Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~kochanka ~kochanka
    ~kochanka
    Napisane 15 marca 2016 - 20:36
    ~asdfgh napisał:
    Kawalerze
    To, że nie ma już motylków nie znaczy, że związek jest nieudany i pora się rozstać. Ani jedno małżeństwo by nie przetrwało, gdyby małżonkowie opierali swoje małżeństwo tylko na motylkach.

    Wiki, jak człowiek do drugiego małżeństwa wejdzie z tymi samymi problemami, które miał w pierwszym, to drugie też będzie nieudane. Celebrytka, Agata Młynarska, napisała w jakimś felietonie, że miała 4 mężów aż w końcu się skapnęła, że coś z nią nie tak i poszła na terapię. A miała problemy z tym, że wybierała sobie alkoholików. Ona nie była alkoholiczką, ale miała problem nie mniejszy niż ci alkoholicy, więc ona także wymagała zmiany.



    KOLEJNZ RAz BzDURy I NIE NA TEMAT
    asdfgh piszesz takie bzdury na tematy o których nie masz pojęcia... jak nie masz pojęcia o życiu Agaty mynarskiej i jej mężów alkoholików. HAHAHAHA Nie wiesz co to przenośnia lub porównaie . Coś podczytasz nie zrozumiesz i piszesz takie bzdury. Ktoś już pytał jaki ty masz problem?? w domu cię ignorują ze tu się czujesz kims doradzajac coś o czym nie masz pojęcia. Idz do jakiegoś terapełty. Czytac się tych bzdur nie da. Nawet nie chciało ci się poczytac postów Wiki a bredzisz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kochanka ~kochanka
    ~kochanka
    Napisane 15 marca 2016 - 20:48
    ~asdfgh napisał:
    Kawalerze
    To, że nie ma już motylków nie znaczy, że związek jest nieudany i pora się rozstać. Ani jedno małżeństwo by nie przetrwało, gdyby małżonkowie opierali swoje małżeństwo tylko na motylkach.

    Wiki, jak człowiek do drugiego małżeństwa wejdzie z tymi samymi problemami, które miał w pierwszym, to drugie też będzie nieudane. Celebrytka, Agata Młynarska, napisała w jakimś felietonie, że miała 4 mężów aż w końcu się skapnęła, że coś z nią nie tak i poszła na terapię. A miała problemy z tym, że wybierała sobie alkoholików. Ona nie była alkoholiczką, ale miała problem nie mniejszy niż ci alkoholicy, więc ona także wymagała zmiany.



    Agata Mynarska ma trzeciego męża dopiero nazywa się Przemysław Schmid i rozwodł się zeby się z Agatą ożenic. I pierwsze słysze żeby panowie Leszek Kieniewicz czy Jerzy Porębski nadużywali alkoholu . Trzeba wiedzieć co się pisze. Nie wiesz nic na temat Agaty ani zwiazków a wypowiadzasz sie jako znawca, doradzasz a wychodzą niezłe bzdury.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 15 marca 2016 - 21:49
    Chodzi o jej siostrę Paulinę, pomyliłam imiona. W internecie jest sporo jej (Pauliny) opowieści o terapii i współuzależnieniu.

    Terapeuta się pisze, nie terapełta. Te czerwone falowane podkreślenia pojawiające się pod wyrazami w trakcie pisania postu to znak, że jest w nim błąd i trzeba poprawić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 15 marca 2016 - 23:13
    Załamuje mnie już brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ale czego ja się spodziewam. W końcu nie bez przyczyny dokładnie się zastanawiam kogo wpuścić do mojego życia i na ile. W internecie się nie da, więc mam za swoje. W każdym razie wiedziałam co mnie czeka, bo nie żyję od wczoraj.

    W każdym razie napisałam co chciałam, jak ktoś ciekawy to od ok. 72 strony są moje wypowiedzi na temat "kogo kocha zdradzający facet". Najlepiej wytłumaczyłam na początku, potem niestety temat się rozmył. To trochę moja wina, bo powinnam być bardziej kategoryczna, jak mnie odciągano od głównego tematu, a nie byłam. Ale trudno. Postów nie można i nie powinno się edytować, bo zaburzyłoby to sens wypowiedzi, więc niech będzie jak jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nowa zdziwiona ~nowa zdziwiona
    ~nowa zdziwiona
    Napisane 16 marca 2016 - 00:03
    ~asdfgh napisał:
    Załamuje mnie już brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ale czego ja się spodziewam. W końcu nie bez przyczyny dokładnie się zastanawiam kogo wpuścić do mojego życia i na ile. W internecie się nie da, więc mam za swoje. W każdym razie wiedziałam co mnie czeka, bo nie żyję od wczoraj.

    W każdym razie napisałam co chciałam, jak ktoś ciekawy to od ok. 72 strony są moje wypowiedzi na temat "kogo kocha zdradzający facet". Najlepiej wytłumaczyłam na początku, potem niestety temat się rozmył. To trochę moja wina, bo powinnam być bardziej kategoryczna, jak mnie odciągano od głównego tematu, a nie byłam. Ale trudno. Postów nie można i nie powinno się edytować, bo zaburzyłoby to sens wypowiedzi, więc niech będzie jak jest.



    W bardzo złym stylu jest wytykanie błędów w pisowni bo nie kazdy ma edytor na urządzeniu zwłaszcza jak samemu się te błędy popełnia. Ja np nie mam edytora a nie jestem dobra z ortografii ale dobra w dziedzinie którą uprawiam,
    A dostało ci sie za to i to nie pierwszy raz bo piszesz kompletne bzdury to już wielu tutaj zauważyło nie znasz tematu a chcesz tłumaczyć kogo kocha zdradzający facet. Nie widzisz sama jaka jesteś w tym śmieszna. Ja jestem terapeutką w tej dziedzinie i gdzybyś choć kilka miesięcy porozmawiała z takimi ludzmi z którymi ja pracuje przestałabyś te głupoty tu wypisywać. Kiedyś testosteron opisał po czym poznać czy mężczyzna kocha i była to chyba najmądrzejsza wypowiedz na tym forum sprzeczna z twoją teorią gdzies zaczytaną. Sprawa z panią Agatą w pełni obrazuje twoje podejście. Coś gdzieś przeczytałaś i lejesz wode jak i temacie tego forum .A takich problemów i mądrych wniosków było tu dużo ale ci ludzie uciekli z tego forum przed takimi głupimi radami jak twoje. Oni to przeżyli i wiedzą coś na ten temat a takich porad jak twoje mogą sobie poszukać wszędzie. A to było forum dla nich.Nie ma i nie było nigdy lekarstwa na prawdziwą miłosć sa tylko sposoby radzenia sobie ze stratą ale ktoś kto tego nie doświadzcył nie zrozumie, , Dlatego zaprzestań takich praktyk w stylu ZNOWU MUSZE BYĆ NAJMĄDRZEJSZA bo tylko robisz krzywde sobie i innym i takie słowa krytyki będą się powtarzać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nowa zdziwiona ~nowa zdziwiona
    ~nowa zdziwiona
    Napisane 16 marca 2016 - 00:03
    ~asdfgh napisał:
    Załamuje mnie już brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ale czego ja się spodziewam. W końcu nie bez przyczyny dokładnie się zastanawiam kogo wpuścić do mojego życia i na ile. W internecie się nie da, więc mam za swoje. W każdym razie wiedziałam co mnie czeka, bo nie żyję od wczoraj.

    W każdym razie napisałam co chciałam, jak ktoś ciekawy to od ok. 72 strony są moje wypowiedzi na temat "kogo kocha zdradzający facet". Najlepiej wytłumaczyłam na początku, potem niestety temat się rozmył. To trochę moja wina, bo powinnam być bardziej kategoryczna, jak mnie odciągano od głównego tematu, a nie byłam. Ale trudno. Postów nie można i nie powinno się edytować, bo zaburzyłoby to sens wypowiedzi, więc niech będzie jak jest.



    W bardzo złym stylu jest wytykanie błędów w pisowni bo nie kazdy ma edytor na urządzeniu zwłaszcza jak samemu się te błędy popełnia. Ja np nie mam edytora a nie jestem dobra z ortografii ale dobra w dziedzinie którą uprawiam,
    A dostało ci sie za to i to nie pierwszy raz bo piszesz kompletne bzdury to już wielu tutaj zauważyło nie znasz tematu a chcesz tłumaczyć kogo kocha zdradzający facet. Nie widzisz sama jaka jesteś w tym śmieszna. Ja jestem terapeutką w tej dziedzinie i gdzybyś choć kilka miesięcy porozmawiała z takimi ludzmi z którymi ja pracuje przestałabyś te głupoty tu wypisywać. Kiedyś testosteron opisał po czym poznać czy mężczyzna kocha i była to chyba najmądrzejsza wypowiedz na tym forum sprzeczna z twoją teorią gdzies zaczytaną. Sprawa z panią Agatą w pełni obrazuje twoje podejście. Coś gdzieś przeczytałaś i lejesz wode jak i temacie tego forum .A takich problemów i mądrych wniosków było tu dużo ale ci ludzie uciekli z tego forum przed takimi głupimi radami jak twoje. Oni to przeżyli i wiedzą coś na ten temat a takich porad jak twoje mogą sobie poszukać wszędzie. A to było forum dla nich.Nie ma i nie było nigdy lekarstwa na prawdziwą miłosć sa tylko sposoby radzenia sobie ze stratą ale ktoś kto tego nie doświadzcył nie zrozumie, , Dlatego zaprzestań takich praktyk w stylu ZNOWU MUSZE BYĆ NAJMĄDRZEJSZA bo tylko robisz krzywde sobie i innym i takie słowa krytyki będą się powtarzać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 16 marca 2016 - 06:46
    Załamuje mnie NIEUMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM. Trudno nawet to zrozumieć. Jak człowiek, który zna się na psychologii i doradza innym nawet tak banalnej rzeczy nie potrafi zrozumieć? Skończyłaś studia, bo wszystkich trzymali byle płacili, czy jak? Nie wiem czemu się powołujesz na jakiegoś testosterona z forum, a nie na książki ze studiów albo fachową literaturę!!?? W ogóle skończyłaś jakieś studia? Czy tylko jesteś po kursach NLP albo metody ustawień rodzinnych?

    KAŻDY może sobie zainstalować Open Office'a albo LibreOffice Writer'a z edytorem tekstu. Są to programy darmowe i mają funkcję podkreślania błędów, a nawet ich wyszukiwania. Tutaj, na forum, też jest funkcja podkreślania błędów. Ale mniejsza o to.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pamietajcie ~Pamietajcie
    ~Pamietajcie
    Napisane 16 marca 2016 - 10:06
    Ale wy macie problemy jak sie facet pusci z jakąs chętną na ochłap bo facet zonaty to juz pszechodzony jest to niech se go bierze taka co lubi ochłapy i nie stac ją na wolnego pierwszy raz kochajacego ją widocznie tacy jej nie chcą bo musi byc bardzo zakompleksiona jak idzie do faceta dzieciatego szukajacego czegos co mysli ze bedzie inne..Mowie wam kazdy ma swoje prawdy,kazdy twierdzi ze ma racje i niech tak bedzie a kobiet i facetow jest tyle ze kazdy znajdzie cos dla siebie.A kogo kocha to nie wiadomo bo moze kocha kochanke a moze zone albo tylko siebie i jest mu wstyd przyznac sie ze zrobil bląd idac za chętna spragnioną bo inni jej nie chcieli tylko zonaty podstazały pryk.Kazdego szkoda zony czy kochanki.Mozecie sie zastanawiac ile chcecie ale co zdradzajacy ma w tej pustej głowie tego nie wie nikt.Zdaza sie ze małzenstwa sie zle dobierają ale po co to robic z siebie scierke nie lepiej odejsc z godnoscią i nie miec problemow i zakladaj se nowe gniazdko nikogo nie rańcie ja noe chcecie być zranieni.KARMA WRACA PAMIĘTAJCIE.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Niedostepna ~Niedostepna
    ~Niedostepna
    Napisane 16 marca 2016 - 13:07
    ~Pamietajcie napisał:
    Ale wy macie problemy jak sie facet pusci z jakąs chętną na ochłap bo facet zonaty to juz pszechodzony jest to niech se go bierze taka co lubi ochłapy i nie stac ją na wolnego pierwszy raz kochajacego ją widocznie tacy jej nie chcą bo musi byc bardzo zakompleksiona jak idzie do faceta dzieciatego szukajacego czegos co mysli ze bedzie inne..Mowie wam kazdy ma swoje prawdy,kazdy twierdzi ze ma racje i niech tak bedzie a kobiet i facetow jest tyle ze kazdy znajdzie cos dla siebie.A kogo kocha to nie wiadomo bo moze kocha kochanke a moze zone albo tylko siebie i jest mu wstyd przyznac sie ze zrobil bląd idac za chętna spragnioną bo inni jej nie chcieli tylko zonaty podstazały pryk.Kazdego szkoda zony czy kochanki.Mozecie sie zastanawiac ile chcecie ale co zdradzajacy ma w tej pustej głowie tego nie wie nikt.Zdaza sie ze małzenstwa sie zle dobierają ale po co to robic z siebie scierke nie lepiej odejsc z godnoscią i nie miec problemow i zakladaj se nowe gniazdko nikogo nie rańcie ja noe chcecie być zranieni.KARMA WRACA PAMIĘTAJCIE.

    Chyba jesteś zdradzoną żoną, jeśli tak to mi przykro.
    Ogólnie piszesz mądre rzeczy, ale wydaje mi się,że źle podchodzisz do sprawy, mówiąc o "ochłapach", "zakompleksionych", to tak nie działa,a przynajmniej nie zawsze. Z reguły to naprawdę "cudzy mąż" biega i bardzo się stara, aby zyskać w oczach tej Pani, ale pominę to,bo i tak nic nie wskóram.
    Faceci zdradzają z różnych powodów, tak jak kobiety wchodzą z różnych dziwnych powodów w takie układy. Wiele osób, a zwłaszcza zdradzone żony, nie dostrzegają tego, że czasem ta "chętna na ochłapy" widzi w tym gościu po prostu człowieka, z marzeniami, z wiarą, z pasją, często gęsto nawet facet ma zasady.
    Nie mogę pisać kogo kochał mój, może żonę, może siebie i swój święty spokój, ale na pewno nie mnie!!!!!!!!!! Nawet mogę powiedzieć, że się mną najzwyczajniej zabawił, bo dla mnie to było coś poważnego, a dla Niego odskocznia....... ale to moje doświadczenie, mój wybór, moje cierpienie. Czy karma wróci??? Nie wiem, jeśli istnieje kara za pokochanie drugiego człowieka, to pewnie tak.... no cóż za wszystko w życiu trzeba zapłacić, ale nikomu to nie daje to prawa do osądzania, obrażania mnie czy innych Pań.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nowa zdziwiona ~nowa zdziwiona
    ~nowa zdziwiona
    Napisane 16 marca 2016 - 13:56
    ~asdfgh napisał:
    Załamuje mnie NIEUMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM. Trudno nawet to zrozumieć. Jak człowiek, który zna się na psychologii i doradza innym nawet tak banalnej rzeczy nie potrafi zrozumieć? Skończyłaś studia, bo wszystkich trzymali byle płacili, czy jak? Nie wiem czemu się powołujesz na jakiegoś testosterona z forum, a nie na książki ze studiów albo fachową literaturę!!?? W ogóle skończyłaś jakieś studia? Czy tylko jesteś po kursach NLP albo metody ustawień rodzinnych?

    KAŻDY może sobie zainstalować Open Office'a albo LibreOffice Writer'a z edytorem tekstu. Są to programy darmowe i mają funkcję podkreślania błędów, a nawet ich wyszukiwania. Tutaj, na forum, też jest funkcja podkreślania błędów. Ale mniejsza o to.

    Moja droga znowu jeteś najmądrzejsza twoja misja to pouczanie ludzi co do związków programów komputerowych j. polskiego itd . Ale masz kompleks wyższości. Nie znam się sie na programach i nie jest mi to potrzebne . Komputer sam mi poprawia błędy a w telefonie brak tej możliwości i to głupie się przed tobą tłumaczyć. A literaturę fachową to pisze nam samo życie bo pracując z ludźmi z podobnymi przypadkami widzimy jak literatura szufladkuje takie przypadki a rzeczywistość jest bardzo odmienna. Powołałam się na testosterona bo on swoje wnioski trafne zresztą oparł na doświadczeniach jak mi inni zresztą a nie na literaturze i to nie zrozumiałej dla takiego laika jak ty na którą ty się powołujesz.

    ZROZUM WRESZCIE że forum internetowe tego typu służy ludziom do wylania z siebie bólu i rozczarowania bo anonimowo jest najprościej i wymianie zdań z ludźmi o podobnych problemach i doświadczeniach a jakby potrzebowali pouczeń poszli by do specjalisty.Ty nim nie jesteś a pouczasz i pouczasz juz w każdej dziedzinie, Opamiętaj się . Ze zrozumieniem ty masz problem bo nie rozumiesz uczuć. Jak ktos trafnie stwierdził że syty nie zrozumie głodnego i nie powinien mu doradzać w stylu NAPIJ SIĘ WODY TO GŁÓD MINIE bo minie ale chwilowo. A w ten sposób działasz i robisz innym krzywdę. Jeśli nie potrafisz nakarmić to poślij ludzi do jadłodajni a w tym przypadku są to specjaliści i ludzie znający temat z doświadczenia. Ogarnij się i nic nie wiedząc daj ludziom spokój. To ich forum...ich jadłodajnia. Ty jesteś przypadkiem dla innego typu terapeuty z twoim kompleksem. Ciężkim przypadkiem .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Niedostępna ~Niedostępna
    ~Niedostępna
    Napisane 16 marca 2016 - 19:53
    @Nowa zdziwiona asdfgh należy ignorować, proponuję omijać wypowiedzi tej Pani, pozostawiać bez komentarza, a szybko Jej się znudzi. Moja intuicja mi podpowiada, że została kiedyś zdradzona, oszukana i to w dość perfidny sposób i teraz daje temu upust.
    Muszę powiedzieć, że dziś Jej wywody wywołują uśmiech na mojej twarzy, choć raz tutaj przyznałam Jej rację :-).Zapomniała kobieta, że między teorią a praktyką istnieje czasem mega przepaść, zapomniała, że życie jest życiem i rządzi się swoimi prawami, a nie książką.
    Fakt, że ludzie stąd uciekają, Panowie milczą a szkoda, bo chciałabym przeczytać tu kiedyś szczere wypowiedzi, kogo naprawdę kochają........... ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 16 marca 2016 - 22:36
    ~niedostępna napisał:
    Moja intuicja mi podpowiada, że została kiedyś zdradzona, oszukana i to w dość perfidny sposób i teraz daje temu upust.


    Twoja intuicja mnie poraża. Ze dwie strony temu pisałam, że kiedyś się nieszczęśliwie zakochałam.

    ~niedostepna napisał:
    Panowie milczą a szkoda, bo chciałabym przeczytać tu kiedyś szczere wypowiedzi, kogo naprawdę kochają........... ..


    Doszłaś do wniosku, że twój żonaty kochanek ciebie nie kochał, ale wciąż nie wiesz kogo może kochać żonaty kochanek. Hmm... W każdym razie już wiesz, że nie kochankę.

    ~nowa napisał:
    Ze zrozumieniem ty masz problem bo nie rozumiesz uczuć. Jak ktos trafnie stwierdził że syty nie zrozumie głodnego i nie powinien mu doradzać w stylu NAPIJ SIĘ WODY TO GŁÓD MINIE bo minie ale chwilowo.


    Wątek jest na temat "kogo on kocha?" Celem mojego pisania było wyjaśnienie, że kocha tylko siebie. Kto i co z tą wiedzą zrobi, to już jego sprawa.

    ~nowa napisał:
    ZROZUM WRESZCIE że forum internetowe tego typu służy ludziom do wylania z siebie bólu i rozczarowania


    Rozumiem to, ale z poklepywania po plecach nic nie wynika. Napisałam coś konkretnego, co każdy sobie może choć przemyśleć. Zamiast ple, ple, ple w stylu trzymam kciuki, nie martw się, będzie dobrze, poradzisz sobie, ściskam mocno, tulę i co tam jeszcze kobiety wypisują na forach. No dobra, wkleję serduszko, żeby nie było, że jestem całkiem bezuczuciowa. ♥ Chciałam też kwiatka, ale nie wiem skąd wziąć.

    I nie jestem zdradzoną żoną. Gdybym nią była, to bym tu nie pisała, a już na pewno nie z kochankami. W ogóle się dziwię, że tu żony piszą z kochankami jak gdyby nigdy nic. No ale cóż, niektóre tkwiły w trójkątach świadomie, więc pisanie na forum też w niczym nie przeszkadza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jestem jaki jestem ~Jestem jaki jestem
    ~Jestem jaki jestem
    Napisane 16 marca 2016 - 23:42
    ~Niedostepna napisał:
    ~Pamietajcie napisał:
    Ale wy macie problemy jak sie facet pusci z jakąs chętną na ochłap bo facet zonaty to juz pszechodzony jest to niech se go bierze taka co lubi ochłapy i nie stac ją na wolnego pierwszy raz kochajacego ją widocznie tacy jej nie chcą bo musi byc bardzo zakompleksiona jak idzie do faceta dzieciatego szukajacego czegos co mysli ze bedzie inne..Mowie wam kazdy ma swoje prawdy,kazdy twierdzi ze ma racje i niech tak bedzie a kobiet i facetow jest tyle ze kazdy znajdzie cos dla siebie.A kogo kocha to nie wiadomo bo moze kocha kochanke a moze zone albo tylko siebie i jest mu wstyd przyznac sie ze zrobil bląd idac za chętna spragnioną bo inni jej nie chcieli tylko zonaty podstazały pryk.Kazdego szkoda zony czy kochanki.Mozecie sie zastanawiac ile chcecie ale co zdradzajacy ma w tej pustej głowie tego nie wie nikt.Zdaza sie ze małzenstwa sie zle dobierają ale po co to robic z siebie scierke nie lepiej odejsc z godnoscią i nie miec problemow i zakladaj se nowe gniazdko nikogo nie rańcie ja noe chcecie być zranieni.KARMA WRACA PAMIĘTAJCIE.

    Chyba jesteś zdradzoną żoną, jeśli tak to mi przykro.
    Ogólnie piszesz mądre rzeczy, ale wydaje mi się,że źle podchodzisz do sprawy, mówiąc o "ochłapach", "zakompleksionych", to tak nie działa,a przynajmniej nie zawsze. Z reguły to naprawdę "cudzy mąż" biega i bardzo się stara, aby zyskać w oczach tej Pani, ale pominę to,bo i tak nic nie wskóram.
    Faceci zdradzają z różnych powodów, tak jak kobiety wchodzą z różnych dziwnych powodów w takie układy. Wiele osób, a zwłaszcza zdradzone żony, nie dostrzegają tego, że czasem ta "chętna na ochłapy" widzi w tym gościu po prostu człowieka, z marzeniami, z wiarą, z pasją, często gęsto nawet facet ma zasady.
    Nie mogę pisać kogo kochał mój, może żonę, może siebie i swój święty spokój, ale na pewno nie mnie!!!!!!!!!! Nawet mogę powiedzieć, że się mną najzwyczajniej zabawił, bo dla mnie to było coś poważnego, a dla Niego odskocznia....... ale to moje doświadczenie, mój wybór, moje cierpienie. Czy karma wróci??? Nie wiem, jeśli istnieje kara za pokochanie drugiego człowieka, to pewnie tak.... no cóż za wszystko w życiu trzeba zapłacić, ale nikomu to nie daje to prawa do osądzania, obrażania mnie czy innych Pań.


    Pieknie opisalas swoją historyjke.Tak zabiegał o ciebie bo szybko spadły ci majtki.Skad wiesz czy zona go nie kochala moze to on byl podly i zdradzal zone.Nie interesują mnie wasze wielkie milosci akurat do zonatego.Tak uroslo twoje ego zdolylas juz zajetego co juz kiedys mowil ze kocha.Czy ty musisz odrazu podejzewac ze pisze zdradzona zona to ze jestes kochanką pewnie niespelnioną zapatrzoną w facecie ktory ma BMW kasę i wyjesz ody do niego.Znam takie stare panny co sie przymilają jak podjezdzam swoim porszakiem.Lubie poczytac jak kochanki sobie wmawiaja jaki on biedny z taka okropna zoną siedzi no ja to aniol ja to kocham.Nie badz smieszna facet zonaty zaleca sie do coebie zeby dostac swoje i tyle.Fakt sa malzenstwa ktorym nie wyszlo ale sie rozwodzą a nie puszczaja po kontach bo jak robo to po kryjomu to ukrywa przed tobą to ze w domu ma wszystko milosc i kochajacą rodzine.Zdradza klamca bo ma cos do ukrycia.Wisi mi co myslisz i jestes najmądzejsza ty wiesz najlepiej kto kogo kocha i za kim zabiega.Jestes najmadzejsza i najbardziej doswiadczona na tym forum dopuki nie powie wiesz to na rodzinie mi zalezy pa slodka. Jeztes tylko kochanką zostan zoną i czekaj na karme ale zdrady z podobna do ciebie zakochana w tym samym.Za duzo sie tu udzielasz wiec cos cie boli.Moj ojciec pokazal mi jaki byl podly do matki ktora go kochala Ja tego nigxy nie zrobie jak bedzie mi zle odejde nie zesz..ce sie.Pa wszystkowiedzaca kochaneczko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Niedostępna ~Niedostępna
    ~Niedostępna
    Napisane 17 marca 2016 - 09:34
    ~Jestem napisał:



    Pieknie opisalas swoją historyjke.Tak zabiegał o ciebie bo szybko spadły ci majtki.Skad wiesz czy zona go nie kochala moze to on byl podly i zdradzal zone.Nie interesują mnie wasze wielkie milosci akurat do zonatego.Tak uroslo twoje ego zdolylas juz zajetego co juz kiedys mowil ze kocha.Czy ty musisz odrazu podejzewac ze pisze zdradzona zona to ze jestes kochanką pewnie niespelnioną zapatrzoną w facecie ktory ma BMW kasę i wyjesz ody do niego.Znam takie stare panny co sie przymilają jak podjezdzam swoim porszakiem.Lubie poczytac jak kochanki sobie wmawiaja jaki on biedny z taka okropna zoną siedzi no ja to aniol ja to kocham.Nie badz smieszna facet zonaty zaleca sie do coebie zeby dostac swoje i tyle.Fakt sa malzenstwa ktorym nie wyszlo ale sie rozwodzą a nie puszczaja po kontach bo jak robo to po kryjomu to ukrywa przed tobą to ze w domu ma wszystko milosc i kochajacą rodzine.Zdradza klamca bo ma cos do ukrycia.Wisi mi co myslisz i jestes najmądzejsza ty wiesz najlepiej kto kogo kocha i za kim zabiega.Jestes najmadzejsza i najbardziej doswiadczona na tym forum dopuki nie powie wiesz to na rodzinie mi zalezy pa slodka. Jeztes tylko kochanką zostan zoną i czekaj na karme ale zdrady z podobna do ciebie zakochana w tym samym.Za duzo sie tu udzielasz wiec cos cie boli.Moj ojciec pokazal mi jaki byl podly do matki ktora go kochala Ja tego nigxy nie zrobie jak bedzie mi zle odejde nie zesz..ce sie.Pa wszystkowiedzaca kochaneczko.

    Facet i taki zgorzkniały, a fujjjjj, ale Ty musisz mieć smutne życie. No cóż, pewne braki powodują frustrację :-),
    Nie pogadamy, bo rozmawiamy zupełnie innym językiem, i żebyś nie miał problemu z ogarnięciem tego, podpowiem,że nie chodzi tylko o to,że do szkoły było pod górkę :-).
    Życzę obiektywizmu, wiary, i poświęcaj więcej czasu na modlitwę, aby karma nie wróciła, choć chyba już jest za późno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zgorzkniały hehe ~Zgorzkniały hehe
    ~Zgorzkniały hehe
    Napisane 17 marca 2016 - 13:56
    ~Niedostępna napisał:
    ~Jestem napisał:



    Pieknie opisalas swoją historyjke.Tak zabiegał o ciebie bo szybko spadły ci majtki.Skad wiesz czy zona go nie kochala moze to on byl podly i zdradzal zone.Nie interesują mnie wasze wielkie milosci akurat do zonatego.Tak uroslo twoje ego zdolylas juz zajetego co juz kiedys mowil ze kocha.Czy ty musisz odrazu podejzewac ze pisze zdradzona zona to ze jestes kochanką pewnie niespelnioną zapatrzoną w facecie ktory ma BMW kasę i wyjesz ody do niego.Znam takie stare panny co sie przymilają jak podjezdzam swoim porszakiem.Lubie poczytac jak kochanki sobie wmawiaja jaki on biedny z taka okropna zoną siedzi no ja to aniol ja to kocham.Nie badz smieszna facet zonaty zaleca sie do coebie zeby dostac swoje i tyle.Fakt sa malzenstwa ktorym nie wyszlo ale sie rozwodzą a nie puszczaja po kontach bo jak robo to po kryjomu to ukrywa przed tobą to ze w domu ma wszystko milosc i kochajacą rodzine.Zdradza klamca bo ma cos do ukrycia.Wisi mi co myslisz i jestes najmądzejsza ty wiesz najlepiej kto kogo kocha i za kim zabiega.Jestes najmadzejsza i najbardziej doswiadczona na tym forum dopuki nie powie wiesz to na rodzinie mi zalezy pa slodka. Jeztes tylko kochanką zostan zoną i czekaj na karme ale zdrady z podobna do ciebie zakochana w tym samym.Za duzo sie tu udzielasz wiec cos cie boli.Moj ojciec pokazal mi jaki byl podly do matki ktora go kochala Ja tego nigxy nie zrobie jak bedzie mi zle odejde nie zesz..ce sie.Pa wszystkowiedzaca kochaneczko.


    Facet i taki zgorzkniały, a fujjjjj, ale Ty musisz mieć smutne życie. No cóż, pewne braki powodują frustrację :-),
    Nie pogadamy, bo rozmawiamy zupełnie innym językiem, i żebyś nie miał problemu z ogarnięciem tego, podpowiem,że nie chodzi tylko o to,że do szkoły było pod górkę :-).
    Życzę obiektywizmu, wiary, i poświęcaj więcej czasu na modlitwę, aby karma nie wróciła, choć chyba już jest za późno.

    No juz uspokuj sie bo widac jestes bardzo sflustrowaną zuconą wszystkowiedzącą modlącą się kochanką.Tak ty wiesz najlepiej i ten kochanek nie przyją od ciebie tego czegos tylko wykozystał.Nie dziwie sie mu ze uciekł jak mu trułas takimi mądrosciami.Jestes zgorzkniałą pozuconą kochanką i pisz dalej swije mądrosci.Bez komentarza PaPa bidulko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zgorzkniały hehe ~Zgorzkniały hehe
    ~Zgorzkniały hehe
    Napisane 17 marca 2016 - 13:57
    ~Niedostępna napisał:
    ~Jestem napisał:



    Pieknie opisalas swoją historyjke.Tak zabiegał o ciebie bo szybko spadły ci majtki.Skad wiesz czy zona go nie kochala moze to on byl podly i zdradzal zone.Nie interesują mnie wasze wielkie milosci akurat do zonatego.Tak uroslo twoje ego zdolylas juz zajetego co juz kiedys mowil ze kocha.Czy ty musisz odrazu podejzewac ze pisze zdradzona zona to ze jestes kochanką pewnie niespelnioną zapatrzoną w facecie ktory ma BMW kasę i wyjesz ody do niego.Znam takie stare panny co sie przymilają jak podjezdzam swoim porszakiem.Lubie poczytac jak kochanki sobie wmawiaja jaki on biedny z taka okropna zoną siedzi no ja to aniol ja to kocham.Nie badz smieszna facet zonaty zaleca sie do coebie zeby dostac swoje i tyle.Fakt sa malzenstwa ktorym nie wyszlo ale sie rozwodzą a nie puszczaja po kontach bo jak robo to po kryjomu to ukrywa przed tobą to ze w domu ma wszystko milosc i kochajacą rodzine.Zdradza klamca bo ma cos do ukrycia.Wisi mi co myslisz i jestes najmądzejsza ty wiesz najlepiej kto kogo kocha i za kim zabiega.Jestes najmadzejsza i najbardziej doswiadczona na tym forum dopuki nie powie wiesz to na rodzinie mi zalezy pa slodka. Jeztes tylko kochanką zostan zoną i czekaj na karme ale zdrady z podobna do ciebie zakochana w tym samym.Za duzo sie tu udzielasz wiec cos cie boli.Moj ojciec pokazal mi jaki byl podly do matki ktora go kochala Ja tego nigxy nie zrobie jak bedzie mi zle odejde nie zesz..ce sie.Pa wszystkowiedzaca kochaneczko.


    Facet i taki zgorzkniały, a fujjjjj, ale Ty musisz mieć smutne życie. No cóż, pewne braki powodują frustrację :-),
    Nie pogadamy, bo rozmawiamy zupełnie innym językiem, i żebyś nie miał problemu z ogarnięciem tego, podpowiem,że nie chodzi tylko o to,że do szkoły było pod górkę :-).
    Życzę obiektywizmu, wiary, i poświęcaj więcej czasu na modlitwę, aby karma nie wróciła, choć chyba już jest za późno.

    No juz uspokuj sie bo widac jestes bardzo sflustrowaną zuconą wszystkowiedzącą modlącą się kochanką.Tak ty wiesz najlepiej i ten kochanek nie przyją od ciebie tego czegos tylko wykozystał.Nie dziwie sie mu ze uciekł jak mu trułas takimi mądrosciami.Jestes zgorzkniałą pozuconą kochanką i pisz dalej swije mądrosci.Bez komentarza PaPa bidulko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kochanka ~kochanka
    ~kochanka
    Napisane 17 marca 2016 - 22:28
    ochanka
    ~asdfgh napisał:
    Załamuje mnie NIEUMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM. Trudno nawet to zrozumieć. Jak człowiek, który zna się na psychologii i doradza innym nawet tak banalnej rzeczy nie potrafi zrozumieć? Skończyłaś studia, bo wszystkich trzymali byle płacili, czy jak? Nie wiem czemu się powołujesz na jakiegoś testosterona z forum, a nie na książki ze studiów albo fachową literaturę!!?? W ogóle skończyłaś jakieś studia? Czy tylko jesteś po kursach NLP albo metody ustawień rodzinnych?

    KAŻDY może sobie zainstalować Open Office'a albo LibreOffice Writer'a z edytorem tekstu. Są to programy darmowe i mają funkcję podkreślania błędów, a nawet ich wyszukiwania. Tutaj, na forum, też jest funkcja podkreślania błędów. Ale mniejsza o to.



    Kobieto ale ty jesteś porąbana. Weż zastanów się nad sobą . Wszystkie rozumy pozjadała bo poczytała coś w necie tak trafnie jak o Agacie Mynarskiej. Wszystkich poucza żony kochanki psychologów. Włos mi się jeży kogo jeszcze . Poczytałam tu ostatnio trochę poczytałam i trudno zliczyć ile osób ci to już pisało nawet moderator. Co ty tu w ogóle robisz. Leczysz swój kompleks. Niedostępna masz racje najlepiej ignorować . chciałabym napisać co się u mnie dzieje od ostatnich wpisów ale jak pomyślę ze co drugie moje zdanie będzie wyrwane z kontekstu i analizowane przez kogoś kto kochanką nie był zoną nie był i analizuje moje uczucia i przeżycia bo poczytała gdzieś....to mi sie nie chce. Odganiasz ludzi z forum dla nich. Znajdź sobie faceta albo inne hobby . Będę chciała analizy do jak napisała zdziwiona ( tobą zapewne ) to pójdę do terapełty ( przez ł specjalnie dla ciebie )

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 17 marca 2016 - 22:55
    @kochanka mysle ze chetnie bys my przeczytali co u ciebie slychac. A ten troll abcdr czy jak tam niech pisze i tak to nikogo tutaj nie interesuje. Faceci kochanki zony ten forum nalezy do was i do nikogo innego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~men ~men
    ~men
    Napisane 18 marca 2016 - 08:07
    ~Gosc napisał:
    ten forum

    Kurrrr.... "T O F O R U M" nie "ten forum" !!!!!!! Normalnie nie wierzę!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dark ~dark
    ~dark
    Napisane 19 marca 2016 - 16:07
    Bez wątpienia posty „niedostępnej” są postami która była w takim związku , a co za tym idzie te wpisy są bardzo dojrzałe . Sam byłem w takim związku i czytając jej wpisy miałem właśnie wrażenie że to jest właśnie moja druga Pani .. Pewne fakty które znalazłem czytając wszystkie posty ( zadałem sobie ten trud ) jednak przekonały mnie że to nie Ona . Mam wrażenie że szuka odpowiedzi dlaczego?.... Napisałem do niedostępnej maila ale jest bez odpowiedzi widać nie ma ochoty pisać . Szkoda że to forum jest miejscem do obrzucania się błotem i festiwalu inwektyw a do tego 95 % to wpisy kobiet . Pisząc to chyba spełnię oczekiwania niedostępnej i spróbuje odpowiedzieć dlaczego wybór jest taki nie inny . Zazwyczaj to pewna kalkulacja w zasadzie czysta matematyka , ponadto kobiety nie są stworzone do roli tej drugiej prędzej czy później zaczyna to jej przeszkadzać . Facet może być tym drugim a przyrabianie rogów innym to swoisty sport . Ja jestem wyznawcą teorii że wśród facetów są
    osobniki Alfa typowi łowcy predatorzy a reszta to całe stada rogaczy których żony , partnerki notorycznie zdradzają właśnie z tymi pierwszymi . Ponadto bycie w związku z dwiema kobietami będąc żonatym to prawdziwy turniej umiejętności swoisty tor przeszkód . Czasami bywa że żona i kochanka działają ja naczynia połączone . Obie mają focha , obie podkręcają tempo i to zazwyczaj powoduje że facet nie chce tego razy dwa . Plus te udowadnianie przez kochankę że jest lepsza od żony . Można to ciągnąc bez przerwy ale wybór jest zawsze sumą plusów i minusów i zazwyczaj żony wypadają tu lepiej . Wiem że to uogólnienie ale tak to wygląda .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy