyje takie dla prawiczków albo facetów bez jąder - po prostu z przodu za wąskie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szymek 87 ~szymek 87
    ~szymek 87
    Napisane 01 czerwca 2014 - 23:51
    nom bo taka racja nie idzie sie w nie zmieścić hehe ale czym taniej tym gorzej
    w wiekszości tak bywa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 02 czerwca 2014 - 22:20
    Tak, im taniej, tym gorzej. Ale wymieniony Atlantic, też nie robi wygodnych stringów, w przeciwieństwie do innej polskiej marki Key.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~poiuy ~poiuy
    ~poiuy
    Napisane 07 czerwca 2014 - 01:39
    w polsce nad jeziorem da się opalać w stringach, dzisiaj sprawdziłem, :)
    nikt nie wezwał plicji, straży pożarnej ani pogotowia energetycznego, :)
    od dzisiaj tak się opalam, :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jb ~jb
    ~jb
    Napisane 08 czerwca 2014 - 00:30
    Ja chodzę w stringach na co dzień w sumie to same stringi mam może jeszcze kilka mocno wycietych bikini. Są bardzo wygodne. Na plażę czy basen też w stringach chodze.
    PS. Na termach w Poznaniu też byłem w kąpielówkach stringach nikt nie robił problemów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy