Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

alkomat jaki

Rozpoczęte przez ~melkart, 21 lut 2017
  • avatar ~melkart ~melkart
    ~melkart
    Napisane 21 lutego 2017 - 20:27
    Możecie podpowiedzieć jakiś dobry alkomat do 500-600 zł?? chcę coś kupić teściowi, lubi pobalowac, w sumie już na emeryturze jest i coś mu się od życia należy, myslę że by się ucieszył z takiego gadżetu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzak ~krzak
    ~krzak
    Napisane 28 lutego 2017 - 10:06
    Budżet całkiem ok. Poszukałbym na allegro alkohit x45 lub podobny. Mam nieco starszy model, ale ten mi wpadł w oko. Ma fajny design i jest mały i poręczny. Kumpel kupił, więc miałem w ręku i dmuchałem. Ma dobry sensor elektrochemiczny i to jest najważniejsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~melkart ~melkart
    ~melkart
    Napisane 29 marca 2017 - 08:26
    Często trzeba go kalibrować?? Myślałem o alkohicie bo na forach jednak zbierają dobre opinie, jeszcze na nic ise nie zdecydowałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzak ~krzak
    ~krzak
    Napisane 29 marca 2017 - 11:16
    Pomiędzy różnymi modelami są niewielkie różnice. Ale tak co 6-12 miesięcy lub ok. 3000 pomiarów. Alkomaty mają licznik pomiarów, więc sam nie musisz liczyć. Zresztą ta ilość dla zwykłego człowieka w zupełności wystarczy, nawet jeżeli urządzasz od czasu do czasu imprezę i sprawdzasz gości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ian ~ian
    ~ian
    Napisane 30 marca 2017 - 11:19
    a jak to się ma do tego ich programu korzyści i nielimitowanych kalibracji? sklep.alkohit.eu/program_korzysci.php

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tymoniuesz ~Tymoniuesz
    ~Tymoniuesz
    Napisane 30 marca 2017 - 20:58
    A zobacz sobie też do sklepu wasserman.eu Widziałem tam fajny alkomat i wcale nie taki drogi. Sam tez nie posiadam super drogiego sprzętu, tylko taki jak w tym sklepie i jest wystraczający do osobistego użytku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzak ~krzak
    ~krzak
    Napisane 31 marca 2017 - 10:26
    ~ian napisał:
    a jak to się ma do tego ich programu korzyści i nielimitowanych kalibracji? sklep.alkohit.eu/program_korzysci.php

    Tak, jak jest dokładnie opisane. W praktyce oznacza to, że na pewno jedną kalibrację zrobisz. Czasem będzie sens i kolejna. Wszystko zależy od ilości pomiarów, jakie wykonujesz. Ważne, by alkomat kalibrować, wtedy będziesz miał pewność, że rezultat badania jest poprawny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paul ~paul
    ~paul
    Napisane 24 maja 2017 - 20:41
    ostatnio znajomy pochwalił się nowym nabytkiem był to właśnie alkomat ALControl mini. Fajna sprawa bo nie jest jakiś dużych rozmiarów. Sprawdza się podczas takiego użytkowania np podczas imprez aby sprawdzić w jakim jest się stanie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~digos ~digos
    ~digos
    Napisane 15 listopada 2017 - 10:47
    Widziałem w Motorze zestawienie alkomatów i tam pierwsze miejsce zajął alkohit x60, całkiem słusznie bo alkomaty mają bardzo dobre, z dlugą gwarancją i też dobrymi podzespołami. Nie warto oszczędzać tym bardziej że ten sprzęt pełni ważną funkcję i nie może być sytuacji ze pokaże 0,0 a potem się na policyjnym okazuje że jest 0,5, a znajomy miał taką sytuację i skończyło się to nie za wesoło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bodziu ~Bodziu
    ~Bodziu
    Napisane 16 listopada 2017 - 10:44
    Myślę własnie o czymś takim na prezent dla siebie pod choinkę.
    Z tego, co widzę, to ten alkomat ma możliwość używania lejka zamiast normalnego ustnika. To jest przydatne, czy lepsze są zwykłe ustniki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~digos ~digos
    ~digos
    Napisane 22 listopada 2017 - 09:34
    Lejek przydaje się jak kilka osób w krótkim odstępie czasu używa, bo się go nie dotyka ustami i nie trzeba nic zdejmować, wymieniać, jeśli z twojego alkomatu będzie korzystało więcej osób to kup model z lejkiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bodziu ~Bodziu
    ~Bodziu
    Napisane 23 listopada 2017 - 10:08
    Czyli fajna sprawa na imprezy. A można to używać wymiennie, ze zwykłym ustnikiem? Nie ma problemu z zamianą?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hiler ~hiler
    ~hiler
    Napisane 29 listopada 2017 - 20:48
    my mamy ten z Xblitza Alcontrol mini i powiem wam , że wystarczająco dobry jest. Ma precyzyjny pomiar sprawdzaliśmy nawet na komisariacie dmuchając w nasz i tamte, tyle samo wyszło. Fajne, zgrabne urządzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy