Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy warto jeszcze raz spróbować

Rozpoczęte przez ~Rob69, 14 sie 2014
  • avatar ~Rob69 ~Rob69
    ~Rob69
    Napisane 14 sierpnia 2014 - 22:40
    Lubie wasze forum bo poruszacie tematy interesujące a zarazem jesteście bezinteresowi w swoich opiniach chciałem opisać swoją historie pewnie niektórzy tez tak maja wiec dobrze by było poznać wasza opinie .A wiec jestem w związku małżeńskim 20 lat mam dwójkę dzieci cieżko pracuje ale praca daje mi satysfakcję finansowa ostatnie piec lat mojego małżeństwa to kłótnie i cicha separacja bez seksu z żona próby naprawy związku nieudane moja żona złożyła wniosek o rozwód który notabene podziałał na mnie bardzo motywująco a wiec zaczolem dbać i siebie dużo schudlem uprawiając sport zaczolem ubierac sie w drogie ciuchy i czuć sie jak prawdziwy facet po 40 sce dałem swojej żonie zielone światło w sprawie rozwodu międzyczasie wyjechałem na wakacje do Polski gdzie poznałem atrakcyjna i mądra kobietę z która cały czas mam kontakt wyjechaliśmy na krótkie wakacje o których moja żona nic nie wie .Wiem ze kobiety maja szósty zm
    > ysł po powrocie do domu moja żona zmieniła sie o 360 stopni oznajmiła mi ze wycofała pozew i ze bardzo żałuje i ze chce zacząć wszystko od początku wylądowaliśmy w łóżku tak jakos a po wszystkim zalowalem bo moja głowa i serce było gdzie indziej.Nie wiem co robić z jednej strony żona i dzieci z drugiej cos czego moge żałować i sie okłamywać do końca życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 22 sierpnia 2014 - 09:39
    Tak mną grzmotnąłeś zenie wiem co napisać.
    Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam
    1. żona złożyła pozew o rozwód wiec ty zacząłeś o siebie dbać.
    2. stwierdziłeś ze to koniec małżeństwa i zamiast zawalczyć jeszcze o żonę poznałeś dziewczynę
    3. żona przejrzała na oczy i chce ratować małżeństwo
    4. kochanka chce ciebie żona chce ciebie a ty biedny misio się wąchasz.
    Gratulacje :)
    Dlaczego żona złożyła pozew o rozwód, może chciał cię nim obudzić a ty wykorzystałeś okazje i uciekłeś.
    Czy żona cię zdradzała czy miała kogoś i dlatego złożyła pozew.
    Co kochanka na to co się teraz dzieje.
    Rozumiem ze poznałeś ja i sru od razu razem wakacje wspólne - ot fajnie się urządziła gość z zagranicy wrócił wiec jest pewnie z forsą nieźle ale może ją żle oceniam oby nie.
    Jejku jakie to skomplikowane.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 23 sierpnia 2014 - 23:52
    Dorosłość to ponoszenie konsekwencji za swoje czyny.
    Ty już podjąłeś decyzję, zdradziłeś żonę - i jak już ktoś tu gdzieś napisał - już nigdy nie będzie tak samo. Zostaniesz z żoną będziesz do końca życia myślał co by było gdybyś odszedł z kochanką, odejdziesz z kochanką będziesz miał na sumieniu rozpad swojej rodziny, nieszczęśliwe dzieciństwo swoich dzieci.
    I nie mówcie mi, że nie odchodzi się od dzieci - przecież ty zamiast czas wolny spędzić z dziećmi wyjechałeś sobie sam na wakacje, czyli dzieci cię jakby nie interesują czy coś ? rozumiem, że twoja żona też sama wyjeżdża na wakacje, czy jak ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ysll ~ysll
    ~ysll
    Napisane 29 października 2014 - 03:46
    Co się rypło raz, rypnie się i drugi/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TVTLC ~TVTLC
    ~TVTLC
    Napisane 01 listopada 2014 - 19:14
    Witam,
    jestem dziennikarką telewizji TLC, szukam bohaterów do nowopowstającego programu dotyczącego szeroko rozumianej zdrady. Konkretnie chodzi o osoby, które zdradziły.zostały zdradzone, ale chciałyby odbudować swój dotychczasowy związek i zgodziłyby się opowiedzieć swoje doświadczenia przed kamerą. W razie potrzeby zapewniamy anonimowość (filmowanie tyłem do kamery). Osoby zainteresowane proszę o kontakt via email redakcja@atmgrupa.pl Dziękuję, Natalia Grochal

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy