Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

co na to mężczyźni?

Rozpoczęte przez ~murdoch, 17 lis 2014
  • avatar ~murdoch ~murdoch
    ~murdoch
    Napisane 17 listopada 2014 - 14:09
    Panowie, chciałabym wiedzieć jaki macie pogląd na zdradę emocjonalna? Czy będąc w związku dopuszczacie intymne rozmowy z inną kobietą, wychodzenie sam na sam wieczorno - nocne, przytulanie, pocałunki...? Gdzie jest męska granica? Czy otwarcie przed inną kobietą duszy (prawdziwa intymność) jest dla Was dopuszczalne? I czy jeśli Wasza partnerka pozwoliłaby sobie na takie zachowania to akceptujecie, czy Was boli?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~a taki tam ~a taki tam
    ~a taki tam
    Napisane 18 listopada 2014 - 11:54
    Sam sobie na to nie pozwalam a więc nie akceptuję w drugą stronę, można rozmawiać o uczuciach, czy zaryzykować otwarcie, ale nie mogą za tym iść ani uczucia ani kontakt fizyczny. Dla kobiety jest gorsza zdrada emocjonalna, dla nas bardziej fizyczna, ale żeby obie strony były wokół siebie w porządku to reguły ustala się obustronnie. A potem ich przestrzega. Oczywiście inni mogą mieć inaczej, ale innym pod kołdrę nie zaglądam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 18 listopada 2014 - 16:53
    Nie wiem skąd panowie czerpią tę wiedzę na temat kobiet ? Zdrada fizyczna dla kobiet ma być lepsza od zdrady emocjonalnej ? Zdradę fizyczną wybaczają kobiety, które was nie kochają, które też to kiedyś zrobiły albo robią nadal, albo są od was uzależnione materialnie i mają małe dzieci albo najnormalniej nie lubią seksu albo was i mają na to "wylane" - jest im na rękę.
    Żadna kobieta, która was kocha i kocha seks z wami nie pozwoli sobie na to, żebyście "w trakcie" myśleli o kochance, nawet byłej.
    Chcecie wiedzieć, czy wasza kobieta was kocha naprawdę ? - zapytajcie jak się zachowa jeżeli dowie się o waszej zdradzie.
    Nie czyń innemu co tobie niemiłe..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~murdoch ~murdoch
    ~murdoch
    Napisane 19 listopada 2014 - 19:39
    Myślę, że obie zdrady bolą bardzo. Po fizycznej chyba po prostu nie ma już wątpliwości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arturro ~Arturro
    ~Arturro
    Napisane 09 kwietnia 2015 - 16:30
    ~murdoch napisał:
    Myślę, że obie zdrady bolą bardzo. Po fizycznej chyba po prostu nie ma już wątpliwości.


    Zgadzam sie z tym dokladnie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Edyta ~Edyta
    ~Edyta
    Napisane 09 kwietnia 2015 - 16:47
    kocham, nie mam małych dzieci, nigdy nie byłam uzależniona finansowo od mężczyzny.. zdradę fizyczną wybaczę, emocjonalnej, nigdy..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~woman ~woman
    ~woman
    Napisane 28 kwietnia 2015 - 12:07
    Co za bzdura! Zdradę wybaczy - ale WYBACZY, a nie zepchnie gdzieś w kąt świadomości (zwróć uwagę na znaczenie słowa "wybaczy") tylko kobieta, która kocha. Nie - zakochana, nie - uzależniona, nie - zdradzająca, nie - wyrachowana, ale tylko taka, która kocha i potrafi zrozumieć swojego faceta. Bo zdrada jest jak poślizg na drodze - każdemu może się zdarzyć i nie ma co się zarzekać, że nigdy. W poślizgi się wpada, ale już od mistrzostwa w prowadzeniu auta zwanego związkiem zależy, czy uda się z tego wyjść bezpiecznie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arturro ~Arturro
    ~Arturro
    Napisane 29 kwietnia 2015 - 15:03
    Arturro

    Zdrada fizyczna czy emocjonalna to zdrada ale cos musi byc emocjonalnego zeby byla fizyczna wiec one razem chodza w parze....

    Dla mnie obie sa w takiej samej katygorii ale fizyczna zamyka te kolko i chyba powrotu juz nie ma. Kazdy moze miec tam jakies fantazje czy mysli ale dopuscic sie tego jest to dowodem ze nie dbamy o uczia tej drugiej osoby.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kot ~Kot
    ~Kot
    Napisane 29 kwietnia 2015 - 16:11
    Dziwne, że akurat facet to pisze..
    Zapewniam Cię, że nie musi być żadnych emocji przy zdradzie fizycznej, czyste pożądanie jedynie..
    Wielu mężczyzn, którzy zdradzili, mówi, ze ona nic dla nich nie znaczyła..i "kocha" nadal żonę..

    Może, u większości kobiet, muszą być emocje, ale też nie u wszystkich..

    Czasami, to tylko chwila zapomnienia..

    Faceci, przeważnie, zdrady fizycznej nie potrafią wybaczyć.. słynna scena z filmu FIRMA z T.Cruise : "Powiedz, czy Cię straciłem? " - czytaj: czy przespałaś się z nim? co, dla niego było jednoznaczne..

    Możecie sobie wyobrazić kobietę, o to pytającą?

    Jak koleżanka, powyżej pisze, jak kocha, to wybaczy, bo rozumie.. Twój facet nie zrozumiałby Ciebie? Myślisz, że Tobie by wybaczył?

    Kobiety nie walczą o faceta, one walczą między sobą tylko..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~buba ~buba
    ~buba
    Napisane 29 kwietnia 2015 - 22:11
    ~Kot napisał:
    Dziwne, że akurat facet to pisze..
    Zapewniam Cię, że nie musi być żadnych emocji przy zdradzie fizycznej, czyste pożądanie jedynie..
    Wielu mężczyzn, którzy zdradzili, mówi, ze ona nic dla nich nie znaczyła..i "kocha" nadal żonę..

    Może, u większości kobiet, muszą być emocje, ale też nie u wszystkich..

    Czasami, to tylko chwila zapomnienia..

    Faceci, przeważnie, zdrady fizycznej nie potrafią wybaczyć.. słynna scena z filmu FIRMA z T.Cruise : "Powiedz, czy Cię straciłem? " - czytaj: czy przespałaś się z nim? co, dla niego było jednoznaczne..

    Możecie sobie wyobrazić kobietę, o to pytającą?

    Jak koleżanka, powyżej pisze, jak kocha, to wybaczy, bo rozumie.. Twój facet nie zrozumiałby Ciebie? Myślisz, że Tobie by wybaczył?

    Kobiety nie walczą o faceta, one walczą między sobą tylko..


    Pożądanie to też emocje, których brak już w wieloletnim związku, tak mi powiedział mój mąż gdy go zapytałam dlaczego. Odpowiedział że brakowało mu egzaltacji.
    Tak więc chyba nie warto być za długo razem, bo wcześniej czy później i tak emocje wezmą górę nad rozsądkiem, miłością i szacunkiem do drugiej osoby.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kot ~Kot
    ~Kot
    Napisane 30 kwietnia 2015 - 00:02
    sprostuję zatem:

    Pisząc o emocjach, chodziło mi o zaangażowanie emocjonalne..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy