Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czego kobiety nie znoszą w facetach?

Rozpoczęte przez ~, 03 lut 2013
  • avatar ~Daro ~Daro
    ~Daro
    Napisane 05 stycznia 2014 - 02:33
    czy na pewno odzywają się tu panie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anna ~anna
    ~anna
    Napisane 05 stycznia 2014 - 10:52
    ~Beta napisał:
    Mężczyźni maja dumę ponad wszystko,są leniwi i wygodni, bo myśla że kobiety wielbiaja sprzatac i gotowaći i będa to robic za nich ,co jest kompletną bzdurą!!!!!,nie potrafią się przyznać do błędu,zawsze zamiatają problemy pod dywan,liczą że wszystko i tak będzie im zapomniane i przebaczone ,nie umieją słuchać i wszystkie krytyczne uwagi sprowadzają do kobiecego focha i burzy w szklance wody,nie maja zamiaru się zmienić tylko liczą na naszą chęć ratowania związku i cierpliwość -niestety kobiety nawet jak wybaczają nie zapominają i prędzej czy później ich kardynalne wady zrażą ich do nich bezpowrotnie,a złe uczynki jak bumerang wrócą do nic z podwojona siłą !!!!!!!!!!

    znam to ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iwan ~Iwan
    ~Iwan
    Napisane 05 stycznia 2014 - 16:09
    W pogoni za ideałem szybko ucieka życie. Starość i samotność daje bolesną możliwość dostrzeżenia iluzji ideału. Ludzie nie są idealni. Kto jest idealny ten niech znajdzie sobie ideał. Reszta lepiej niech nie marnuje życia na wybujałe oczekiwania bo miłości wokoło jest masa, jest tylko zasłonięta szablonami szczęścia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bella ~Bella
    ~Bella
    Napisane 05 stycznia 2014 - 16:20
    Choć pewnie wszyscy to wiedzą, to w miarę upływu lat coraz częściej pojawia sie we mnie opór. Przed czasem, jaki tracę na spotkania z drugim człowiekiem. Spotykam kogoś, kto nie chce być ze mną, ale kto chce mieć publiczkę. Czasem szuka seksu, czasem... bo się nudzi. Coraz więcej panów mówi, że woli być samym. Że się z tym dobrze czują. Że uwielbiają luz, bo nie muszą się z nikim liczyć i mogą, dzięki temu, zaliczać. Są też tacy, którzy rozstali się z żonami. Szukają kogoś, ale wciąż żona jest dla nich niezwykle ważna. Mają mnóstwo z nią spraw wspólnych i mówią, że ona chce do niego wrócić. Czasem bywają czarujący, czasem absolutnie nie do zniesienia. Ale każda z nas Drodzy Panowie, każda z nas ma swoje emocje. Czuje, myśli i widzi. Kiedy nas uwodzicie, to czasem chcemy być uwodzone a czasem, czasem warto się zastanowić, czy przypadkiem nie ranicie kogoś swoją frywolnością, brakiem konsekwencji?
    A jeśli okaże się, że się zakocham? W takim kimś, kto mi na to pozwolił? Czy taki ktoś będzie się potem śmiał i mówił, że taka jestem... łatwa? (a wcale nie idę z nim do łóżka). A może taka naiwna? Panowie hołdujący zdradom - wierzcie mi, to ma niezwykle krótkie nogi. Panowie hołdujący wolności - to niezwykle krótkoterminowa sprawa. Człowiek jest istotą, której życie w pojedynkę sprawia nie tylko trudność, ale jest też niepełne. Tak jest po prostu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bury ~Bury
    ~Bury
    Napisane 14 kwietnia 2014 - 13:47
    Bella, ale jak faceci mają mieć zaufanie do kobiet w dzisiejszych czasach, gdy mają świadomość, że nawet są podręczniki, szkoły i warsztaty z cyklu "jak upolować zamożnego faceta" ? I później się dziwicie, że się nie chcemy angażować, że sprawdzamy Was, na ile jesteście szczere a nie wyrachowane. Rozejrzyj się wokół siebie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 23 kwietnia 2014 - 11:35
    Bella, zawsze uważałem, że to kobiety uwodzą, a na pewno dają pozwalenie na uwodzenie :) Faceci startują prawie do każdego "towaru" i tylko od kobiety zależy czy "sprzeda" się temu a nie innemu. Czy tak nie jest w rzeczywistości? A to że wtedy, przy tym czarowaniu, faceci starają pokazać się w lepszym świetle niż faktycznie, to jest to normalne. Wy robicie dokładnie tak samo :) Tak naprawdę wszyszcy i wszędzie się "oszukujemy". I to niestety nie jest śmieszne :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ninaah ~Ninaah
    ~Ninaah
    Napisane 11 maja 2014 - 12:10
    Myślę że ta rozmowa może się nie kończyć. Ja uważam że każdy ma wady, zarówno kobieta jak i mężczyzna.
    Po latach wiem co jest dla mnie akceptowalne w związku a co nie. Po pierwsze szacunek - powinniśmy się szanować, po drugie kompromis i równouprawnienie.
    Słuchajcie jak facet obsikuje deskę i robi bajzel wokół siebie. To ok, pod warunkiem że odpali dodatkowo 100 zł w tygodniu na Panią Marysie do sprzątania.
    To się nazywa "szacunek" do mojej pracy i wrażliwości estetycznej.
    Ja nie wyobrażam sobie mieć zdecydowanego we wszystkim faceta. Bo nie chce żeby za mnie decydował o wszystkim. Byłby miły kompromis, a jak się na czymś nie zna niech da mi wolna rękę. I na wzajem:-)
    Poza tym jak ja siedzę w kuchni i miłością gotuje mu obiadki i kolacyjki to też ok, niech on z miłością pomaluje ściany w domu, nie angażując mnie w proces jeźdźenia i wybierania farb i pędzli. Może oczywiście wynająć firmę, która zrobi to za niego, tak jak ja mogę kupować obiady w restauracji. No oczywiście nie ze wspólnego budżetu domowego.
    Chodzi o to żeby żadna ze stron nie czuła się wykorzystywana. Niby takie logiczne a tak trudno osiągalne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kot z Cheshire ~Kot z Cheshire
    ~Kot z Cheshire
    Napisane 01 lipca 2014 - 21:35
    ~anna napisał:
    ~Beta napisał:
    Mężczyźni maja dumę ponad wszystko,są leniwi i wygodni, bo myśla że kobiety wielbiaja sprzatac i gotowaći i będa to robic za nich ,co jest kompletną bzdurą!!!!!,nie potrafią się przyznać do błędu,zawsze zamiatają problemy pod dywan,liczą że wszystko i tak będzie im zapomniane i przebaczone ,nie umieją słuchać i wszystkie krytyczne uwagi sprowadzają do kobiecego focha i burzy w szklance wody,nie maja zamiaru się zmienić tylko liczą na naszą chęć ratowania związku i cierpliwość -niestety kobiety nawet jak wybaczają nie zapominają i prędzej czy później ich kardynalne wady zrażą ich do nich bezpowrotnie,a złe uczynki jak bumerang wrócą do nic z podwojona siłą !!!!!!!!!!

    znam to ...

    Ja też znam, w przypadku obu płci. Bo to nie od płci właśnie zależy tylko od człowieka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiola ~Wiola
    ~Wiola
    Napisane 01 lipca 2014 - 22:06
    Ja nie znoszę błędów ortograficznych w sms-ach :) Poza tym nie lubię prostactwa, emocjonalnej niedojrzałości, niezaradnosci oraz braku zdecydowania. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, nie mam specjalnych preferencji, jednak obowiązkowo uśmiech i zadbane dłonie! Jeśli tego nie ma, jest na straconej pozycji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 22 lipca 2014 - 23:21
    To czesto kwestja przyznania matce opieki nad chłopcami i pokłosie uniemożliwiania kontaktu ex z dzieckiem i potem wychodzi taki zdziecinniały facet szukajacy kolejnej mamusi tyle że nadajacej się do łóżka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Simci ~Simci
    ~Simci
    Napisane 05 grudnia 2022 - 08:01
    Impertynencji,głupoty, zła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy