Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zegarki

Jaki smartwatch najlepszy do biegania?

Rozpoczęte przez ~Maniek, 25 lip 2017
  • avatar ~Maniek ~Maniek
    ~Maniek
    Napisane 25 lipca 2017 - 10:15
    Szukam jakiegos profesjonalnego sprzetu do biegania, myslalem o smartwatchu. Mozecie mi polecic cos konkretnego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 25 lipca 2017 - 13:12
    niestety nie potrafię doradzić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lipski ~lipski
    ~lipski
    Napisane 26 lipca 2017 - 11:49
    od kiedy biegasz jeżeli mogę się spytać? bo jeśli dopiero zaczynasz to wydaje mi się, że taki smartwatch to dla ciebie zbędny wydatek. możesz przecież biegać z endomondo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maniek ~Maniek
    ~Maniek
    Napisane 27 lipca 2017 - 12:59
    Biegam juz od jakiegos roku. Meczy mnie bieganie z telefonem na rece, dlatego pomyslalem o smartwatchu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~archer ~archer
    ~archer
    Napisane 28 lipca 2017 - 10:23
    ~lipski napisał:
    od kiedy biegasz jeżeli mogę się spytać? bo jeśli dopiero zaczynasz to wydaje mi się, że taki smartwatch to dla ciebie zbędny wydatek. możesz przecież biegać z endomondo

    trochę się dziwię twojej opinii bo nawet jak ktoś biega krótko to może sobie kupić smartwatcha, ale z tańszej półki cenowej. a co do samych smartwatchy to tu masz bardzo fajny artykuł: matrixmedia.pl/jaki-smartwatch-do-biegania o sprzęcie do biegania. ja akurat mam samsunga, ale słyszałem wiele dobrych opinii o garminach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~archer ~archer
    ~archer
    Napisane 28 lipca 2017 - 10:27
    jeszcze raz podaje linka: blog.matrixmedia.pl/jaki-smartwatch-do-biegania bo coś ucięło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mati877 ~mati877
    ~mati877
    Napisane 01 sierpnia 2017 - 20:53
    Ja to po prostu kupiłem sobie zegarek do joggingu na e-zegarki.pl. Super sprawa, zegarek sprawuje się świetnie, do smartwatcha nie jestem przekonany

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk78 ~Patryk78
    ~Patryk78
    Napisane 18 sierpnia 2017 - 15:14
    smartwatch to o tyle fajna sprawa, że można go sparować ze smatfonem, wiec można z niego korzystać na wiele różnych sposobów. mi niestety nie odpowiada ich wątpliwa estetyka :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gumiś ~gumiś
    ~gumiś
    Napisane 22 sierpnia 2017 - 09:30
    Wątpliwa estetyka? Chyba nie widziałeś chociażby smartwatcha Samsung gear s3. Wygląda jak normalny elegancki zegarek, spokojnie można nosić z garniturem czy przy oficjalnych okazjach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gonzalez ~gonzalez
    ~gonzalez
    Napisane 23 sierpnia 2017 - 09:47
    ~archer napisał:
    jeszcze raz podaje linka: blog.matrixmedia.pl/jaki-smartwatch-do-biegania bo coś ucięło


    Ja też się zastanawiam na taką zabawką, bo jednak bieganie z dużym smartfonem na ręce jest niekomfortowe, szczególnie w takie upały jak ostatnio.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andrzej77 ~andrzej77
    ~andrzej77
    Napisane 11 września 2017 - 11:33
    Ja nie mam smartwatcha do biegania, zakupiłem sobie g-shock z casio na stronce e-zegarki.pl i sprawdza się super

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mikołaj Marciniak ~Mikołaj Marciniak
    ~Mikołaj Marciniak
    Napisane 07 marca 2018 - 10:39
    A zastanawiałeś się może nad smartband'em? Jeśli chcesz używać urządzenia tylko i wyłącznie do biegania, to smartband będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Będziesz mógł śledzić postępy swoich treningów, a poza tym będziesz mieć dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji, bez zbędnego grzebania w zegarku. Sam smartband jest lekki i nie zajmuję dużo miejsca na ręcę, więc podczas upałów sprawdzi się najlepiej. Smartband to stricte treningowa opcja. Więcej o smartband'ach znajdziesz tu: https://bajery24.pl/pl/n/Smartband-co-to-jest-dla-kogo-/11
    A same smartbandy tu: https://bajery24.pl/pl/c/Smartband/14
    Nie określiłeś się za bardzo, czego DOKŁADNIE oczekujesz i potrzebujesz. Prez to ciężko Cię bardziej nakierować. Chcesz słuchać muzyki podczas biegania? Jeśli tak, to, to wyklucza smartband i w tym wypadku odsyłam do wpisu, jaki smartwatch wybrać: https://bajery24.pl/pl/n/Jaki-smartwatch-kupic-Od-100-do-1000-zl/12. Twoja inwestycja na pewno nie przekroczy 200 zł, a będziesz miał wszystko czego potrzebujesz do biegania - licznik kalorii, dystansu, kroków i oczywiście to co najważniejsze - muzykę. Jeśli ma być jeszcze bardziej komfortowo, to zestaw możesz uzupełnić słuchawkami bluetooth.

    Pozdrawiam Mikołaj

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek55 ~Marek55
    ~Marek55
    Napisane 31 marca 2018 - 21:02
    A znacie te smartwatch'e dla dzieci? Bo widziałem ten Xblitz Kids Watch GPS-Find Me - mają funkcje lokalizatora, można sprawdzić gdzie dziecko jest i do niego na przykład zadzwonic. Wiadomo maja sporo innych funkcji, krokomierz itd. :) ale ciekawe nie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pentoro ~pentoro
    ~pentoro
    Napisane 08 listopada 2018 - 14:28
    Taki motyw - empik.com/smartwatch-samsung-galaxy-sm-r810-42-mm-samsung,p1213353552,elektronika-p
    To już smartwatch z górnej półki jakościowej, ale co tutaj dużo mówić - on wybitnie wygląda. Czy to wasz styl? To już oceńcie sami. Na pewno to już jest przykład rozwiązania pod wymagających.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~feliks ~feliks
    ~feliks
    Napisane 13 grudnia 2018 - 22:52
    Powiem wam, że smartband to całkiem spoko sprawa. ja zamówiłem sobie taki https://www.wasserman.eu/pl/p/smartband-opaska-fitness-bluetooth-pr-500/7884 i spisuje się naprawdę w porządku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pettus ~pettus
    ~pettus
    Napisane 18 grudnia 2018 - 14:26
    Ten - empik.com/monitor-aktywnosci-mykronoz-zefit4-mykronoz,p1200710571,elektronika-p
    Masz wszystkie funkcje, a przynajmniej nie ma on takich elementów jak typowy zegarek. Czyli np. nie zaczepisz się, nie porysujesz sobie skóry. Moim zdaniem taka forma jest zdecydowanie w tym przypadku trafiona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żarski ~żarski
    ~żarski
    Napisane 01 lipca 2019 - 17:39
    Fajne smartwatche i znacznie taniej niz w sklepach mają w bestcena, telefon u nich zamawiałem także bezpiecznie. sprzet nowy, szybko wysyłają takze ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 22 września 2019 - 20:54
    Garett ma fajną ofertę sportowych smartwatchy. Ja mam od nich model Sport 11. Generalnie dla amatorów sportu się sprawdzi, a przy tym nie jest drogi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MichoPe ~MichoPe
    ~MichoPe
    Napisane 03 października 2019 - 13:38
    Całkiem ciekawe rozwiązanie. Żona ma ich opaskę sportową chyba FTI20 to się nazywa. Ja się przymierzam do zakupu dopiero

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bienias ~bienias
    ~bienias
    Napisane 01 listopada 2019 - 09:06
    Bezapelacyjnie Garmin Forerunner 935 - dostaniesz w każdym media expert w Polsce

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy