Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Dziewica? Mówić czy nie?

Rozpoczęte przez ~magda, 16 maj 2015
  • avatar ~magda ~magda
    ~magda
    Napisane 16 maja 2015 - 13:56
    Spotykam się z pewnym panem od jakiegoś czasu, ja 18, on 30+. Różnica między nami spora. Obiecuje złote góry, jednak podchodzę do tego sceptycznie (ja jeszcze nawet liceum nie skończyłam, on po studiach, dobra praca, chyba własne mieszkanie), wiadomo, że raczej to nie ma przyszłości. Za duża różnica we wszystkim. Gość mnie kręci i za jakiś czas niewykluczone, że wylądujemy razem w łóżku. Tylko.. czy to, że jestem dziewicza nie będzie czynnikiem odpychającym?
    Jakiś czas temu mówiło się, że dziewica to ideał, wyjątkowe itd. Teraz głownie słyszę, że raczej jest to problem, brak doświadczenia, zwiastun kobiety, która się przyczepia i nie chce odczepić. Powiedzieć czy nie? I tak pewnie wyjdzie.
    Jakie macie podejście do dziewictwa i co radzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ludwika ~ludwika
    ~ludwika
    Napisane 19 maja 2015 - 00:43
    po co ten pierwszy raz robic z facetem ktorego nie kochasz i jest twoja zabawka? jestes chyba naprawde zakompleksiona skoro szukasz faceta na raz. owszem jest szansa na to ze bedziecie razem, ale wg mnie nie masz swiadomosci w ogole w swoim zyciu. mozesz mu powiedziec jesli mu ufaz, a skoro nie chcesz mu tego powiedziec, to bez sensu znajomosc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy