Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

antywirus

Rozpoczęte przez ~yogi, 15 gru 2016
  • avatar ~yogi ~yogi
    ~yogi
    Napisane 15 grudnia 2016 - 23:15
    jakie polecacie antywirusy? MAm nortona aktualnie i końcyz mi się licencja, wolałbym coś innego bo mi stradznie zamula

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~luntder ~luntder
    ~luntder
    Napisane 17 grudnia 2016 - 23:41
    zainstaluj sobie 30 dniową wersję g data total, jak wyprobujesz to na bank przedłużysz licencję, sam go mam na swoim komputerze, nie spowalnia, a wykrywalność ma świetną, też dużo opcji dodatkowych, ja się ciesze że przelewy mam dodatkowo chronione, robiłem ostatnio sporo zakupów przez neta i wolę robić to bezpiecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cichy ~cichy
    ~cichy
    Napisane 15 lutego 2017 - 13:27
    A jak się sprawuje na starszych sprzętach? Mam Windows 8 na laptopie z 2 rdzeniowym Intelem 2 GHz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~peka ~peka
    ~peka
    Napisane 23 lutego 2017 - 22:11
    na starszych też da radę, ja mam na staruszku hp, też parametry bez szału bo już sprzęt ma z 10 lat ale wciąż działa i czasami dziecko coś na nim ogląda, więc też na ochronie mi zależało

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cichy ~cichy
    ~cichy
    Napisane 28 lutego 2017 - 12:56
    Zainstalowałem testowo tą wesję gdata internet security. Na razie nie widzę, żadnych negatywnych działań - obciążanie systemu. Instalacja była łatwa i na razie zero problemów z wirusami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~moogo ~moogo
    ~moogo
    Napisane 29 marca 2017 - 10:55
    mam teraz kasperskiego, ale konczy mi się licencja, myslałem o przedłużeniu ale gdzieś ostatio było info że ten av jest podatny na ataki double agenta, więc szukam czegoś innego, czy ten g data dobrze sobie radzi pod win 10?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kulencjusz ~Kulencjusz
    ~Kulencjusz
    Napisane 30 marca 2017 - 20:55
    Tak, G data też podejdzie pod Win10. Ja używam G daty już od dawna, jeszcze jak miałem starszy system, potem przeinstalowałem na nowszy, a antywirusa dałem tego samego. Wszystko działa sprawnie. Kupowalem go w sklepie kluczsystem-sklep.pl zajrzyj sobie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 11 kwietnia 2017 - 09:35
    Polecam Bitdefender, używam do użytku domowego (licencja na 3 urządzenia) wersji internet security. Sprawdza się 100 %. Żadnego wpływu na wydajność komputera czy smatfonu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zibi ~zibi
    ~zibi
    Napisane 14 kwietnia 2017 - 12:58
    ~Kulencjusz napisał:
    Tak, G data też podejdzie pod Win10. Ja używam G daty już od dawna, jeszcze jak miałem starszy system, potem przeinstalowałem na nowszy, a antywirusa dałem tego samego. Wszystko działa sprawnie. Kupowalem go w sklepie kluczsystem-sklep.pl zajrzyj sobie.


    A którą ma gdatę? Bo widziałem dwie - total protection i internet security. Duża jest po między nimi różnica?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jakko ~jakko
    ~jakko
    Napisane 21 kwietnia 2017 - 22:43
    ktoś z was miał do czynienia z ich wersją dla biznesu tzn. client security business?? mieliśmy aferę z kradzieżą poufnych danych i zależy mi żeby tym razem lepiej to zabezpieczyć,, w tym av podobno jest taka opcja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr Pan ~Mr Pan
    ~Mr Pan
    Napisane 09 maja 2017 - 11:03
    Mam. Najlepiej wejść na stronę i zobaczyć, co oferuje, ale tego jest dużo więcej niż w standardowym antywirusie. Także obsługa zdalna. U nas we firmie admin o coś takiego właśnie walczył. Cóż, różne firmy mają tego typu problemy, więc lepiej zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~clon ~clon
    ~clon
    Napisane 14 czerwca 2017 - 18:50
    czy g data się sprawdzi na makach? W firmie na nich pracujemy, wiem że to dobry antywirus bo w jednej z wcześniejszych firm też był zainstalowan ale to były komptery z windowsem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr Pan ~Mr Pan
    ~Mr Pan
    Napisane 21 czerwca 2017 - 13:07
    A dlaczego miałby się nie sprawdzić. Ma ochronę urządzeń pod tym systemem. Cokolwiek podłączysz do wspólnej sieci to masz ochronę. Z jakiego systemu urządzenie korzysta nie jest istotne. Chyba o to chodzi? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gret ~gret
    ~gret
    Napisane 24 czerwca 2017 - 18:45
    w sumie racja choć apple ma jednak ten system trochę rózniący się od windowsa, wiele lat mówiło się że to taki bezpieczny system ale i na macach się pojawiły wirusy, widziałem w tym g data ze oni dają też ochronę telefonow i serwerów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr Pan ~Mr Pan
    ~Mr Pan
    Napisane 14 lipca 2017 - 13:33
    Ale to wlasnie na t ym polega, że urządzenia, które się komunikują muszą być dobrze zabezpieczone i to niezależnie czy pracują na aple, czy na androidzie, który przecież na komórkach dominuje. Zabezpieczenie musi być, bo przecież nikt nie chce stracić ważnych danych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paris ~paris
    ~paris
    Napisane 20 lipca 2017 - 09:39
    gdata ma na appla chyba dobrą wersję, ogólnie są na większa ilość kompyterów, ablo też na androida. Trzeba dobrac odpowiedni program do swoich potrzeb

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr Pan ~Mr Pan
    ~Mr Pan
    Napisane 27 lipca 2017 - 10:47
    To znaczy chodzi o firmowy serwer i zabezpieczenie urządzeń z róznymi systemami, a nie tylko apple. Chyba że źle ciebie zrozumiałem i to właśnie masz na myśli, co mnie jest potrzebne?????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~master ~master
    ~master
    Napisane 07 września 2017 - 14:14
    I ja uważam, że wspominana tu g data nie będzie Ci zamulać na żadnym sprzęcie. Ja mam ten antywirus na firmowych kompach i telefonach oraz na prywatnych. Wszystko śmiga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~weron ~weron
    ~weron
    Napisane 07 września 2017 - 19:39
    Zgadzam się z Tobą. Warto zapłacić z g datę i mieć porządny program, który będzie działał na różnych sprzętach i różnych platformach nie obciążając ich. I tak mam młyn w firmie, więc nie potrzebuję jeszcze kłopotów ze sprzętem.

    ~master napisał:
    I ja uważam, że wspominana tu g data nie będzie Ci zamulać na żadnym sprzęcie. Ja mam ten antywirus na firmowych kompach i telefonach oraz na prywatnych. Wszystko śmiga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gregory ~Gregory
    ~Gregory
    Napisane 08 stycznia 2018 - 18:24
    A to akurat potwierdzam, że gdata jest dobra na starszy sprżet, bo nie pożera zasobów. Do firmy, to są chyba specjalne wersje dedykowane na więcej komputerów i w ogóle urządzeń.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy