Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

bielizna na prezent

Rozpoczęte przez ~sempik, 28 kwi 2014
  • avatar ~sempik ~sempik
    ~sempik
    Napisane 28 kwietnia 2014 - 23:22
    Czy kupowanie kopiecie bielizny erotycznej to niestosowny prezent?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman ~Roman
    ~Roman
    Napisane 09 września 2014 - 14:43
    Ja swojej lubej ostatnio kupowałem również bieliznę na prezent z okazji małej rocznicy,[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu konkretnie tutaj ekskluzywna.pl/ekskluzywna-bielizna ] był to komplet góra i dół znałem jej wymiary więc z zamówieniem nie było problemu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamilek ~kamilek
    ~kamilek
    Napisane 05 stycznia 2016 - 10:23
    a dlaczego niestosowny? jezeli nie jest wulgarna to mozna spokojnie kupic...ja pod choinke mojej zonce sprezentowalem takie cus: [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuwww.e-lady.pl/produkt/30588/haleczka-elle.html ] byla bardzo zadowolona :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MonikaBercia ~MonikaBercia
    ~MonikaBercia
    Napisane 26 marca 2016 - 20:56
    Bielizna na prezent jak najbardziej, ale czy erotyczna? Pamiętaj, że kobiety trzeba troszkę dłużej rozgrzać. Bielizna erotyczna dla mnie, to produkty dla dewiantów z odchyleniami psychicznymi. Normalna kobieta nie potrzebuje pejcza, pasów do krępowania i wibratorów, lecz coś zmysłowego. Myślę, że jeżeli kupisz jej ciekawą bieliznę nocną o zabarwieniu seksualnym (koronki, gipiury, hafty itd) będzie zachwycona. Tylko uwaga na rozmiar !!! Jeżeli znasz rozmiar Twojej kobietki, nie ma problemu, ale jeżeli nie jesteś przekonany, lepiej zamów zbyt małą niż zbyt dużą!!! Jeżeli nosi M, a Ty zamówisz XL będziesz miał u niej przechlapane, bo powie, że jest dla Ciebie zbyt gruba. Oj podpadniesz jej wtedy!!! Takie jesteśmy i tyle. Lepiej zamów coś w sklepie internetowym, bo tam przynajmniej będziesz mógł wymienić na inny rozmiar. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuNie wiem, czy to Ci cokolwiek pomoże, ale ja zawsze kupuję dla siebie bieliznę w sklepie Zmyslowa Polka, ale takich sklepów jest pełno. ]Wystarczy, że w wyszukiwarkę wpiszesz zmysłowa bielizna. Nie wpisuj erotyczna, bo pojawią się tylko sklepy z pejczami i wibratorami !!!
    Pozdrawiam
    Monika

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~majkaw ~majkaw
    ~majkaw
    Napisane 04 lutego 2017 - 17:06
    Może bezpieczniej kupić jakiś erotyczny gadżet? Trzeba znać tylko fantazje/upodobania. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuZobacz sobie dilda na https://secretplace.pl/519-dilda - jakość gwarantowana ], wiele par wykorzystuje takie gadżety w sypialni i są zachwycone.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~werts ~werts
    ~werts
    Napisane 14 lutego 2017 - 16:22
    fajna bielizna wiadomo, podkresla atomosfere, ale czy tak bardzo dziala. mnie podnieca tylko widok mojej kobiety w koronkowej. a jak jest czerwona, to juz w ogoel! :D a co do bielizny...probowaliscie moze kupic dziewczynie jakiś gadżecik erotycny, wibrator moze? ciekawe co by pwiedziala na taki preezent! moja to pewnie by strzelila focha :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy