Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Jak zwiekszyć satysfakcję ze współżycia

Rozpoczęte przez ~saturatre, 29 cze 2016
  • avatar ~saturatre ~saturatre
    ~saturatre
    Napisane 29 czerwca 2016 - 11:29
    Panowie jakie witaminy polecacie? Ewentualnie jakieś ćwiczenia?

    Sam od jakiegoś czasu obserwuję znaczny spadek formy. Nie chce mi sie uprawiać już seksu tak jak w przeszłości. Mam równiez mniejsze wytryski. Partnerka moja ciągle mnie się pyta co się stao, czym jest to spowodowane i sam za bardzo nie wiem co jej odpowiedzieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dante3 ~dante3
    ~dante3
    Napisane 30 czerwca 2016 - 10:10
    Musisz się zastanowić nad przyczynami. Jest ich wiele. Najczęściej wynika to ze złego stylu życia. Na przyklad nieodpowiednie odżywianie się czy małą ilość sportu. Sam również miałem w przeszłości tego typu problemy ale polepszyło się od czasu jak zacząłem się więcej ruszać. Poza tym ogranicz stres. Może Ci się wydawać,ze jesteś spokojny ale czasami przeniosi się ta robotę do domu. Jak sie myśli o robocie to ażsię nie chce uprawiać seksu. Zróbo sobie badania na testosteron i zastanów się nad suplementacją. Sam biorę obecnie Cum on. Dobre działanie .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andrzej_bs ~andrzej_bs
    ~andrzej_bs
    Napisane 01 lipca 2016 - 07:18
    Przyczyn takiego stanu rzeczy może być co najmniej kilka. Spadek testosteronu - warto sprawdzić, czy jest on na poziomie mieszczącym się w normie.
    Kolejne rzeczy to stres - tak jego działanie może może być destrukcyjne na wiele sfer życia. W tym sfery seksualne.
    Również słyszałem wiele dobrych opinii na temat cum on. Warto przetestować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~saturatre ~saturatre
    ~saturatre
    Napisane 04 lipca 2016 - 06:20
    ~andrzej_bs napisał:
    Przyczyn takiego stanu rzeczy może być co najmniej kilka. Spadek testosteronu - warto sprawdzić, czy jest on na poziomie mieszczącym się w normie.
    Kolejne rzeczy to stres - tak jego działanie może może być destrukcyjne na wiele sfer życia. W tym sfery seksualne.
    Również słyszałem wiele dobrych opinii na temat cum on. Warto przetestować.


    Poszperałem jeszcze w necie, znalazłem kilka pozytywnych opinii na temat tego cum on i postanowiłem wczoraj zamówić. Podobno na jutro dojdzie.
    Do tanich nie należy, ale z drugiej strony jak znam ten rynek, to żaden z nich nie należy do najtańszych. Ważne, aby był skuteczny - o tym pewnie poinformuję za kilka dni :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebastian-56 ~sebastian-56
    ~sebastian-56
    Napisane 11 lipca 2016 - 06:30
    ~saturatre napisał:
    Panowie jakie witaminy polecacie? Ewentualnie jakieś ćwiczenia?

    Sam od jakiegoś czasu obserwuję znaczny spadek formy. Nie chce mi sie uprawiać już seksu tak jak w przeszłości. Mam równiez mniejsze wytryski. Partnerka moja ciągle mnie się pyta co się stao, czym jest to spowodowane i sam za bardzo nie wiem co jej odpowiedzieć.

    Cum on plus man tabs okazjonalnie ( cum on codziennie a man tabs jak będziesz przed stosunkiem i obawiasz,się że zawiedziesz). Najlepsze zestawienie jakie przetestowałem.
    A i taki spadek formny z wiekiem to norma. Każdego to dotyczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy