Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego faceci nie lubią silnych kobiet?

Rozpoczęte przez ~Singielka, 12 lip 2012
  • avatar ~Singielka ~Singielka
    ~Singielka
    Napisane 12 lipca 2012 - 12:15
    Z jednej strony chcecie, abyśmy były samowystarczalne, samodzielne i zaradne, do tego piękne, inteligentne i wierne. A z drugiej - dlaczego jest tyle singielek o takich właśnie cechach? Dlaczego na towarzyszki życia wybieracie kobiety słabe, stale potrzebujące waszej opieki, ale też często puste albo nijakie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 12 lipca 2012 - 12:36
    To proste, Piękne zaradne, samodzielne, inteligentne, samowystarczalne nie chcą się wiązać z byle jakimi facetami. Nie dość że facetów ogólnie jest mniej, to tych "fajnych" jest jeszcze mniej...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Singielka ~Singielka
    ~Singielka
    Napisane 12 lipca 2012 - 15:07
    Masz absolutnie rację - ci najlepsi są po prostu dawno zajęci. Ale nawet ci z odzysku - okazuje się, że nie są zainteresowani kobietami mocno stąpającymi po ziemi. Rozglądają się za młodymi dzierlatkami lecącymi na kasę.
    Ech, z Wami, faceci?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~inka ~inka
    ~inka
    Napisane 12 lipca 2012 - 22:02
    Proszę, litości... nie każda młoda kobieta widzi w starszym facecie tylko jego kasę.....
    Czy wy uczuć nie macie?!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 12 lipca 2012 - 22:09
    Tu nie do końca się zgodzę z Tobą @Singielka. To, że spora większość facetów rozgląda się za dużo młodszymi kobietami nie oznacza że wszyscy wolni tacy są - uogólniasz trochę. A co do Twojego pytania to myślę że jest trochę tak. Wszyscy wolni, mniej atrakcyjni właśnie tak chcą poczuć się dowartościowani. Dla takiej "dzierlatki" są oparciem, są im potrzebni. Czasy są takie że niestety coraz częściej jawnie młode kobiety lecą na kasę i tyle. Z takich małych kawałków potem ktoś składa większy obraz i powstaje taka a nie inna opinia :-( Ja też jestem z odzysku i związałem się z 11 lat młodszą - też z odzysku kobietą o bardzo silnej osobowości. Jest inteligentna i wie czego chce. Takie mnie pociągają i już, ale mam też z tego pewną korzyść. Skoro Ona wie czego chce i ja też to wiem, to nie muszę poszukiwać środków jak Ją uszczęśliwić :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 12 lipca 2012 - 22:11
    Brawo @Inka ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kantena ~Kantena
    ~Kantena
    Napisane 12 lipca 2012 - 22:16
    Ntapek, szkoda, że nie możesz się sklonować :-)
    Ja tez jestem singielką - mieszkam w dużym mieście, jestem samowystarczalna, owszem, zapracowana, ale nie zależy mi na karierze za wszelką cenę. Jestem otwarta na nowe znajomości, lubię facetów mocnych, zdecydowanych, takich, którzy potrafią traktować kobietę szarmancko, ale po partnersku. Tymczasem... propozycje drinka otrzymuję albo od takich, którzy sami wymagają opieki, albo od zajętych - z wielką ochotą na niezobowiązujący sex.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 12 lipca 2012 - 22:23
    @Kantena - ja się chętnie dam sklonować dla wszystkich kobiet, które wiedzą czego chcą :-) Powiedz tylko gdzie mam się zgłosić. Trzeba jakoś naprawić kiepski obraz dzisiejszego faceta :-) Tylko ktoś musiałby pomajstrować trochę przy wyglądzie zewnętrznym bo jakoś brania na wygląd nigdy nie miałem ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 12 lipca 2012 - 22:42
    No dobra. Z tym wyglądem to chyba lekko przesadziłem. Z resztą nie mnie to oceniać, ja się czuję dobrze w swojej skórze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 13 lipca 2012 - 07:16
    Ktoś, kiedyś powiedział że Faceci są jak kible ... albo zasrani, albo zajęci. Ale nie o tym miało być, Singielka - ustrzelić fajnego faceta w barze? przy drinku? mało prawdopodobne. Po barach pełno nieudaczników, rozbitków i rozrywkowych kolesi, że o żigolakach nie wspomnę. Jak spędzają wolny czas ci Fajni? Na pewno nie barach przy drinku - szkoda nam (to "nam" to ze względu na skromność mojej osoby) na to czasu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Singielka ~Singielka
    ~Singielka
    Napisane 13 lipca 2012 - 07:28
    Sześciopak, mnie chodziło o to że zapraszają na drinka (albo na kawę). Nie szukam po barach facetów :-)
    W ogóle nie szukam, bo trafiają się sami desperaci :-)
    Wracając jednak do meritum - kobieta silna ma problem z zaakceptowaniem obok siebie słabego mężczyzny. Z kolei silny facet obawia się, że taka babka będzie nim rządziła. Podświadomie większość mężczyzn oczekuje od kobiety uległości, podległości, słabości. To nie tylko moja teoria, to ewolucja. A skoro tak - to ta emancypacja nam na zdrowie nie wyszła ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 13 lipca 2012 - 07:48
    To nie do końca jest tak. Silne kobiety są tam, gdzie matriarchat a my wszyscy wywodzimy się z kultury patriarchatu i dlatego tak trudno jest zaakceptować dominację kobiety. Na szczęście jest jeszcze opcja partnerska więc nie trać nadziei Singielka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 13 lipca 2012 - 08:42
    Silny, słaby ... to niema nic do rzeczy, kompromis, związek to kompromis. Wiesz Singielka, to zależy od wzajemnych relacji, żadne nie może oczekiwać że będzie tylko brało. Nie rządzę i nie zniósł bym rządzenia. Są tarcia, są różnice zdań, nie raz trzeba zrezygnować z swoich planów, i z drugiej strony też tak jest. Może błąd polega na tym że chcecie dominować, trochę zbyt dosłownie brać emancypacje, równouprawnienie nie polega na odwróceniu ról. odwrócenie ról to już rewolucja, a na to nie było, nie ma i nie będzie zgody :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 13 lipca 2012 - 08:52
    Czyli @Sześciopak - jednak związek oparty na partnerstwie, a to zakłada zgodę na kompromisy z obu stron. W pełni się zgadzam z ty, co napisałeś o nadinterpretacji emancypacji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 13 lipca 2012 - 09:23
    tak to bywa z nadinterpretacją :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Singielka ~Singielka
    ~Singielka
    Napisane 13 lipca 2012 - 10:09
    Wszystko brzmi tak pięknie - ja też nie lubię dominować (bo nie znosze słabych facetów), ale problem polega na tym, że mężczyźni nie są zainteresowani podejmowaniem próby związku z silną kobietą. Ona zatem nie ma nawet szans pokazać, czy jest zdolna do kompromisu i partnerstwa - po protu na starcie jest dyskwalifikowana. Tu leży pies pogrzebany, a teorie na temat tego, że silne kobiety chcą dominowac w związku, to zwykle domysły, do sprawdzenia których w praktyce często nie dochodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 13 lipca 2012 - 10:31
    No to szkoda, że nie poznaliśmy się min 3 lata temu. Pewno teraz nie zadawałabyś takich pytań ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 13 lipca 2012 - 10:40
    Ja mogę tutaj odpowiadać tylko za siebie :). Bardzo chciałbym Ci pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu, sprawdzić, na jakim etapie jesteś przygotowana do partnerstwa, po dajmy na to roku wystawić Certyfikat... tylko wytłumacz mojej obecnej partnerce że to taka pomoc... żartuje oczywiście. Twój problem - tak mi się wydaje - nie trafiłaś na "swego" - jeszcze, albo masz szczęście do przyciągania miernot, zmień otoczenie, nie żeby się wyprowadzać ale inne miejsca, kluby, może jakiś sport

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 13 lipca 2012 - 10:49
    Jak widzisz @Singielka my - silni mężczyźni jesteśmy ale niestety już zajęci - jak to zabawnie wcześniej ujął @Sześciopak. Ale poszukaj bo warto a na pewno znajdziesz. Osobiście życzę powodzenia ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 13 lipca 2012 - 10:58
    bo żeby żyć w związku partnerskim z silną kobietą - trzeba być silnym... bardzo silnym :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8
Strona 1 z 8
następna
Strona 1 z 8 następna

Gorące tematy