Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Gdzie serwisujecie auta

Rozpoczęte przez ~kremowy, 18 maj 2017
  • avatar ~jeżyk 76 ~jeżyk 76
    ~jeżyk 76
    Napisane 25 sierpnia 2017 - 10:19
    też serwisuję auto w Euromaster, teraz w czasie wakacji mieli fajną promocję bo można było zrobić przegląd przed wyjazdem na wakacje. Skorzystałem, posprawdzali mi wszystko i powiedzieli że spokojnie mogę wybrać się na wakacje, przejechałem prawie 1800 km bez żadnego problemu, a dla mnie przede wszystkim liczy się niezawodność!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 02 września 2017 - 12:34
    ~Kapitan napisał:
    No! Merc bomba! tylko kogo na takie auto stać? Tzn. niektorych tak. Mi się marzy, ale na razie jeżdzę insignią kombi. Jest ok, ale na mercedesa bym wymienil. I tak, musze bywać z nia w warsztacie;)


    w mercedesie bys raczej nie musial zbyt czesto..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 05 września 2017 - 15:59
    Ja serwisuje swojego mercedesa ale okazjonalnie i zawsze jestem zadowolony. No cóż nie ma aut bez wad ale to w porównaniu z Honda która miałem wcześniej to rewelacja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaceq ~Jaceq
    ~Jaceq
    Napisane 10 września 2017 - 18:33
    ~Wojtek napisał:
    ~Kapitan napisał:
    No! Merc bomba! tylko kogo na takie auto stać? Tzn. niektorych tak. Mi się marzy, ale na razie jeżdzę insignią kombi. Jest ok, ale na mercedesa bym wymienil. I tak, musze bywać z nia w warsztacie;)


    w mercedesie bys raczej nie musial zbyt czesto..


    Ja wymienialem forda na mercedesa w leasingu, jestem bardzo zadowolony, nie płacę dużo i póki co, bez serwisu (2 lata)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaz ~Kaz
    ~Kaz
    Napisane 17 września 2017 - 16:46
    ~Majkel napisał:
    Auto idea to solidna sieć, z tego co widzę. ja serwisuję w Białymstoku. Polecam ten serwis

    Ja też u nich tyle że w Łomiankach. Najlepszy serwis ever dla mnie. Każdy inny może się schować, a trochę ich w życiu przetestowałem, więc wiem o czym piszę ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~milianny ~milianny
    ~milianny
    Napisane 19 września 2017 - 20:05
    Mam forda focusa, które serwisuję wyłącznie w ASO. Serwis autoryzowany dostarcza mi jakość usług na wysokim poziomie za niewielką cenę. Za taki przegląd płacę 279 złotych, można nawet zerknąć - wszystko napisane https://akcjaserwisowa.pl/serwis

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jugosławny ~jugosławny
    ~jugosławny
    Napisane 20 września 2017 - 10:46
    mialianny, a czy to dotyczy wyłącznie samochodów forda czy też innych marek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maria ~Maria
    ~Maria
    Napisane 21 września 2017 - 00:42
    ~Kaz napisał:
    ~Majkel napisał:
    Auto idea to solidna sieć, z tego co widzę. ja serwisuję w Białymstoku. Polecam ten serwis

    Ja też u nich tyle że w Łomiankach. Najlepszy serwis ever dla mnie. Każdy inny może się schować, a trochę ich w życiu przetestowałem, więc wiem o czym piszę ;)


    Ja z łomianek mam sluzbowego pieknego mercedesa.. kumpel zalatwial dla szefa i dla nas, wszyscy zachwyceni. ja swoją kie pikanto kiedys serwisowalam u ziomka ktory sie tym paral. a te mercedesy do bezawaryjnie jezdza poki co

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mat ~mat
    ~mat
    Napisane 22 września 2017 - 21:03
    ~Arek napisał:
    Ja serwisuje swojego mercedesa ale okazjonalnie i zawsze jestem zadowolony. No cóż nie ma aut bez wad ale to w porównaniu z Honda która miałem wcześniej to rewelacja


    ja przed swoim mercedesem obecnym mialem citroena. nie pytajcie... psul sie na potege. a mercedes - rewelacja. jak milo w koncu nie wydawac grubych pieniedzy na psujace sie auto, to takie mile

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pascal ~pascal
    ~pascal
    Napisane 30 września 2017 - 19:45
    Mam forda, serwisuje w ASO, mimo, ze już dawno jest po gwarancji, ale mają często takie promocje, ze nie opłaca mi się ryzykować z jakimś obcym mechanikiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~konano ~konano
    ~konano
    Napisane 21 października 2017 - 19:19
    Też swojego Forda serwisuję w ASO, ceny mają atrakcyjne, nie jest wcale tak drogo jak się mów. Na przykład diagnoza samochodu kosztowała mnie ostatnio jakieś 90 złotych, sprawdzanie amortyzatorów i te sprawy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ramzje ~ramzje
    ~ramzje
    Napisane 23 października 2017 - 13:26
    A wiadomo do kiedy trwa promocja z diagnozowaniem w Fordzie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 25 października 2017 - 21:13
    Na stronie mają info, że do końca listopada, bo to o tą akcję chodzi tak? https://m.exactag.com/cl.aspx?tc=6c46f284814f0b3bffdec08df2f18e8d&url=https://akcjaserwisowa.pl/diagnoza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jakub ~Jakub
    ~Jakub
    Napisane 29 października 2017 - 20:26
    Ja mam merca. Serwisuje w Auto Idea w Łomiankach. Dla mnie najlepszy serwis.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pegazka ~Pegazka
    ~Pegazka
    Napisane 31 października 2017 - 19:52
    Mam Focusa i chętnie bym oddała go chociaż na przegląd. Musiałabym też już chyba kupic opony zimowe. Wydawało mi się, że ASO to droga opcja szczególnie jak auto jest po gwarancji. Ale może warto spróbować, skoro mówicie że mają konkurencyjne ceny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Igor ~Igor
    ~Igor
    Napisane 11 listopada 2017 - 17:39
    Ja się nigdy nie zawiodłem na serwisie mercedesa. nie zebym jakos mocno korzystal ale w porownaniu ze zwyklymi majstrami, to o niebo lepiej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~prezes ~prezes
    ~prezes
    Napisane 12 listopada 2017 - 19:49
    Merce są boskie. Ja mam dobrze bo jeżdżę GLE, więc to już wysoko półka. Brałem w leasing w ich salonie w Olsztynie. Jedno wiem: z mercedesa nie przesiądę sie na inne auto :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~franzc ~franzc
    ~franzc
    Napisane 27 listopada 2017 - 10:56
    Mam forda, którego serwisuje głównie w fordowskim ASO, są teraz spore promocje - np. wymieniłem w bardzo korzystnej cenie klocki hamulcowe oraz wykonałem przegląd kompletny pojazdu za około 270 pln. Jestem mega zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 28 listopada 2017 - 20:53
    Opony tez mają w promocji, jakby co, własnie nowy komplet kupiłam niedawno za około tysiąc zł z wymianą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zenekk ~zenekk
    ~zenekk
    Napisane 29 listopada 2017 - 20:43
    swoje BMW serwisuję tylko i wyłącznie w Warszawskim Bawaria Motors BMW, kupiłem w ich salonie auto ale i korzystam z ich serwisu.Świetni fachowcy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy