Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Jaki lekarz od lysienia w Trójmieście

Rozpoczęte przez ~marek45, 03 mar 2016
  • avatar ~marek45 ~marek45
    ~marek45
    Napisane 03 marca 2016 - 13:53
    Najlepiej w Gdyni ale jak coś to mogę dojechać. Zawsze miałem zakola ale od jakiegoś czasu stają się coraz większe. Obecnie siegaja juz polowy gloyw. od pol roku stram sie leczyc samodzielnie. Kupilem duzo kosmetykow, w aptekach ale nie dzialaja. Bylem rownierz u lekarza na fundusz ale ten nizego mi konkretniego nie doradizl. Teraz szukam prywatnie kogos. Moze ktos ma jakies info?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzysiek03 ~krzysiek03
    ~krzysiek03
    Napisane 03 marca 2016 - 14:03
    Kosmtyki nie pomagaja. Tak samo zadne suplementy. Nie oceniam bo sam sie kiedys na cos tkaiego nabieralem ale obecnie jestem w trakcie profesjonalnej kuracji i tutaj przynajmniej widze efekty ( jest to mezoterapia na skore glowy). jestem z Gdanska, chodze z tym na Sklodowska. Zaczelo sie od tego,ze w klinice Dermatologica zrobili mi biopsje skory glowy i przynajmniej dzieki temu bylo wiadomo jak to leczyc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek45 ~marek45
    ~marek45
    Napisane 03 marca 2016 - 14:09
    Ale to nie przeszkadza. Tak jak pisalem moge dojechac. nie ma problemu. Ta biopcja to jaki koszt? No i mozna to zrobic samemu czy lekarz musi tam na to skierowac?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzysiek03 ~krzysiek03
    ~krzysiek03
    Napisane 03 marca 2016 - 14:18
    Jakies sto zlotych ale nie pamietam dokladnie bo na jesieni to robilem .Do tego dochodzi jeszcze koszt wizyty u lekarza. Nie mas ensu robic tego samodzielnie bo kazda osoba jest inna i lekarz powinien obejrzec sobie twoja glowe i zaproponowac ci leczenie. jest wiele sposobow leczenia. Ja robilem jeszcze badania laboratoryjne. Nie ma gdybac . sam musisz sie dopytac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek45 ~marek45
    ~marek45
    Napisane 03 marca 2016 - 14:26
    w takim razize daj mi tutaj jakis kontakt bo coś szukam w sieci info ale znalezc nie moge

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzysiek03 ~krzysiek03
    ~krzysiek03
    Napisane 03 marca 2016 - 14:35
    trzymaj, skopiowalem z ich stronki;
    ul. Skłodowskiej-Curie 3 (budynek Polon Park, 2 piętro) 80-210 Gdańsk Wrzeszcz
    +48 513 350 082

    Ja to generalnie zaluje tylko ze nie wybralem sie do nich wczesniej bo jakbym wiedzial jak mi pomoga to nie lerzylbym sie i moze nie mialbym takiego problemu z wypadaniem jak teraz mam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawełos ~Pawełos
    ~Pawełos
    Napisane 29 czerwca 2018 - 16:40
    Koniecznie musisz zgłosić się do lekarza. Może na początku najlepiej do jakiegoś twojego pierwszego kontaktu. Powinien on ci zlecić jakieś badania i ewentualnie skieruje do specjalisty. Jak nie chcesz czekać i przechodzić przez te procedury to idź do dermatologa albo endokrynologa.. ale bardziej polecam chyba endokrynologa. Tu masz wykaz endokrynologów w Gdyni https://ranking.abczdrowie.pl/s/Endokrynolog/gdynia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bari ~Bari
    ~Bari
    Napisane 21 września 2018 - 16:56
    Moim zdaniem to najlepiej wybrać się do trychologa, w końcu to fachowiec od włosów właśnie. W Trójmieście poszukaj trychologów na tym rankingu [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Trycholog ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wolter ~wolter
    ~wolter
    Napisane 27 października 2018 - 14:49
    W Warszawie robia przeszczepy włosów w Dr Osuch Clinic. Jedyna opcja żeby był trwały rezultat. Ja też się łudziłem , że szampony i leki pomogą . Tu masz sprawdzonego dr , renomowaną klinikę. Umów się na konsultację , wszystko ci wyjaśni i się zdecydujesz albo nie . Ja tam jest po i nie żałuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy