Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Boję się że przez problemy z erekcją stracę żonę, pomocy!

Rozpoczęte przez ~Jozek6699, 03 lis 2014
  • avatar ~Belobelo ~Belobelo
    ~Belobelo
    Napisane 04 stycznia 2018 - 10:25
    ~Krzych napisał:
    Tak to dziś niestety jest. Zasuwamy jak głupi, bo chcemy osiągnąć jak najwięcej, a przez to cierpi nasze życie prywatne, czyli też łóżkowe. Chyba nie ma rady, trzeba trochę zwolnić. Lepiej jeść, więcej się ruszać. Na szybko coś z sildenafilem też na pewno pomoże.


    Zdecydowanie racja. Chociaż właśnie unikałbym tego sildenafilu, bo to przeczy filozofii żeby zwolnić :) Jak już zwalniać i się regenerować, to z dobrym suplementem naturalnym, żeby się wzmocnić od środka i zacząć działać naprawdę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomaszE ~tomaszE
    ~tomaszE
    Napisane 05 lutego 2021 - 16:10
    ~kocen napisał:
    Nie ma się co bać ! Trzeba działać. Zastanow się nad braniem prosent 600. Tabletki bardzo szybko działają, nie ma żadnych negatywnych skutków ubocznych. Penis stoi jak konar Dębu a stosunek jest o wiele dłuższy.

    stosowałem kiedyś ten preparat dobry jest i działa już po 40min. Opakowanie ma 90 tabletek starczyło mi na rok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gliku ~gliku
    ~gliku
    Napisane 14 marca 2022 - 11:07
    Jakieś opinie o braveranie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ment ~ment
    ~ment
    Napisane 14 marca 2022 - 11:44
    Parafrazując popularną reklamę – po Braveranie mi wcale a wcale nie staje… No sorry ale oczekuję jakiegoś działąnia a nie że biorę prawie 3 miesiące i nie działa. Ogólnie przeskoczyłem z tabletek cum on na braveran bo chciałem wypróbować coś innego i przetestować jak to na mnie działa i lipa totalna bo nie działą. Wróciłem do cum on.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~when ~when
    ~when
    Napisane 15 marca 2022 - 09:33
    Na początku coś tam działało(pacebo?) ale z każdym tygodniem było gorzej by po miesiącu efekty ograniczyły się do zera. Nie polecam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gliku ~gliku
    ~gliku
    Napisane 15 marca 2022 - 10:28
    No dobra ale ten cum on to jaki ma skład i czy jest na receptę? Bo szczerze to szukam czegoś bez recepty, nie mam ochoty wybierac się do lekarza po receptę na środek na erekcje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jenot ~jenot
    ~jenot
    Napisane 15 marca 2022 - 10:34
    Dostaniesz bez recepty ale nie wiem czy jest w aptekach, na pewno jest do zamowienia w sklepach internetowych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5
Strona 5 z 5
poprzednia Strona 5 z 5

Gorące tematy