Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Zwolnili mnie z pracy

Rozpoczęte przez ~Spalony, 07 lis 2012
  • avatar ~Spalony ~Spalony
    ~Spalony
    Napisane 07 listopada 2012 - 22:24
    Mam 45 lat, za sobą 25 lat pracy głównie jako REP. Dwójka dzieci, kredyt na mieszkanie i żona nauczycielka (więc wiadomo, jak zarabia). I przegrałem z młodszymi.
    Niby dokształcałem się, niby dawałem z siebie wszystko, a przyszło kilku nowych i pokazali mi drzwi... Za stary jestem, by konkurować, a za młody, by iść na emeryturę...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 17 listopada 2012 - 09:10
    no to ponarzekaliśmy sobie trochę a teraz konkrety: co zamierzasz zrobić? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Spalony ~Spalony
    ~Spalony
    Napisane 17 listopada 2012 - 18:45
    Nie wiem, póki co rozsylam CV po innych firmach, ale idzie kryzys, a te miejsca co są, dostają raczej młodsi. Nie wiem, mam się teraz przekwalifikowac, naucyzć nowego zawodu? Czy juz jako dziadek parkingowy szukać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maras ~Maras
    ~Maras
    Napisane 27 listopada 2012 - 08:34
    I co, Spalony, udało się gdzieś przyhaczyć? Chyba jeszcze nie jest tak źle z pracą dla facetów po czerdziestce?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stachu ~stachu
    ~stachu
    Napisane 29 listopada 2012 - 17:16
    mam 51 lat i nie pracuję już od 2009, żadnych widoków, wszędzie za stary,moze ktoś pomoże - jestem z Wrocławia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Madej ~Madej
    ~Madej
    Napisane 29 listopada 2012 - 20:55
    Stachu, ale co robisz, jaki masz zawód, jak ma CI ktoś pomóc, jak nic nie piszesz o sobie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stachu ~stachu
    ~stachu
    Napisane 30 listopada 2012 - 19:08
    moja historia jest banalna, po studiach miast pracować w zawodzie - skończyłem administrację na wydz. prawa we Wrocławiu - prowadziłem z tesciem sklep do 2000 r., i od tegoż jeździłem po swiecie, wróciłem w 2009 i nie mam pracy do dziś, a kasa się całkowicie skończyła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Madej ~Madej
    ~Madej
    Napisane 30 listopada 2012 - 22:07
    Nie chce mi się wierzyć - przedsiebiorczy facet, umiesz prowadzić własny sklep, znasz pewnie języki - może powinieneś coś swojego otworzyć, choćby kiosk.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stachu ~stachu
    ~stachu
    Napisane 30 listopada 2012 - 22:11
    to nie takie proste dziś, poza tym nie mam zdolności kredytowej i naprawdę 0 kasy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 11 grudnia 2012 - 12:40
    Dopiero wtedy zaczynasz żyć ,mobilizujesz siebie ,stajesz za sterami swego okrętu a nie cudzego ,jesteś kapitanem ,szefem dla siebie .Możliwości jest bez liku tylko trzeba je zobaczyć, nieraz są do tego potrzebne okulary

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stachu ~stachu
    ~stachu
    Napisane 11 grudnia 2012 - 12:43
    tez tak myślę, choć wolałbym podjąć pracę - byłoby super

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~młody prawie 47 ~młody prawie 47
    ~młody prawie 47
    Napisane 21 marca 2014 - 18:09
    Ja po skończeniu 45 lat stwierdziłem że jestem w końcu na tyle dojrzały że mogę zacząć robić to co lubię.Zlikwidowalem swoją malą działalność gosp.I zacząłem wysyłać swoje CV.Jako stateczny facet po 40 :) z doświadczeniem nie musialem dlugo czekać.Nie przywiązywalem się do miejsca swojego zamieszkania.Mam do pracy z domu jakieś 250 km.Po 4 mies. doszedlem do 2x sr. krajowa.Nie jest najgorzej jak na początek.Nareszcie czuję się dowartościowany w pracy.A zapomniałem dodać że uprawiam zawód mocno techniczny.Doświadczenie robi swoje i to nie tylko w pracy.Pozdrawiam wszystkich poszukujących i nie dla każdego pracodawcy liczy się papierek i wiek.Są tacy którzy cenią doświadczenie i 2 stronom wychodzi to na dobre.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~emilboho ~emilboho
    ~emilboho
    Napisane 23 września 2015 - 09:36
    miałem ten sam problem 2 lata temu- 44 lata na karku, zwolnienie i kończące sie oszczednosci. w koncu po kilku miesiacach nieudanych poszukiwan, wzialem sie w garsc, wyjechałam do holandii- [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuprace znalazlem bez problemu dzieki agencji VPU ] . po pół roku udało mi się odłożyć sporo kasy, a po powrocie zdecydowałem sie na otworzenie sklepu internetowego, miałem oszczednosci w razie gdyby nie wypalilo wiec dodało mi to sporo odwagi. polecam sie nie załamywac i działac!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~seba88 ~seba88
    ~seba88
    Napisane 27 listopada 2015 - 12:08
    no nic, zdarza sie, rozne sa sytuacje, musisz teraz po prostu szukac nowej pracy powysylaj cv moze sie ktos odezwie. Albo pozapisuj sie na jakis portalach dla ludzi szukajacych,[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu ja korzystalem z linguajob (jesli znasz jezyk obcy to polecam) ]ale tez na pewno sa jakies inne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~holendrzyk ~holendrzyk
    ~holendrzyk
    Napisane 11 grudnia 2015 - 11:54
    no ja stracilem prace w sumei zaraz przed 40, nie mogem znalezc nowej przez ponad pol roku, poznalem w internecie kolesia, ktory jezdzil co roku [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz voorneputten ] do pracy. pojechalem raz z nim, potem drugi raz tez z nim, yteraz jestem na stale poza polska i tak mi jest najlepije.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ponter ~ponter
    ~ponter
    Napisane 25 sierpnia 2021 - 13:48
    Polecam taki kierunek - viessmann.edu.pl/ W sensie zawodu, na które teraz jest faktycznie zapotrzebowanie, a nie na zasadzie robię jakieś studia, bo łatwo je ukończę i będę mieć magistra. Coś takiego nie ma najmniejszego sensu... Nie bawcie się w to. Wykorzystujesz czas na szkołę, to idź w konkretnym kierunku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krystek ~Krystek
    ~Krystek
    Napisane 26 sierpnia 2021 - 19:04
    Po prawie 10 latach pracy zostałem zwolniony i nie powiem bo mimo, że z natury jestem optymistą, to trochę zdrowia mnie kosztowała ta sytuacja. Postanowiłem nie poddawać się i otworzyć własny biznes a żeby się wypromować skorzystałem z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się promocją w internecie począwszy od stworzenia strony www po marketing internetowy [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu(Eagle Code) ] Dosyć szybko udało mi się złapać pierwszych klientów, a potem poszło jak z płatka. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy