Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

co z tą klimą?

Rozpoczęte przez ~gzymsiu, 25 sie 2015
  • avatar ~gzymsiu ~gzymsiu
    ~gzymsiu
    Napisane 25 sierpnia 2015 - 09:28
    rok temu robiłem odgrzybianie a w tym roku znów smierdzi, auto z 2006 roku zadbane itd. działać samemu czy znów jechac na serwis?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mathew ~Mathew
    ~Mathew
    Napisane 26 sierpnia 2015 - 10:24
    samemu nic nie podzialasz jak juz smierdzi tylko moze zmien salon... skoro ci w tamtym tak slabo odgrzybili

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~motolotniarz ~motolotniarz
    ~motolotniarz
    Napisane 27 września 2015 - 00:06
    ~gzymsiu napisał:
    rok temu robiłem odgrzybianie a w tym roku znów smierdzi, auto z 2006 roku zadbane itd. działać samemu czy znów jechac na serwis?


    Tamten serwis coś musiał zrobić źle. Jedź jeszcze raz do zakładu klimy, ale już innego. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMogę polecić w Warszawie firmę PerfectClima.pl Zrobią i odgrzybianie i nabiją klimę. A serwis sprawdzony i pewny, więc nie ma obaw o fuszerkę. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pudzian ~pudzian
    ~pudzian
    Napisane 03 czerwca 2016 - 00:33
    ~gzymsiu napisał:
    rok temu robiłem odgrzybianie a w tym roku znów smierdzi, auto z 2006 roku zadbane itd. działać samemu czy znów jechac na serwis?


    Pewnie nie uruchomiłeś zimą ani razu klimatyzacji, stąd te problemy... Zresztą przeglądy i czyszczenie powinno się wykonać dwukrotnie w ciągu roku, raz na rok może nie wystarczyć. W serwisie klimatyzacji z Warszawy PerfectClima.pl cena przeglądu to 200zł, więc nie wydasz za dużo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pudzian ~pudzian
    ~pudzian
    Napisane 03 czerwca 2016 - 00:34
    ~gzymsiu napisał:
    rok temu robiłem odgrzybianie a w tym roku znów smierdzi, auto z 2006 roku zadbane itd. działać samemu czy znów jechac na serwis?


    Pewnie nie uruchomiłeś zimą ani razu klimatyzacji, stąd te problemy... Zresztą przeglądy i czyszczenie powinno się wykonać dwukrotnie w ciągu roku, raz na rok może nie wystarczyć. W serwisie klimatyzacji z Warszawy [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuPerfectClima.pl ]cena przeglądu to 200zł, więc nie wydasz za dużo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~simon ~simon
    ~simon
    Napisane 10 sierpnia 2016 - 20:19
    Samemu nic nie zrobisz. Tylko warsztat i to jakiś dobry. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJa jeżdżę do Autoklimy Grudziądz, bo to pewna firma z dużym doświadczeniem. ] Kiedyś też popełniłem takie błędy jak ty, ale człowiek uczy się na błędach :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy