Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 27 czerwca 2017 - 08:54
    ~marek_kawulski napisał:
    jak bielizna - to tylko z Rossli :) majtki z koszykiem to super sprawa, uwydatniają to, co trzeba, stringi nie są potrzebne hehehe

    Marek,
    o jaki koszyk ci chodzi?
    Trudno zgadnąć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 27 czerwca 2017 - 09:02
    Ostatnio od sprzedawczyni bielizny dowiedziałem się, że największą popularnością cieszą się bokserki, później dopiero slipy ale stringi też mają już niemałe wzięcie, głównie ponoć wśród kierowców, gdyż wygodnie się w nich siedzi.
    Co ciekawe, stringi preferowane są przez panów do 50-ki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 28 czerwca 2017 - 08:21
    A gdzie dokładniej plażujecie, żeby nie robić takiego show?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 28 czerwca 2017 - 09:05
    Tak dokładnie, to gdzie popadnie, czyli nad jeziorami wielkopolskimi, nad morzem.
    Tyłek w stringach opalam jednak na trawie przy domu. Jeśli w ogóle, to mam tam ograniczone grono odbiorców urody mojego tyłka ;-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwert ~qwert
    ~qwert
    Napisane 30 czerwca 2017 - 00:25
    ~marek napisał:
    A gdzie dokładniej plażujecie, żeby nie robić takiego show?

    Ja plażuję w stringach od kilku lat nad jeziorami.
    Oczywiście , że ludzie patrzą ale nie spotykam się z reakcjami, które miały by stanowić jakiś problem.
    Właściwie nie ma żadnych reakcji.
    Trochę odwagi, jeśli ktoś chce to jaki problem ???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 30 lipca 2017 - 07:07
    Witam chodzę w stringach na codzień od 17 lat na też basen w kąpielówki stringi nie ma problemu lecz ostatnio w Gostyniu jeden ratownik mnie z arogancją wyrzucił jak rozmawiałem z innymi ratownikami to można się kąpać w stringach regulamin nie zabrania zamierzam dalej się kąpać w stringach pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 30 lipca 2017 - 07:19
    Zachowanie tego ratownika było nie miłe bo krzyczał jak na stadionie nikt nie ma problemu tylko on nie jest tolerancyjny nie czuje się winny itp jeżeli miał uwagi to mógł grzecznie powiedzieć stringi są normalną bielizna miejsca intymne są zakryte i w czym problem pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc7458 ~gosc7458
    ~gosc7458
    Napisane 26 sierpnia 2017 - 22:25
    ja tam wole takie https://ambasic.pl/bokserki-rebel-blackblue-15.html fajne obcisle i bez tyłka na wierzchu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kierowca ~kierowca
    ~kierowca
    Napisane 31 sierpnia 2017 - 00:42
    Witam jestem kierowcą zawodowym nie wyobrażam sobie innej bielizny na za kółkiem niż stringi. po 9 godz. siedzenia za kółkiem w bokserkach to jaja się gotują. Ktoś wie gdzie w Poznaniu mogę kupić stringi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 31 sierpnia 2017 - 05:30
    Hej,
    Przecież slipy są takie same z przodu jak stringi a w luźnych bokserkach masz przewiewnie.
    Dlaczego więc stringi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 31 sierpnia 2017 - 05:59
    I jeszcze jedno.
    Stringi w Poznaniu na pewno znajdziesz w Avenidzie.
    Jeśli bywasz w Koninie, to na ul. Kolejowej jest sklep z bielizną, gdzie sprzedawczyni sprowadza często stringi, głównie dla kierowców, jak powiedziała. Trzeba wołać, bo nie ma ich na wystawie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca ~Kierowca
    ~Kierowca
    Napisane 04 września 2017 - 10:51
    Może źle napisalem że jaja się gotuja. Chodzi mi że tylek cały szczególnie rowek jesteś cały mokry. Luźne bokserki i spodnie lub spodenki to tak jak w kalesonach siedzieć. Njlepiej bez niczego. Czasami tak też jeżdżę ale tylko w nocy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 04 września 2017 - 16:44
    Bez niczego sie nie da.
    A np. nocna kontrola policji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca ~Kierowca
    ~Kierowca
    Napisane 05 września 2017 - 06:18
    Od paru lat jeżdżę na zachód nie miałem kontrolo w nocy.. Zazwyczaj jakieś spodenki mam pod reka. Bez niczego najczęściej jeżdżę po Włoszech.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 05 września 2017 - 20:57
    Super
    Ja tak w pracy nie mogę, mimo, że pracuję za biurkiem ;-)
    A goły tyłek nie klei się do siedzenia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~martin ~martin
    ~martin
    Napisane 05 września 2017 - 23:12
    ~qwer napisał:
    mam podobnie, jak przedmówca, ale nie chodzę po domu w samych stringach, bo moje córki nabijałyby się wtedy z gołego tyłka :-)

    Chodzę w stringach od 17 lub 18 roku życia( mam 49lat),stringi męskie były wówczas dostępne za granica, konkretnie w Berlinie. Moje dziewczyny,żony(3) i partnerki byly zawsze pozytywnie zaskoczone i twierdzą do dzisiaj,że mam seksowny tylek. O ile na basen ich już od kilku lat nie zakladam to nad morzem, w saunie oraz na codzień noszę je obowiązkowo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~martin ~martin
    ~martin
    Napisane 05 września 2017 - 23:14
    ~qwer napisał:
    mam podobnie, jak przedmówca, ale nie chodzę po domu w samych stringach, bo moje córki nabijałyby się wtedy z gołego tyłka :-)

    Chodzę w stringach od 17 lub 18 roku życia( mam 49lat),stringi męskie były wówczas dostępne za granica, konkretnie w Berlinie. Moje dziewczyny,żony(3) i partnerki byly zawsze pozytywnie zaskoczone i twierdzą do dzisiaj,że mam seksowny tylek. O ile na basen ich już od kilku lat nie zakladam to nad morzem, w saunie oraz na codzień noszę je obowiązkowo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca ~Kierowca
    ~Kierowca
    Napisane 06 września 2017 - 14:23
    Nic się nie klei. Sama przyjemność

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 06 września 2017 - 16:39
    Przyjemność?
    To pewnie wozisz ze sobą asystentkę, która umila daleką drogę ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca ~Kierowca
    ~Kierowca
    Napisane 07 września 2017 - 04:05
    Pisząc asystentka masz na mysli Renie Grabowska to tak.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy