Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Ciężko być kochanką, ciężko być żoną!

Rozpoczęte przez ~Moon, 30 sty 2014
  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 30 stycznia 2014 - 15:41
    Na wesoło mi się zebrało.
    A może byśmy porozmawiali na ten temat
    Ciężko być kochanką, ciężko być żoną!
    Faceci myślą o sobie, może my kobiety, żony, kochanki się wypowiemy jak my to widzimy. Jak my postrzegamy życie obok mężczyzn.

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    Ciężko być żoną:
    ♥ Wiele lat razem,
    ♥ pewien marazm w relacjach,
    ♥ gorszy sex (rzadziej), mniej spontaniczny,
    ♥ znamy się na wylot jak łyse konie, niczego o sobie nowego już się nie dowiemy
    ♥ wspólne gospodarstwo domowe,
    ♥ znamy swoje wady zalety,
    ♥ akceptacja (cicha) wad,
    ♥ nuda przy stole w święta i podczas imienin.
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    Ciężko być kochanką:
    ♥ zawsze musze być gotowa,
    ♥ musze zabiegać, starać się dbać o partnera,
    ♥ super sex, fajerwerki i emocje,
    ♥ masę nowych tematów o których można rozmawiać,
    ♥ odchodzi kiedy mi wygodnie wraca kiedy ja chcę,
    ♥ samotne święta,
    ♥ nie ma czasu na poznanie wad,
    ♥ widać same zalety jak podczas okresu "zaręczynowego",
    ♥ samotne wakacje (często),
    ♥ wyrwane weekendy z życia rodziny,
    ♥ kłamstwa słyszane non stop (nie kocham żony, nic mnie z nią nie łączy lub jesteśmy w separacji, złożyłem pozew o rozwód ale te sprawy długo trwają itp. kocham tylko ciebie)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~natka34 ~natka34
    ~natka34
    Napisane 07 marca 2014 - 17:01
    Oj tak wiele racji w tym jest co napisane wyżej. .tylko kto gorzej cierpi zona czy kochanka?chyba kochanka,żona wie ze do niej wróci zawsze,a jak coś kochanie się nie podoba to droga wolna tak zazwyczaj mówi się do kochanki juz znudzony która chce więcej. chce spędzać razem swieta,wakacji,urodziny..itd.znam dwa takie przypadki gdzie opłatach kochanka się znudziła i gościu groził swojej ukochanej kochance żebym nie próbowała robić nic głupiego bo będzie źle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iz ~Iz
    ~Iz
    Napisane 06 kwietnia 2015 - 21:40
    Byłam kochanką żonatego faceta tylko że na początku było bez obietnic ,zcobowiązań dopuki on nie cały rok wyskoczył mi z tym że sie rozwiedzie a wcale nie chciałam i tak to sie zaczeło byłam cierpliwa,czekałam był wpożątku do czasu kiedy nie dałam rady aż powiedziałam dość!! I to było najlepsze wyjście.... Czy teraz żałuje nie bo zmarnowałam kilka lat życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy