Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

Białko, białko i co jeszcze

Rozpoczęte przez ~ustroj, 02 paź 2017
  • avatar ~ustroj ~ustroj
    ~ustroj
    Napisane 02 października 2017 - 13:28
    Od 4 miesięcy cisnę na siłowni samoróbce z chłopakami co nieco, bo mieścina mała, nie ma co szukać profesjonalnej. Trenera też nie mamy ale czyta się to tu to tam chociaz co raz wieceej info się wyklucza wzajemnie im bardziej idę do przodu, tym ważniejsze info mi potrzebne i jest taki syf na necie w temacie że masakra. poza tym, że ćwiczę i żrę białko to co jeszcze mogę poza mlekiem danona, serem i takie tam jeszcze ogarniać żeby mieć szybszy przyrost?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~erwin89 ~erwin89
    ~erwin89
    Napisane 11 października 2017 - 22:50
    kreatyna najpopularniejsza ale nie polecam. lepiej poszukać czegoś co pozwoli oprócz samej masy dać jeszcze kopniaka energii i wydolności przy ćwiczeniu. też by się przydało trochę teścia, bez niego efekty mizerne a kto to wie ile tego w krwii jest

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xavier ~xavier
    ~xavier
    Napisane 12 października 2017 - 15:41
    A próbowaliście largomass? Opakowanie na dwa miesiące starcza, składniki to sama natura bo ja syfu nie biorę. Z działania to testosteron na bank skacze bo to czuć jak byczek fernando a pierwsza młodość dawno za mną haha Tłuszcz spada, mięśnie rosną i to widać na miarce dosłownie niemal z dnia na dzień a zawsze ta sama pora i okoliczności mierzenia. także jak dla mnie idealny wspomagacz i grunt że z wiadomego źródła, przebadane, bezpieczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Irek ~Irek
    ~Irek
    Napisane 12 października 2017 - 20:31
    Akurat ja też lecę na tym suplemencie i chociaż na początku byłem sceptycznie nastawiony to i tak wypróbowałem. Bo jak się zajrzało w skład to faktycznie nie ma sztucznej lipy. Co do efektów, wydajność i masa mięśniowa rosną, więc jest dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sceptyk43 ~sceptyk43
    ~sceptyk43
    Napisane 16 października 2017 - 12:52
    ja ogólnie nie jestem za wspomagaczami. lepiej wolniej ale bez wspomagania. chociaż rzeczywiście jeśli ma się do wyboru takie coś a jakieś anaboliki w strzykawkach to wybór jest prosty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PanJan ~PanJan
    ~PanJan
    Napisane 20 października 2017 - 13:37
    mam 45 lat, czy w takim wieku stosowanie takich śrdoków jest bezpieczne? Jeśli jest naturalny to chyba tak, prawda? kilka lat temu jeszcze miałem sylwetkę takiego kulturysty "plażowego" i chciałbym do tego wrócić, ale tryb pracy niestety nie pozwala na taki intensywny trening, a kiedyś nie było aż tak dużego wyboru suplementów i teraz nie wiem z której strony się za to zabrać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy