Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Gadżety

co na prezent?

Rozpoczęte przez ~flexa, 10 sie 2017
  • avatar ~flexa ~flexa
    ~flexa
    Napisane 10 sierpnia 2017 - 05:30
    co na pezent tacie? podsuwajcie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mispys ~mispys
    ~mispys
    Napisane 10 sierpnia 2017 - 05:31
    Według mnie prawie warto postawić na praktyczny upominek. Moja mama mojemu tacie kupił aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis. Tata ma nadciśnienie i teraz mamy go pod kontrolą! Bardzo się obie cieszymy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hary ~hary
    ~hary
    Napisane 11 sierpnia 2017 - 22:08
    ja mojemu kupiłem... antywirusa. Ojciec dużo siedzi w necie, emerytura i te sprawy, zaozył sobie konto bankowe więc tym bardziej stresowało mnie to on w tym necie wyprawia, już nie zlicze ile dostałem od niego dziwnych wiadomości z linkami na fb, akcja uświadamiająca niewiele dała więc siągnąłem po grubszy aresenał czyli kupiłem mu gdatę total, zainstalowałem i w końcu mam spokój :D od momentu instalki minęo parę miesięcy i jak na razie nie musiałem robić formata więc jest ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirekowy ~mirekowy
    ~mirekowy
    Napisane 17 sierpnia 2017 - 14:50
    a może jakiś wyjazd, my byliśmy ostatnio w hotelu Verde Montana, i naprawdę hotel pierwsza klasa. może warto pomyśleć o czymś takim właśnie. ja kiedyś zrobiłem taki prezent na rocznicę ślubu rodziców

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krissa ~krissa
    ~krissa
    Napisane 18 sierpnia 2017 - 10:45
    A może zegarek? Myślę, że to będzie bardzo fajny prezent dla taty :) Zerknij sobie na stronkę https://www.e-zegarki.pl/, ja ostatnio tam zamawiałam zegareczek i wszystko poszło sprawnie i szybko :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filop ~Filop
    ~Filop
    Napisane 07 września 2017 - 14:13
    A może jakiś trymerek? Teraz mężczyźni lubią zarost, więc taka rzecz się przyda. Nie wiem jakie masz fundusze na prezent, ale babyliss robią fajne trymery, a jak masz trochę więcej pieniędzy to jest coś takiego jak beard designer, więc masz w czym wybierać :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~broder ~broder
    ~broder
    Napisane 08 września 2017 - 15:07
    ~Filop napisał:
    A może jakiś trymerek? Teraz mężczyźni lubią zarost, więc taka rzecz się przyda. Nie wiem jakie masz fundusze na prezent, ale babyliss robią fajne trymery, a jak masz trochę więcej pieniędzy to jest coś takiego jak beard designer, więc masz w czym wybierać :)


    Też uważam, że trymer to dobra opcja na prezent. Facet zawsze będzie się golić. Nie wiem, jaką i czy w ogóle, brodę nosi Twój ojciec, ale trymerem na zero też się ogoli, a to łatwiejsze i praktyczniejsze niż zwykłą maszynką. Babyliss rzeczywiście robi bardzo dobre sprzęty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jadzka ~jadzka
    ~jadzka
    Napisane 12 października 2017 - 12:32
    Nie będę tu oryginalna, ale ja swojemu ojcu też kupiłam golarkę. Choć nie musił to być konkretnie babyliss, to własnie ta wylądowała w prezencie, bo najbardziej mi się spodobała w sklepie. Ojciec zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maRika ~maRika
    ~maRika
    Napisane 09 listopada 2017 - 14:41
    Wiesz co, wcale się nie dziwię, bo np. mój mąż goli się babylisem E886E i jest tak zadowolony, że nie chce słyszeć o powrocie do normalnej golarki. Także wiesz, uważam, że taki prezent to dobry prezent ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~WOjtek66 ~WOjtek66
    ~WOjtek66
    Napisane 17 grudnia 2017 - 12:58
    Ja ostatnio kupiłem bratu zegarek: https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-slazenger-sl-09-6005-2-02. Bardzo mu się spodobał, jest zadowolony :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zenso ~zenso
    ~zenso
    Napisane 10 stycznia 2018 - 13:35
    co myslicie o jakiejś dobrej maszynce do włosów? cos chcę kupić teściowi na prezent, na pewno nie moż to być jakiś bubel, bo chcę się wkupić w łaski

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miCH ~miCH
    ~miCH
    Napisane 15 marca 2018 - 12:13
    Stary, no to koniecznie babyliss :) Którykolwiek model wybierzesz, to i tak będziesz zadowolony. Nie wiem jakie fryzury preferuje Twój teść, ale chyba najlepszą opcją będzie trymer, który ma dużo nakładek, więc i brodę sobie ogarnie za jednym zamachem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 16 marca 2018 - 17:49
    Mam swoje lata ale nie jestem dziadkiem żeby nic nie zrobic i nigdzie nie wychoodzić. Dostałem na 40 lot w aerotunelu w wielkopolsce. Jak latałem to czułem sie beztrosko aż człowiek sobie przypomina jak miał te nascie lat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Łowik ~Łowik
    ~Łowik
    Napisane 18 września 2018 - 18:25
    Wspomniany tu babyliss też chciałbym na prezent, ale moje dzieci raczej nie czytają tego forum, więc chyba po prostu sam się przejdę do sklepu i kupię :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy