Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego faceci nie lubią silnych kobiet?

Rozpoczęte przez ~Singielka, 12 lip 2012
  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 24 września 2013 - 15:25
    Doskonale wiem o czym piszę - SSRI wykorzystuje się w leczeniu: depresji, fobii społecznej, zespołu Aspergera, lęku uogólnionego, nerwicy natręctw, zespołu PTSD, przedwczesnego wytrysku. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aga40 ~aga40
    ~aga40
    Napisane 24 września 2013 - 20:00
    ~Yrkoon napisał:
    Doskonale wiem o czym piszę - SSRI wykorzystuje się w leczeniu: depresji, fobii społecznej, zespołu Aspergera, lęku uogólnionego, nerwicy natręctw, zespołu PTSD, przedwczesnego wytrysku. :)


    Nie irytuj się, przeczytaj mój wpis jeszcze raz ale bardzo powoli, za dużo rzeczy robisz naraz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lady-in-Red ~Lady-in-Red
    ~Lady-in-Red
    Napisane 01 października 2013 - 23:11
    ~Yrkoon napisał:
    @ ~Lady-in-Red <= Ani się gniewam, ani się wstydzę, ani mnie Twa uwaga w jakikolwiek sposób rusza. Ładnie, pięknie, że będąc sama chwalisz się swoimi przymiotami, tylko ile z nich się ostanie na dłuższą metę? Bo zadzieranie nosa i uszczypliwość (złośliwość?) na pewno. Choćby kobieta wyglądała jak ucieleśnienie ekstraktu ze wszystkich moich wilgotnych snów, kiedy błyśnie mi takimi cechami charakteru, robię zwrot na pięcie, bądź politycznie wycofuję się z konwersacji. Możesz sobie to nazywać strachem , ale ja widzę to inaczej: z pokręconymi się nie zadaję. #############################################

    Dobrze się składa, bo ja też z pokręconymi się nie zadaję... A błysnąć mogłabym Ci... plecami... po zdecydowanie wcześniej (niż Twój) wykonanym zwrocie na pięcie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 04 października 2013 - 21:35
    @ Lady-in-Red <= byłbym Ci niezmiernie wdzięcznym w takim wypadku. Wyznaję zasadę zachowanie energii na później. Tych kilka cennych kalorii spalonych na obracanie się mogłoby mi kiedyś być potrzebnymi w jakiejś niezmiernie ważnej prywatnej bądź może i państwowej sprawie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anica ~anica
    ~anica
    Napisane 11 października 2013 - 01:01
    brawo, brawo po 100-kroć brawo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jake ~jake
    ~jake
    Napisane 02 września 2015 - 23:51
    Odkopie temat, bo widze, ze nikt nie napisal o sednie sprawy. Otoz biologicznie rzecz ujmujac w zwiazku kazdy ma swoja role, a do tego jedna strona musi byc slabsza a druga silniejsza, tak by odniesc sukces na polu reprodukcyjnym i zapewnic przetrwanie garunku. Tylko silny facet byl w stanie zapewnic pozywienie i obronic rodzine, tylko "ulegla" i wrazliwa kobieta umiala dobrze zajac sie dzieckiem.
    Dlatego delikatne i wrazliwe kobiety przyciagaja 100% samcow, a silne hetery chloptasiow w krotkich spodenkach, ktorzy szukaja mamusi.
    Nawet w parach homoseksualnych zawsze ktos nosi spodnie. Kilkadziesiat lat emancypacji nie zmieni procesu, ktory ksztaltowal sie przez miliony lat i siedzi w naszym tzw. gadzim mozgu, czesto nazywanym tez podswiadomoscia. To on wytwarza chemie w zwiazku, a nie swiadomosc wychowana na ksiazkach czy magazynach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anuś ~Anuś
    ~Anuś
    Napisane 04 września 2015 - 00:30
    hm...jak zauważyłam samcze przyciąganie na 100% to nie tylko chodzi o delikatne i wrażliwe ale i mało myślące, rzeczywiście chodzi tu o górowanie władcze, bo wszelkie przeciwstawienia, mądrość i spryt kolidują. Te dobre , kochane często są wykorzystywane , bo z nimi łatwiej i wygodniej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek79 ~Tomek79
    ~Tomek79
    Napisane 15 sierpnia 2016 - 19:38
    ~Singielka napisał:
    Z jednej strony chcecie, abyśmy były samowystarczalne, samodzielne i zaradne, do tego piękne, inteligentne i wierne. A z drugiej - dlaczego jest tyle singielek o takich właśnie cechach? Dlaczego na towarzyszki życia wybieracie kobiety słabe, stale potrzebujące waszej opieki, ale też często puste albo nijakie?

    Dlatego ze nie chcemy babo-chlopa tylko kobiete delikatna. Oczywiscie w dzisiejszych czasach kobiety moga/powinny pracowac, ale tyle czasu i energii by zostalo owego czasu i energi na pielegnowanie ogniska domowego.
    Facet w domu powinien tylko pomagac-np ugotowac w weekend cos ekstra. Jesli sytuacja sprzyja mozna otworzyc wspolna dzialalnosc..
    Gdyby mnie utrzymywala kobieta czulbym sie niemesko, bylby to dla mnie dyshonor. Uwazam ze mezczyzni sa rowni kobietom,chociaz rozni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anna ~Anna
    ~Anna
    Napisane 27 stycznia 2017 - 23:56
    ~kobieta napisał:
    Silna kobieta potrzebuje silnego faceta .......dla którego nie będzie podporą i którego nigdy nie wezmie pod szpillę .......to czwarta i ostatnia alternatywa .....[/quote


    Zgadzam się. Jestem silna kobietą i podziwiać mogłam tylko silnych mężczyzn. Nawet ci z wielkimi pieniędzmi, ale słabi nie mieli tej przyjemności, aby usłyszeć, zobaczyć jak ich podziwiam. Silny to znaczy mądry, inteligentny, myślący, pewny siebie, z zasadami, odpowiedzialny, zdecydowanie samiec alfa. Takich mężczyzn jest bardzo mało.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anna ~Anna
    ~Anna
    Napisane 28 stycznia 2017 - 00:10
    ~intelektualistka napisał:
    ~..***** napisał:
    Fajnie jeśli jest i mądra i ładna , ale jeśli nie, lepiej poruchać ładną niż mądrą . Chyba że któremuś staje do jej inteligencji :)

    Nie wiem dokładnie, jak działa męski popęd - zgodnie z autorem powyższych słów - intelekt(u) nie bardzo im staje.. upppss! stawia... ;)
    Ja coraz bardziej przekonuję się, że niesamowitym afrodyzjakiem jest intelekt - gra wstępna oparta na półsłówkach, niedopowiedzeniach, czasem złośliwych/przekornych docinkach... Polecam... :)








    Intelekt oraz atrakcyjność fizyczna. Ja spotkałam takiego człowieka, dzisiaj jest moim mężem. I niesamowicie go podziwiam.
    Moje koleżanki (niezależne, silne kobiety ) bardzo mi zazdroszczą. One również patrzą na intelekt oraz atrakcyjność fizyczną. Na pewno nie zwerbuje ich sam intelekt a tym bardziej sama atrakcyjność faceta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uno ~Uno
    ~Uno
    Napisane 27 lutego 2017 - 22:43
    Faktycznie są takie kobiety? Gdzie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Klub ~Klub
    ~Klub
    Napisane 05 sierpnia 2017 - 14:45
    Czy ktoś się zastanawiał dlaczego jest taka przewaga prostytutek i dlaczego dalej kwitnie najstarszy zawód na kuli ziemskiej? Dbaj by Twoje przyrodzenie nie było dżojstikiem dla parterki. W tej grze na pewno przegrasz. Swoje względy (także sex) udostępniaj tylko wtedy, gdy na to zasłuży. Nigdy nie bazuj na jednej parterce (prawdziwy kogut ma ich wiele). Dbaj o siebie, kreuj swoją osobowość. Bądź niezależny od wszystkiego, także od nich (kobiet). Wtedy będziesz pożądany przez wszytkie. Każda będzie chciała być tą pierwszą, spośrod wszystkich jakie są w Twoim otoczeniu. Raz na jakiś czas (zależy od osobowości kobiety) podaruj jej coś co jej się przyda i będzie Ciebie przypominać. Znasz system Windows? Poznaj software swoich kobiet. Bądź programistą, nie ofiarą. Mężczyźni z luką na koncie to już plaga. Za stracone pieniądze mogli kupić wdzięki wielu kobiet i robić z nimi co chcą całymi nocami. Srednio strata finansowa po roku niepartnerskiego życia wynosi około 5 000 funtów (25 000 PLN). Przelicz ile za to możesz mieć niezapomnianych nocy! Na końcu przytoczę tekst jednej z piosenek zespołu K... "Bo miłość to bzdura. Znajdziesz ją w filmach i tanich lekturach"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8
Strona 8 z 8
poprzednia Strona 8 z 8

Gorące tematy