Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 02 lutego 2017 - 07:18
    ~asdfgh napisał:
    Mnie zastanawia, Kobieto, dlaczego jesteś na forum takie jak to. Są lepsze fora i lepsi znajomi dla kogoś w twojej sytuacji. Że też ci to nie przeszkadza.

    Nie ma lepszych i gorszych znajomych.
    Są znajomi.
    @Jaro jest dla mnie więcej niż znajomym.
    Nie jestem na forum. Piszę z @ Jaro. BO mam na to ochotę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 02 lutego 2017 - 07:45
    ~asdfgh napisał:
    Mnie zastanawia, Kobieto, dlaczego jesteś na forum takie jak to. Są lepsze fora i lepsi znajomi dla kogoś w twojej sytuacji. Że też ci to nie przeszkadza.

    Kiedyś pisałem baby są głupie. Nie dotyczy to tej powyżej - bo ta jest bardzo głupia.
    Alfa i Omega , Jedyna mądrość tego świata. Klękajcie narody.
    Doradzi, wybierze znajomych. Pani Dobra Rada.
    A ciebie kto tu chce, Ja też się dziwie co TY tu robisz??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 02 lutego 2017 - 10:57
    Po prostu będąc zdradzaną żoną nie chciałabym mieć wśród znajomych zdradzającego męża, który się jeszcze żali, że z kochanką mu nie wyszło. Nie chciałabym czytać ciągle o tym samym i obracać się wokół tego rodzaju ludzi. To dla mnie jak masochizm. Dlatego się dziwię. Ale co kto lubi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 02 lutego 2017 - 11:01
    Adam i jeszcze do ciebie. Mnóstwo ludzi uważa, że inni są głupi, a tylko on mądry, bo pozjadał wszystkie rozumy tego świata. Nie masz pojęcia (ja też nie mam) ile osób uważa ciebie za durnia, ale są grzeczni i w przeciwieństwie do ciebie ci tego nie powiedzą. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 02 lutego 2017 - 18:33
    ~asdfgh napisał:
    Po prostu będąc zdradzaną żoną nie chciałabym mieć wśród znajomych zdradzającego męża, który się jeszcze żali, że z kochanką mu nie wyszło. Nie chciałabym czytać ciągle o tym samym i obracać się wokół tego rodzaju ludzi. To dla mnie jak masochizm. Dlatego się dziwię. Ale co kto lubi.

    Nie wiem jakie relacje ma Jaro ze swoją partnerką. Gdyby chciała widzieć zapytałabym Go o to.
    Nie czytam. Nie dzielę ludzi na tego rodzaju ... innego rodzaju. Jaro był pierwszym człowiekiem który mnie wysłuchał. Obecnie mam się dobrze. Zawsze będzie mnie ciekawiło co u niego.Pozdrawiam serdecznie - czeka na mnie świat realny i cale mnóstwo pracy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 02 lutego 2017 - 19:17
    Nie chodziło mi o piętno na czole, tylko o sposób postępowania. Twój były mąż cię oszukał, ale nie widzisz problemu w dalszym obracaniu się w towarzystwie ludzi, którzy oszukują innych. Mówisz, że ciężko zaufać, ale jak można to poprawić przebywając z ludźmi, którzy opowiadają o tym, jak oszukują innych.

    Dlatego mnie to dziwi. Że jest kilka miliardów ludzi, a ty wybrałaś akurat tych, którzy są podobni do twojego byłego męża.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 02 lutego 2017 - 19:33
    @asdfgh dlaczego ty tak nienawidzisz ludzi ? Ciągle się o coś czepiasz ? Ty jesteś chora na umyśle i lepiej zacznij sie leczyć bo ta nienawiść do wszystkich kiedys cie zabije. Nie masz przyjaciół i nie masz znajomych bo nikt z toba nie wytrzyna dlużej niż 5 minut.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 02 lutego 2017 - 19:39
    To są tylko twoje projekcje Adamie. Ja rozmawiam, a nie nienawidzę. Masz wielkie mniemanie o sobie, sądząc, że jesteś dla mnie aż tak ważny, że cię nienawidzę. Nawet nie wiem kim jesteś, bo nie czytałam twoich postów.

    Z Wikipedi:
    Projekcja – narcystyczny mechanizm obronny; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 02 lutego 2017 - 19:58
    A ja mam wrażenie że ty nie masz biedaczko co ze sobą zrobic bo ciągle siedzisz na tym forum. Tyle innych w internecie a ty ty siedzisz i sie madrzysz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 02 lutego 2017 - 21:18
    @asdfgh rzecz w tym, że to jest forum dyskusyjne, tu się konwersuje mniej lub bardziej zażarcie, ale to nadal tylko dyskusja i wyrażanie swoich spstrzeżeń. Jaro jak powiedziała Kobieta pierwszy ją wysłuchał i to wszystko........ porozmawiał z nią, podzielił się swoimi sptrzeżeżeniami i to wszystko........ nie dorabiajmy teorii do praktyki....ludzie wiedzą co robią nie trzeba im mówić na jakim "lepszym portalu"jest ich miejsce

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mona ~mona
    ~mona
    Napisane 12 lutego 2017 - 22:00
    Od jakiegoś czasu czytam to forum, interesuje mnie co myślcie na temat zdrady emocjonalnej... jak jest postrzegana przez mężczyzn. Obecnie jest ona powodem separacji w moim 8-letnim małżeństwie. Owa znajomość mojego męża z tamtą kobietą (rozwódką o 10 lat starszą) ciągnie się od kwietnia, ja się dowiedziałam w czerwcu (sam się przyznał jak zapytałam). Zaproponował jej związek ale ona się wahała.... i tak mijają kolejne miesiące podczas których M dochodzi do perfekcji w okłamywaniu mnie... i ukrywaniu kontaktów z nią, ale cały czas uważa że to tylko rozmowy, spotkania na kawie...
    oczywiście we mnie nic mu nie brakuje... chore to wszystko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mona ~mona
    ~mona
    Napisane 12 lutego 2017 - 22:06
    Kiedy w styczniu przyłapałam go na rozmowie z nią z drugiego telefonu który miał tylko na potrzebę tych kontaktów powiedziałam że to koniec że ma się wyprowadzić.
    Od tamtej pory jest w domu codziennie (odwiedza dwójkę naszych dzieci) o rozwodzie nie chce słyszeć)... nie wiem dalej co robić
    Kiedyś zapytałam wprost czy zakończy tą znajomość... odpowiedział że nie zrezygnuje ani z niej ani z rozmów z nią... nie pojmuję jak można się aż tak zmienić, twierdzi że jej nie kocha!? ale z jakiegoś powodu te rozmowy są dla niego cenne:-(

    dodam tylko że odkąd wyprowadził się z domu mieszka u rodziców

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jula ~Jula
    ~Jula
    Napisane 13 lutego 2017 - 14:50
    Mieszka u rodziców bo najpewniej kochanka nie chce tworzyć z nim stałego związku.Wam zona wydaje sie,ze kochanki zawsze pragną jednego.Odbic meza .Czesto jest tak,ze one tez maja jakis zwiazek za soba i wcale niekoniecznie pragną kolejnego faceta do domu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 13 lutego 2017 - 15:00
    Niejeden mezczyzna juz tu nspisal,ze gdyby kochal zone nie pojawiłaby sie ta druga !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartass ~Bartass
    ~Bartass
    Napisane 13 lutego 2017 - 15:06
    Łap dowody,po prawnika,i do sądu.Przypierdziel alimenty na siebie,i dzieci,i zobaczysz jak mu mina zrzednie.Albo tylko tym zagroź,albo nie,nie groź,tak po prostu zrób.Skończ tą farsę,szkoda życia,jak je Ci spierdolił,to niech teraz płaci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 13 lutego 2017 - 17:18
    Jula nam żonom wydaje się że jak sobie poszukał kochanki to niech zbiera dupę w troki i nie pieprzynam życia. Może sobie z tą kochanką nie mieszkać ale mnie to już akurat nie moja sprawa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jula ~Jula
    ~Jula
    Napisane 13 lutego 2017 - 19:08
    Rzadko kiedy tak jest,ze zdradzona zona wyrzuca zdradzacza z domu.Najpier owszem krzyczy ,ze pakował torby,a potem robi wszystko,zeby uprzykrzyć mu zycie i skutecznie zatrzymac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 13 lutego 2017 - 20:11
    To tylko przedłużanie agonii wręcz masochizm

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 13 lutego 2017 - 21:19
    Niektóre tak lubią !Do teściowej pojadą ,do kuzynki,na Kanary ,zrobią mu dobrze,zeby tylko zarabiał pieniążki i byl.A on i tak co jakis czas przybiegnie do kochanki ,bedzie wysyłał emaile ,bo SMS żonka tropi i miał obsługę w domku ,a uciechy z na boku.I wszyscy beda szczęśliwi bo po co kochance stary rupieć do chaty na stałe .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jula ~Jula
    ~Jula
    Napisane 13 lutego 2017 - 21:26
    Mona co wy z tymi zdradami emocjonalnymi?Jak mozna wierzyć facetowi,ze tylko chodzi z nia na kawe i rozmawia,ze jest tylko jego znajoma i jej pomaga.Przeciez nawet debil zrozumiałby ,ze regularnie bzykają sie i jest mu z nia po prostu dobrze,a dla faceta droga od Wacka do glowy jest wyjatkowo krótka .
    W zyciu nie uwierzyłabym mężczyźnie ,ze tylko na nia patrzy i wspiera w kłopotach i chorobie!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy