Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

depilacja męska

Rozpoczęte przez ~qwerty, 26 paź 2014
  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 26 października 2014 - 15:57
    Przy dyskusji na temat stringów na forum pojawił się wątek depilacji u facetów. Żeby się podzielić opiniami na ten temat i doświadczeniami, zakładam oddzielny temat.
    Czyli co wg was powinien sobie depilować facet, jeśli w ogóle coś, jakie ewentualnie metody stosujecie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paula_k ~paula_k
    ~paula_k
    Napisane 28 października 2014 - 12:59
    osobiście uważam, że jak najbardziej warto. mój facet goli ciało i miejsca intymne, golarką bodygroom, ze względu na wygodę, higienę, lepszą "wentylację" - nie tylko latem etc. choć aspekt estetyczny też myślę że jest ważny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwert ~qwert
    ~qwert
    Napisane 28 października 2014 - 21:41
    Bodygroom chyba bardziej nadaje się do pach, klaty i głowy. Mam obawy czy golenie miejsc intymnych nie skończyoby sie ranami w tym miejscu, zwłaszcza gdyby ktoś chciał spróbować ogolić też "klejnoty".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paula_k ~paula_k
    ~paula_k
    Napisane 29 października 2014 - 09:30
    do klaty, pleców, pach - ale do miejsc intymnych też jak najbardziej, goli na tyle delikatnie że nie ma żadnych problemów. oczywiście, szczególnie pierwsze golenie wymaga sporo uwagi, ale później już to idzie zdecydowanie szybciej bo podcina się tylko to co odrasta. także jak najbardziej przydatna maszynka, mój facet bardzo sobie chwali

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arnie ~arnie
    ~arnie
    Napisane 30 października 2014 - 23:32
    Potwierdzam :-) ze golarka dobra i do trudniejszych miejsc ;-))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 01 listopada 2014 - 12:52
    A te trudniejsze :-) miejsca to golisz elektyczną czy maszynką zwykłą?
    Bo chyba najłagodniejszy jest krem depilujący.

    Paula, czy Ty piszesz o tzw. obszarze bikini czy o klejnotach :-)?
    Bo to wielka różnica, jeśli chodzi o wrażliwość skóry.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arnie ~arnie
    ~arnie
    Napisane 03 listopada 2014 - 12:06
    ~qwerty napisał:
    A te trudniejsze :-) miejsca to golisz elektyczną czy maszynką zwykłą?
    Bo chyba najłagodniejszy jest krem depilujący.

    Paula, czy Ty piszesz o tzw. obszarze bikini czy o klejnotach :-)?
    Bo to wielka różnica, jeśli chodzi o wrażliwość skóry.

    Ta golarką o której piszesz Bodygroom :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paula_k ~paula_k
    ~paula_k
    Napisane 03 listopada 2014 - 13:46
    qwerty, jak już wchodzimy w takie szczegóły to chodzi o same okolice miejsc intymnych. i tak jak wspominałam, ta golarka jest na tyle delikatna że można spokojnie tam golić. z resztą tak samo z pachami chociażby, bo tam też jest jednak bardzo delikatna skóra

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~facet ~facet
    ~facet
    Napisane 07 grudnia 2014 - 08:59
    Witam ,ja od dwoch lat robie szpare posladkowa i dol do wysokosci wzgorka lonowego laserem i podoba sie to zarowno mojej drugiej polowie jak i mnie . A co do wzgledow higienicznych (jest takie mnostwo 'specjalistów" ?!) uwazam ,ze czy z włosami ( jak ktos lubi) czy bez to tak samo trzeba sie myc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 07 grudnia 2014 - 22:13
    ~facet napisał:
    Witam ,ja od dwoch lat robie szpare posladkowa i dol do wysokosci wzgorka lonowego laserem i podoba sie to zarowno mojej drugiej polowie jak i mnie . A co do wzgledow higienicznych (jest takie mnostwo 'specjalistów" ?!) uwazam ,ze czy z włosami ( jak ktos lubi) czy bez to tak samo trzeba sie myc

    I to wydaje się najciekawsza propozycja, ale słyszałem, że po trzech zabiegach laserowych to już nic nie odrasta. A ty 2 lata??? Napisz coś bliżej na ten temat. Czy się nie poparzyłeś, jak jest z tą skutecznością, jakie masz urządzenie i czy lampa w tym urządzeniu tak długo wytrzymuje.
    A co do szpary. Zrobienie tego jest raczej kłopotliwe a czy warto - 5 włosów na krzyż.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~haoox ~haoox
    ~haoox
    Napisane 16 grudnia 2014 - 21:06
    ja lubię jak nie ma włosów wcale i pod pachami też, ale to jeszcze musi facet chcieć ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~radooo ~radooo
    ~radooo
    Napisane 14 maja 2016 - 22:14
    Ja tam zwykły depilator panasonic mojej kobiety podkradam, ma nakładkę do delikatniej depilacji i rzeczywiscie to działa. Wolę depilację, bo spokój jest na dłużej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 15 maja 2016 - 18:47
    Zwykły depilator, czyli wyrywającą golarkę.
    Pod pachami? Czy o czymś innym mowa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~radooo ~radooo
    ~radooo
    Napisane 17 maja 2016 - 23:22
    No serio, serio :) Klatę nim depiluję, ale pachy też się zdarza. Pomaga nakładka łagodząca - w praktyce ogranicza działanie tych pęset, mniej włosów na raz wyrywa i mnie boli. Nakładkę golącą ten depilator też ma, także co kto lubi i na co jest gotów ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~radooo ~radooo
    ~radooo
    Napisane 17 maja 2016 - 23:23
    * miało być mniej boli a nie mnie boli :D bo to zupełnie zmienia znaczenie hehhe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arno ~arno
    ~arno
    Napisane 01 czerwca 2016 - 10:00
    Muszę spróbować tak zrobić :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~exitt ~exitt
    ~exitt
    Napisane 07 czerwca 2016 - 10:15
    Ja na klacie to podcinam włosy trymerem, zona mi kupiła taki czerwony [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz babylissa ], taki 10 w jednym, jest całkiem niezły do takich zabiegów i ma ruchome ostrza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~toms ~toms
    ~toms
    Napisane 15 czerwca 2016 - 09:34
    moja dziewczyna sobie kupila depilator laserowy [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu tez z babylissa ] i od niej pozyczam na klatę, ani ona ani ja nie lubimy trawnika w tym miejscu, wiec nie było problemów z pożyczeniem ;) zaczałem zabiegi jakos w grudniu teraz jest juz fajny efekt

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 15 czerwca 2016 - 16:45
    Fajny efekt, tzn. że nic już nie odrasta?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy